הכלא – ???

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102629 הגב
    Anonymous
    חבר

היי כולם, זה אבייתר שוב.אני צריך לשאול משהו בנוגע לכלא…(יאפ, אני זקוק לכמה שיותר מידע)אני יודע שקצת קשה לתת מידע מדוייק, אבל כמה שיותר, יעזור לי להחליט..הכל כמו.. מה יש שם, מה עושים שם.. מה מותר להביא, מה אסור להביא..כמה זמן יושבים כל תקופה?אם מותר לבקר, אסור לבקר…כמה אנשים בתא (ואיזה אנשים @: )אינפורמציה מהסוג הזה .אני מאוד מאוד אשמח, ותודה מראש לכל מי שיענה .נוכחתי לדעת שאתם אחלה פורום, וברגע שאני משתחרר, אני מבטיח להיות פעיל כאןולעזור לאנשים גם.

#136515 הגב
    Anonymous
    חבר

הכל מוכן מראש לינק

#136516 הגב
    Anonymous
    חבר

כמה זמן יושבים  – זה תלוי , זה משתנה מה הסיבה [חוסר דיגום, נפקדות, עריקות וכיו"ב] מה עושים שם-  זה תלוי בפלוגות . יש פלוגה שעובדת ויש פלוגה שלא . בסה"כ אני הבנתי שזה לא ממש קשה. יש גם טיפה שמירות, אבל ממש בקטנה וגם מותר לך לדבר וכ'ו . הבנתי שעל כל 10 ימים בכלא, יורד לך אוטומטית יום אחד . כלומר אם נתנו לך 12 יום בכלא,וישבת 10 יום ברצף, אז יום אחד יורד. משמע אתה בפועל יושב 11 יום .יש עוד כמה דברים ששכחתי,אבל מפאת השעה ומפאת המצב רוח הירוד שלי אני מחר אערוך

#136539 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה רבה רבה "במילא רגוע"כבר קראתי את רוב המדריך, אני פשוט לא מספיק… הוא ארוך.. אבל מאוד מאודאינפורמטיבי.אני שמח בנוגע לזה שאפשר להביא את החפצים שלי לשם ישר.אני מעדיף כבר ביום הראשון לסרב לעבור שרשרת חיול…. אם יגייסו אותי בכוח(ולא יתנו לי פרופיל 21 עוד לפני זה)תודה רבה רבה רבה גם לך משה.

#136540 הגב
    Anonymous
    חבר

אמממ…
    את זמני בכלא הנעמתי בקריאת "מאה שנים של בדידות" גבריאל גרסיה מרקס, וזאת החוויה העיקרית ממנו
    אם מתחשק להם עושים לך מסדר בבוקר. אם מתחשק להם לוקחים אותך לגרף עלים. 90 אחוז מהזמן אתה לא עושה כלום. תביא ספרים. אם לא תשתגע.

#136549 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote sinister:

היי כולם, זה אבייתר שוב.אני צריך לשאול משהו בנוגע לכלא…(יאפ, אני זקוק לכמה שיותר מידע)אני יודע שקצת קשה לתת מידע מדוייק, אבל כמה שיותר, יעזור לי להחליט..הכל כמו.. מה יש שם, מה עושים שם.. מה מותר להביא, מה אסור להביא..כמה זמן יושבים כל תקופה?אם מותר לבקר, אסור לבקר…כמה אנשים בתא (ואיזה אנשים @: )אינפורמציה מהסוג הזה .אני מאוד מאוד אשמח, ותודה מראש לכל מי שיענה .נוכחתי לדעת שאתם אחלה פורום, וברגע שאני משתחרר, אני מבטיח להיות פעיל כאןולעזור לאנשים גם.

אם אתה נכנס לתקופה קצרה לכלא צבאי אתה נמצא עם עוד הרבה אנשים ששונאים את הצבא וברחו ממנו (רובם נמצאים שם בגין נפקדות)כל בן אדם לוקח את הכלא בצורה אחרת. תלוי כמה אתה יכול לצחוק כשהסיטיואציה מגוחכת…

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־הכלא – ???
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו