היי צריך עזרה ל21 ממילואים….

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים היי צריך עזרה ל21 ממילואים….

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102623 הגב
    Anonymous
    חבר

היי לכולם
    אני לוחם במילואים וסטודנט…
    כרגע אני במצב שאם אני מזומן למילואים אני זורק שנה אקדמאית לפח
    איך אני יוצא מהצבא עם 21?
    הסתכלתי באתר טרגט 21 וכל החומר שראיתי נגע לחיילים בסדיר
    כאילו -אם אני הולך לפסיכולוג ונראה מדוכא- אני צריך להגיד שזה רק בגלל המילואים?
    מישהו היה בסיטואציה שלי ויכול לתת לי טיפים?
    תודהה

#136460 הגב
    Anonymous
    חבר

שחרור ממילואים שונה משיחרור מסדיר רק בכמה מאפיינים סצפיפיים. אחד מהם הוא הליך ההגעה לקבן. לשם כך תצטרך כנראה להשיג חווד מפסיכי אזרחי ולשלוח אותה ליחידה. אני אומר תצטרך אבל זה גם מאוד לטובתך, אם את הולך לטיפול (לאו דווקא ארוך, אבל יחסית רציני, רצוי עם תרופות) זה מראה לקבן שיש פה בעיה כללית מאובחנת ומטופלת. את כמובן יכול וצריך לדבר גם על המילואים, אבל רצוי לא רק. ובכל מקרה את לא צריך להסביר לו בגלל מה את מדוכא, מה שחשוב זה שהוא יראה שאת מדוכא, את הלמה זה תשאיר בשבילו. בכל מקרה מומלץ להתחיל את הטיפול בעניין מוקדם ככל האפשר ולא להתעורר כשיגיע הצו הבא – שזה מה שרובנו עושים כי לא רוצים להתעסק עם זה אבל אז נהיה מאוחר ובעייתי. ומומלץ ללכת לטיפול, לפחות כמה פגישות, כדי שתוכל לקבל חווד רציני ושיהיה תיעוד שאת בטיפול.

#136504 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקיי
    יש לי אפשרות לקבל טיפול מוזל משמעותית דרך האוניברסיטה-הם אומרים שזה סודי לגמרי ומתחייבים לסודיות.. אין הבדל בין זה לבין פסיכיאטר פרטי לגמרי נכון?
    עכשיו במידה והוא רואה שאני מדוכא ואני בטיפול של חודשיים נניח- בלי להראות סימני התאוששות מיוחדים ופתאום מגיע צו,זאת עילה לבקש ממנו חוו"ד?
    עוד שאלה ,לספר לו שאני שותה אלכוהול כדי לצאת מהדכאון? מה שבמידה מסוימת גם נכון
    או שזה יכול לפגוע בי מתישהו?
    מה שאני מנסה להבין בעצם זה אם מישהו יראה את המסמך הזה ביום מן הימים?
    תודהה

#136587 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא חושבת שצריך להיות הבדל בין הטיפול דרך האוניברסיטה לטיפול דרך פסיכיאטר פרטי. מה שאתה צריך זו חוות דעת שאיתה תוכל לגשת לקבן.
    מישהו יראה את המסמך הזה רק אם תוותר מסיבה כלשהי על הסודיות הרפואית שלך.

#136612 הגב
    Anonymous
    חבר

יש מקום עבודה שיכול לאלץ אותי או להתנות את קבלתי לעבודה בויתור על הסודיות הזו והצגת מסמכים קודמים?

#136614 הגב
    Anonymous
    חבר

לא, כל עוד זה טיפול פרטי (דרך האוניברסיטה זה פרטי) ולא בקופת חוליםטלי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־היי צריך עזרה ל21 ממילואים….
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)