שאלה בקשר לפרופיל נפשי אחרי פגישה אצל קבן

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם שאלה בקשר לפרופיל נפשי אחרי פגישה אצל קבן

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102707 הגב
    Anonymous
    חבר

שלוםם היתי שלשום אצל קבןוהוא המליץ לי על פרופיל נפשי ופסילת קורסונתן הפנייה לפסיכיאטר שתהיה בעוד כשבועיםם.השאלה שלי היא האם הפסיכיאטר בהכרח חייב להתייחס להמלצת הקבן שהיא לפסול ולהוריד פרופילומה בידיוק הפסיכיאטר שואל ?תודה רבה ולילה טוב

#137155 הגב
    Anonymous
    חבר

הפסיכיאטר לא מחויב להמלצה, לרוב הוא מחליט בעצמו על סמך הפגישה איתך. אבל להמלצה יש משקל. הפסיכיאטר זה פחות או יותר אותו דבר כמו כל קבן, למעט זה שיש הבדלים אישיים בין קבן לקבן, סגנונות שונות, טקטיקות שונות, אבל בגדול זה אותו דבר. 

#137164 הגב
    Anonymous
    חבר

אכן פסיכיאטר לא מחויב להמלצת קב"ן ולכן אתה צריך לשחק את אותו משחק כמו ששיחקת אצל קב"ן.

#137174 הגב
    Anonymous
    חבר

אבל בדרך כלל הוא גם מתחשב בהמלצה לא ?או שהוא רק עושה פגישה נוספת והוא קובע תפרופיל לפי מה שהוא מחליט ?

#137175 הגב
    Anonymous
    חבר

פסיכיאטר זה לא כמו ועדה רפואית.כלומר , כשאתה מגיע לועדה רפואית אתה פשוט צריך להיות רגיל יחסית (כמובן בלי חיוכים מיותרים) והם רק כמו שנאמר חותמת גומי, ונותנים לך פרופיל על סמך הדעה של הרופא המומחה (ובמקרה הזה, רופא מומחה לבריאות הנפש- פסיכאטר) .אך !! מפגש אצל פסיכיאטר זה מפגש כמו הפגישה הראשונה אצל הקב"נ. אני עשיתי את הטעות שלי כאשר הלכתי לפסיכיאטר וחשבתי "זהו, הקב"נית המליצה על X, אז זה שלי".. ואצל הפסכיאטר הייתי רגיל, לא יותר מדי מדוכא, לא יותר מדי נסער. והופ, הוא לא התחשב בהמלצה של הקב"נית .כשאתה הולך לפסיכיאטר אתה צריך להמשיך ולהתמיד באותו קו כמו שהלכת ומה שהצגת אצל הקב"נית .הדעה של הקב"נית תשנה ברגע שהוא לא יידע מה לעשות איתך, ויהיה לו ספק, אז הוא יתחשב בהמלצתה של הקב"נית .בהצלחה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־שאלה בקשר לפרופיל נפשי אחרי פגישה אצל קבן
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו