הכתבה הסרוקה על פרופיל חדש

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם הכתבה הסרוקה על פרופיל חדש

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102669 הגב
    Anonymous
    חבר

http://www.shivyon.co.il/52572/עמוד-הקלון
    מסתבר שיש כבר מי שסרק אותה…

#136900 הגב
    Anonymous
    חבר

היא לא מלאה. חסר שם גם הדף השני.

#136906 הגב
    Anonymous
    חבר

דרך אגב, אתמול הייתה איזה פסיכולוגית מהארגון של השיוויון שכתב טור במעריב על על זה שהפטור הרפואי הוא פטור מוסרי למושמטים
    זה היה עצוב לדעת שקיימים בארצנו פסיכולוגים כל כך חסרי רגישות ואנטיפטים, לחשוב שאנשים באים לקבל טיפול אצל כזאתי מכשפה, פשוט עושה לי צמרמורת

#136907 הגב
    Anonymous
    חבר

http://www.shivyon.co.il/52572/כתבות-ודיעות#בנק
    קראתי. מאיפה היא באה? היא לא יודעת שישנם אנשים בדכאון בגלל הצבא?
    היא לא שמעה על אנשים שהתאבדו? מעניין אותי מאוד מאיפה היא השיגה את הדיפלומה שלה.

#136908 הגב
    Anonymous
    חבר

נו אז מה שהיא אומרת בעצם זה שהצבא קבע שאכפת לנו רק מעצמנו ואין לנו מצפון כמו הטרולים באתרנו ועל זה קיבלנו פטור סבבה אז אם שוללים לנו רישיונות זה לא כי אנחנו מסוכנים זה כי איכפת לנו רק מעצמנו ואני שואל האם יש חוק שאוסר אתזה שלאדם יהיה אכפת רק מעצמו? חוץ מזה איזה פסיכולוג שיודע שהוא טוב יעבוד בצבא כניראה תת רמה של פסיכולוגית

#136910 הגב
    Anonymous
    חבר

שמתי לי שלא צוין שהיא קב"נית, כלומר היא לא עושה מילואים ובטח אפשר לספור על יד אחת את מס' הפעמים שהחזיקה נשק. אני מציע שהיא תיתן דוגמא אישית ותעשה מילואים 20 שנה בעזה.

אה, היא בסה"כ אישה קטנה וחלשה שמקומה במטבח ולא בעזה? אבל חשבתי ש"השיפוט הרפואי צריך להיות יותר מוסרי מאשר רפואי".

#136925 הגב
    Anonymous
    חבר

דבר מעניין קרה לי – כשניסיתי להיכנס לקישורים של חסרי השוויון, הכתבות שלונקקו כאן לא עלו, אבל הוקפצתי לעמוד הראשי ושם למעלה היה כתוב "ברוך הבא מושמט (כתובת
    IP: )" צורה של הפחדה? (אהלן, אנחנו יודעים איפה אתה גר)

mushmat2008-1-16 18:41:27

#136926 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote mushmat:

דבר מעניין קרה לי – כשניסיתי להיכנס לקישורים של חסרי השוויון, הכתבות שלונקקו כאן לא עלו, אבל הוקפצתי לעמוד הראשי ושם למעלה היה כתוב "ברוך הבא מושמט (כתובת
    IP: )" צורה של הפחדה? (אהלן, אנחנו יודעים איפה אתה גר)

חח אולי נרשמת שם במקרה עם השם הזה ? גם אם הם יכולים לדעת מה האייפי שלך לפי הפורום הזה ולרשום את השם שלך כשאתה נכנס זו עבודה מיותרת.אם נרשמת עם השם אז זו הסיבה כנראה..לי פשוט רשום "ברוך הבא" והאייפיאה כן, מה הם יכולים לעשות עם האייפי שלך ?Corwin2008-1-16 18:45:51

#136943 הגב
    Anonymous
    חבר

לצערי אני חושב שההיתי אחד הטריגרים לזה כי הנבלות חסמו אותי מלצפות בפורום למרות שדברתי שם יחסית סבבה ולא כמו הטרול הגאה וחבריו אז כתבתי להם תגובה את הכתבות שם שכמובן הם לא פירסמו ובה הישתלחתי בהם כמו בהמה לכן אני חושש שהוספתי שמן למדורה בכל אופן שיזדיינו

#136945 הגב
    Anonymous
    חבר

אנשי הפורום לשיוויון מבקרים בפורום הזה, בגלל זה הם החליטו לשנות את הלינקים.בכל מקרה רק שתדעו שלא כולם שם שונאים "משתמטים" ורוצים רק להלחם בהם, חלק מהאנשים שם יודעים שכל ההתעסקות ב"משתמטים" היא ספין לקראת דוח וינוגרד, והם היו מעדיפים להתעסק בתגמולים למשרתים ולא בפגיעה ב"משתמטים". באופן קצת מוזר גם אנחנו וגם הם חותרים לשיוויון, אנחנו רוצים לשחרר את כולם מגיוס חובה, אנחנו רוצים צבא מקצועי שיהיה הרבה יותר טוב למדינה ולאזרחיה. והם רוצים לגייס את כולם   ומעדיפים צבא מסורבל שמן שעסוק בעיקר בלהלחם בחיילים שלו.לדעתי, לחלקם יפול מתישהו האסימון והם גם יתמכו בצבא מקצועי.

#136949 הגב
    Anonymous
    חבר

אז זהו? לשנות את שם הפורום לפורום צבא מקצועי? 

#136964 הגב
    Anonymous
    חבר

הם כתבו לי שם במפורש שהם "שונאים" (זאת המילה שהם השתמשו בה) אנשים שעושים שירות לאומי ולא צבא. אף אחד שם לא הגיב לתגובה ואמר שהוא לא מסכים.

#136982 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי הם סתם אנשים שונאים שרע להם בחיים והם חייבים למצוא מישהו שאפשר לתלות בכיכר העיר. פשוט להדביק להם זקן ולהביא להם אבנים…

#136984 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

אז זהו? לשנות את שם הפורום לפורום צבא מקצועי? 

אני ממליץ מאוד שכן. המהפכה מתחילה ואיני מוצא מקום ראוי יותר מאשר כאן…אני גם ממליץ לשים לינק קבוע למאמר של האתר קו על הצבא.שלחתי לך גם הודעה פרטית, אנא חזור אלי.תודה.בלי שרות חובה2008-1-17 19:33:51

#136992 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote black scissors:

הם כתבו לי שם במפורש שהם "שונאים" (זאת המילה שהם השתמשו בה) אנשים שעושים שירות לאומי ולא צבא. אף אחד שם לא הגיב לתגובה ואמר שהוא לא מסכים.

מן הסתם חלק מהאנשים שם מאוד מיליטניטי ואלו גם יהיו אלה שיענו על הודעתייך. וגם רק חלק קטן מהאנשים שם בכלל כותב בפורום.אני מקווה לפחות שהרוב השקט שם בעד לתת הטבות גדולות למשרתים מאשר לקחת זכויות ל"משתמטים".

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
מענה ל־הכתבה הסרוקה על פרופיל חדש
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו