ה-ש-ת-ח-ר-ר-ת-י !!!!!!!!!!!!!1

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102732 הגב
    Anonymous
    חבר

אין יותר מאושר ממני בעולם !!!!
     וכמובן רב תודות לאחת והיחידה שעזרה לי בהכל
    אשרה !!!
    מה הייתי עושה בלעדייך ?
    אז זהו בתוך יום אחד בלבד הצלחתי גם ללכת לקב"ן גם פסיכאטר צבאי וגם ועדה רפואית … אין אין אני עדיין לא מעכל את זההה אני עדיין בבועה
    מחר בבוקר אני יקום וכזה יאאא אני לא בצבאאאאאאא !!
    מה יותר כיף מזה?

'תם קולטים ????
    ישששששששששששששששששששששש
    פרופיל 21 – היה כל כך קל לצאת אני לא מבין איזה סיפורי סבתות אתם מספרים
    הקב'ניית והפסיכי היו ביחד בחדר ודיברו איתי הסתכלתי לריצפה .. רעדתי .. דיברתי בחששות כזה .. וזהווווווווווווו…

תודה לכולכם שעזרתם לי בזה…
    אושרהההה KISSSSSS
     יוסי182008-1-24 18:43:54

#137317 הגב
    Anonymous
    חבר

מזל טוב גבר!!!כל זה היה היום???שיהיה בהצלחה בהמשך…על איזה סעיף שחררו אותך אתה יודע????ומה בדיוק אמרת??…ספר ספר אל תתבייש

#137319 הגב
    Anonymous
    חבר

וואלה יפה כל הכבודאבל תן לנו כמה טיפים זה הרי מטרת הפורום

#137321 הגב
    Anonymous
    חבר

חחחחחח יוסי יוסיי יוסייייייייייייייישנינו התחלנו את התאריך באותו זמן בערך (ההודעת פתיחה שלנו הייתה זהה ובאותו שבוע)ושנינו השתחרננו בערך באותו יוםםםםםם

#137325 הגב
    Anonymous
    חבר

בריאות ואושר

#137331 הגב
    Anonymous
    חבר

מזל טובאיך באותו יום כל השלושה? מה אמרת\מה היה המצב שגרם לזה לקרות? מזל או שיש דרך וודאית לגרום לזה לקרות?

#137341 הגב
    Anonymous
    חבר

חחחח משהההההה אח תאום שלי אתה !! חח איזה כאב ראש ארוך זה היה …
    ולאגס 21 .. היה לי גם קבנ"ית גם פסיכי צבאי וועדה רפואית והשחרור קיבלתי גם שמה
    הכל היה ביום אחד כי לא היו כמעט אנשים בבסיס היום .. סופ'ש כולם משתחררים ..
    אז הצלחתי לעשות הכל … וקבעתי פגישה עם קב"ן אמא שלי מאוד לחצה עליהם גם
    ובנוסף היה לי מסמך מפסיכיאטר אזרחי שמאוד עזרה
    סוף דבר :
    במשרד הקבנית (כן היה יום של קבניות  היה גם הפיכיאטר הצבאי (הוא לבוש בלבוש אזרחי).. שתיהם שואלים אותי שאלות ממש מפגרות
    אתה משתמש בסמים ?  עניתי להם הייתי משתמש בחשיש קצת ..
    האם היה ניסיון התאבדות ? אמרתי להם אני חושב על זה הרבה …
    האם אתה שומע הזיות ? אתה שומע קול של מישהו שמדבר איתך ?
    ואם כן איזה קול של איש או אישה …

כאלה שאלות מפגרות ……………
    קיצר הפגישה איתם לא היה יותר מ-….. 5 !! דקות בלבד
    אבל לחכות לקח איזה שעתיים וגם ועדה רפואית עד שמקבלים שחרור והתא חריגים והמסופחים הזה חירפן אותי תחת כל הזמן מעבירים שמה דאחקות חחחח והקצין מיון היה כזה הומו …
    קיצר הצבא בתל השומר = ביצפר !!
    תהנו ולילה טוב יוסי182008-1-24 22:7:16

#137349 הגב
    Anonymous
    חבר

תוכל בבקשה להסביר בפירוט על התהליך שעברת?אתה לאחר גיוס ביקשת לראות קב"ן בעזרת מכתב המלצה ויצא לך לראות קב"ן פסיכיאטר וועדה רפואית באותו היום מתוך נחמדות של צה"ל? או שהיית צריך לעשות משהו מיוחד כדי שזה יקרה? אם כן מה?חוץ מזה, אמרת שהרצת קטעים עם האחרים במעצר – זה לא מסוכן? (במקרה שמישהו עובר שם ורואה שאתה במצב רוח טוב)

#137355 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote תום:

תוכל בבקשה להסביר בפירוט על התהליך שעברת?
    אתה לאחר גיוס ביקשת לראות קב"ן בעזרת מכתב המלצה ויצא לך לראות קב"ן פסיכיאטר וועדה רפואית באותו היום מתוך נחמדות של צה"ל? או שהיית צריך לעשות משהו מיוחד כדי שזה יקרה? אם כן מה?

חוץ מזה, אמרת שהרצת קטעים עם האחרים במעצר – זה לא מסוכן? (במקרה שמישהו עובר שם ורואה שאתה במצב רוח טוב)

לא הייתי במעצר אחי הייתי בתא חריגים זה כזה משרד כזה שאתה יושב בחוץ וממתין
    ויש שמה חיילות נחמדות שיוצאות לעשן אז אתה מסתחבק איתם וצוחקים הם לא קשורים לפרופיל בכלל .. הם רק עושים ת'עבודה שלהם בלהביא אותי לאן שאני צריך בין אם זה לקב"ן או לוועדה רפואית … הם בכלל לא מעניין אותם .. אלא אם כן זה חייל משת'פ מסריח
    בכללי קיבלתי קב"ן פסיכי וועדה רפואית באותו יום כי היה לי פגישה ביום ראשון עם הקב"נית הלכתי היא אמרה לי שניפגש כבר ביום חמישי כי לא היה פסיכי באותו יום .. ככה שבאתי אתמול וסיימנו אם זה כבר .. וכן .. היה לי קצת מזל
    הכי קטע שאני יוצא מהצבא כל החיילות כזה "יווואו איזה כיף לוווווו הוא יצצאאאאא בוא נתחלף"
    חחחחח

#137369 הגב
    Anonymous
    חבר

הגיע הזמן, מזלטוף (:

#137372 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote יוסי18:

quote תום:

תוכל בבקשה להסביר בפירוט על התהליך שעברת?אתה לאחר גיוס ביקשת לראות קב"ן בעזרת מכתב המלצה ויצא לך לראות קב"ן פסיכיאטר וועדה רפואית באותו היום מתוך נחמדות של צה"ל? או שהיית צריך לעשות משהו מיוחד כדי שזה יקרה? אם כן מה?חוץ מזה, אמרת שהרצת קטעים עם האחרים במעצר – זה לא מסוכן? (במקרה שמישהו עובר שם ורואה שאתה במצב רוח טוב)

לא הייתי במעצר אחי הייתי בתא חריגים זה כזה משרד כזה שאתה יושב בחוץ וממתין
    ויש שמה חיילות נחמדות שיוצאות לעשן אז אתה מסתחבק איתם וצוחקים הם לא קשורים לפרופיל בכלל .. הם רק עושים ת'עבודה שלהם בלהביא אותי לאן שאני צריך בין אם זה לקב"ן או לוועדה רפואית … הם בכלל לא מעניין אותם .. אלא אם כן זה חייל משת'פ מסריח
    בכללי קיבלתי קב"ן פסיכי וועדה רפואית באותו יום כי היה לי פגישה ביום ראשון עם הקב"נית הלכתי היא אמרה לי שניפגש כבר ביום חמישי כי לא היה פסיכי באותו יום .. ככה שבאתי אתמול וסיימנו אם זה כבר .. וכן .. היה לי קצת מזל
    הכי קטע שאני יוצא מהצבא כל החיילות כזה "יווואו איזה כיף לוווווו הוא יצצאאאאא בוא נתחלף"
    חחחחח

כן גם שאני ישבתי בועדה רפואית התחלתי לדבר עם אנשים.. בקיצור כל אחד שם הוריד לפרופיל 45/64 נפשי אני מראה להם תהמלצה ל21 הם בשוק כולם רוצים לרצוח אותי .. אז כמובן שהייתי אדיב אליהם ואמרתי להם שגם השחרור שלהם קרוב יותר ממה שנדמה להם והמלצתי להם על הפורם של פרופיל חדש

#137375 הגב
    Anonymous
    חבר

כמה שאלותכמה זמן כל התהליך לקח?מה ז"א פסיכיאטר אזרחי איפה מוצאים אותו?אתה לפני או אחרי גיוס?הבעיות שלך אמיתיות?

#137376 הגב
    Anonymous
    חבר

הבעיות של כל אחד אמיתיות, לי לדוגמא אין דיכאון עכשיו בכלל אבל אני בטוח שכשאני אתגייס אני באמת אכנס לדיכאון מזה שאני בצבא.פסיכיאטר אזרחי אפשר בטח למצוא בגוגל, או לבקש מספרים של פסיכיאטרים מאיזה קופת חולים או פסיכולוג.

#137388 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote kobiaf:

כמה שאלותכמה זמן כל התהליך לקח?מה ז"א פסיכיאטר אזרחי איפה מוצאים אותו?אתה לפני או אחרי גיוס?הבעיות שלך אמיתיות?

אני אענה בשמו כי קראתי ואני פחות או יותר מודע להשתלשלות האירועים שלו.כל התהליך לקח לו כחודשיים, נראה לי פחות. בהם הוא היה עריק .פסיכיאטר אזרחי זה כמו פסיכיאטר צבאי . כמו שיש רופא שינים צבאי כך גם כמו שאתה בוודאי יודע יש רופא שינים אזרחי. שניהם עושים את אותו הפעולה ושניהם הוסמכו לשם הפעולה הזו.פסיכיאטר אזרחי ניתן למצוא דרך ספר טלפונים, מכרים , אינטרנט וכ'ו . כמו כל רופא בעצם.את התהליך הוא התחיל בימים הראשונים שלו בצה"ל.כרגע הוא אחרי גיוס מן הסתם. אחרי צבא יותר נכון הבעיות שלו הן אמיתיות, כמו שהבעיות של כולן אמיתיות. אולי עם הקצנה והוספה של דברים מסוימים. גם אם הן פיקטיביות, הוא לא חייב לאף אחד דין וחשבון.

#137409 הגב
    Anonymous
    חבר

אמא שלך חתמה או שהכל עשית לבד?מוזר שהכל תוך יום אחד..שיררת בחר"פ?

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 17 סה״כ)
מענה ל־ה-ש-ת-ח-ר-ר-ת-י !!!!!!!!!!!!!1
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו