דיווח מגבול לבנון..

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 31 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102621 הגב
    Anonymous
    חבר

בושה איך שאנשים כמוכם מנצלים את החופש שבאינטרנט כדי להשתית במדינה הנפלאה שלנו רעיונות כאלו עלובים… אתם אנשים פחדנים… ואתם צריכים להתבייש בהסתה שמתנהלת באתר הזה… אתם לא מסוגלים להבין את החשיבות של צה"ל משום בגלל שאתם אנשים שיטחיים שלא קולטים את המציאות שבה אנו חיים… צורת החשיבה שלכם מתאימה יותר לשוויץ מאשר למדינה יהודית מוקפת אוייבים בכל גבולותייה…אבל אני לא מתפלא, משום שאני יודע שרובכם חי בבועה התל אביבית ואין לכם מושג מה קורה במדינה הזאת..אנשים רבים מדיי וטובים מדיי הקריבו את חייהם למען המדינה הזו… כדי שאני ואתם נוכל לחיות בה…פשוט מצער.

תשאירו את ההודעה… אם לא בשם הכבוד העצמי שלכם .. אז לפחות בשם חופש הביטוי…

#136430 הגב
    Anonymous
    חבר

בושה וחרפה. אתה לא מסוגל להבין את החשיבות של המשטרה. אנשים הקריבו את חייהם כדי שאתה תוכל להטריד מינית חיילות. תתבייש לך! אתה יושב בבית ולא אומר תודה שבזכות המשטרה לא פורצים לך לבית והורגים אותך. מה איכפת לך? העיקר שתוכל לשבת בבועה שלך ולראות טלוויזיה. תתבייש. בושה! אתה לא מבין את החשיבות של הרופאים. מה איכפת לך? למה שתתרום? אם תהיה חולה הרופאים יעשו הכל כדי שתחייה. אבל מה איכפת לך שהם מצילים את החיים שלך? אתה לא תעשה שירות לאומי בבית חולים ותתרום, העיקר שירפאו אותך כשאתה צריך. פשוט בושה וחרפה!בושה!!!!11 אתה לא מבין את החשיבות של החקלאות. כמה אנשים נהרגו בתאונות עבודה? רק בשביל שאתה תוכל לזלול בבועה שלך מול הטלוויזיה. או בחדר אוכל הצבאי שלך. מאיפה בא האוכל? הצבא קונה את האוכל מהחקלאים. הצבא חי על חשבונם. אתה לא תעשה שירות לאומי בעבודה בחקלאות ותתרום. לאאאאא. אבל אתה מצפה שיגיע לך איכשהו אוכל לצלחת בחדר אוכל הצבאי שלך, נכון? פשוט בושה.

#136455 הגב
    Anonymous
    חבר

איזה איש מושפע…
    תראו כמה ססמאות מורה להיסטוריה בהודעה אחת, ולא רק יש גם: משום שאני יודע שרובכם חי בבועה התל אביבית ואין לכם מושג מה קורה במדינה הזאת..
    מאיפה המידע המודיעיני האמין הזה, מפרופסר אליעזר שטרן? טוב, אם הוא אמר הוא בטח יודע…
    ולא לשכוח הפגנת בורות מוחלטת, תוך זריקת סיסמאות לעוסות: צורת החשיבה שלכם מתאימה יותר לשוויץ מאשר למדינה יהודית מוקפת אוייבים בכל גבולותייה
    המורה להיסטוריה היה כל כך עסוק בללמד אותך ססמאות שהוא שכח ללמד אותך על שוויץ?
    תחזור לראות טלוויזיה, שיהיה לך עוד ססמאות וסטריוטיפים לזרוק כשאין לך שום דבר חכם להגיד.noone2008-1-10 13:23:5

#136466 הגב
    Anonymous
    חבר

שוויץ בהרבה מובנים של מיליטריזם גרועה כמו ישראל. שוחרי שלום הם בטח לא. ישראל לקחה את מודל צבא המילואים משוויץ. 

#136469 הגב
    Anonymous
    חבר

אוף נו.. הדביל התורן שכותב את אותה ההודעה בדיוק. הם עושים תורנות על אותה ההודעה? אני לא מבין

#136471 הגב
    Anonymous
    חבר

עכשיו הוא יחזור ויתחיל לקלל כולל: "אתם לא שווים שאני יענה לכם בכלל".

#136478 הגב
    Anonymous
    חבר

שוויץ בהרבה מובנים של מיליטריזם גרועה כמו ישראל. שוחרי שלום הם בטח לא. ישראל לקחה את מודל צבא המילואים משוויץ.
    אבל זה לא מספיק חשוב כדי שילמדו את זה בשיעורי היסטוריה.noone2008-1-10 16:48:44

#136486 הגב
    Anonymous
    חבר

לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד. ברור שאני לא מסיתה נגד המשטרה, אני בעד המשטרה. זה שיש בעיות במשטרה לא אומר שלא נכון שרק בגלל שהם מגינים על העכוז המתוק שלך לא גונבים לך את כל הרכוש, אונסים אותך והורגים אותך בעינויים. אבל ברור שלא תהיה לך טיפת הכרת תודה לאנשים שמגינים יום יום על החיים היקרים שלך, העיקר שתוכל להכנס לאינטרט ולהזיל עלי ריר.

#136488 הגב
    Anonymous
    חבר

תתבייש לך אתה מסתכל על פורנו בזמן שהמשטרה שומרת עליך. פשוט בושה וחרפה. 

#136490 הגב
    Anonymous
    חבר

חוש הומור יעזור לך בהמשך הדרך, חשיפת החזה בפומבי לא עובד ממש במקרה שלך…
    ההודעה האחרונה שלך בואי נאמר לא מטובלת ממש בחוש הומור איכותי!
    המשטרה שומרת עליי ואני מודה לה על כך! וגם הצבא שומר עליי ואני מודה לו על כך ולא מסית נגדו
    מי שיכול להתגייס שיתגייס, אני לא בעד גיוסי כפוי. אבל את מסיתה, ובכלל בחורה די מעיקה…

#136491 הגב
    Anonymous
    חבר

אז מה תעשה נגד זה? אולי תכתוב שירים בעצמך שישכנעו אנשים להתגייס לצבא הנפלא, שאף פעם לא עשה אף פשע מלחמה והכל הסתה נגדו. נו איפה השירים שלך? אמרת שאתה יכול לעשות את זה יותר טוב, אז למה עדיין לא עשית את זה?יש לך בעייה איתי. אז מה תעשה בנוגע לזה? תכתוב לי עוד קללות באינטרנט? תנסה להעליב אותי ב"הכוכבת פורנו שאני מאונן עליה כל לילה שאני הולך לישון לבד יותר כוסית ממל, ננה בננה"? (אבל אני לא אשים תמונה שלי כי אני פוחד שתראו אותי).או שאתה מתכוון לעשות משהו פרקטי בנידון. אופס, אתה לא יכול כי יש משטרה בעולם. איזה מסכן אתה.

#136492 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote black scissors:

אז מה תעשה נגד זה?
    אולי תכתוב שירים בעצמך שישכנעו אנשים להתגייס לצבא הנפלא, שאף פעם לא עשה אף פשע מלחמה והכל הסתה נגדו.
    נו איפה השירים שלך?
    אמרת שאתה יכול לעשות את זה יותר טוב, אז למה עדיין לא עשית את זה?

יש לך בעייה איתי. אז מה תעשה בנוגע לזה? תכתוב לי עוד קללות באינטרנט? תנסה להעליב אותי ב"הכוכבת פורנו שאני מאונן עליה כל לילה שאני הולך לישון לבד יותר כוסית ממל, ננה בננה"? (אבל אני לא אשים תמונה שלי כי אני פוחד שתראו אותי).
    או שאתה מתכוון לעשות משהו פרקטי בנידון. אופס, אתה לא יכול כי יש משטרה בעולם. איזה מסכן אתה.

בין פשעי המלחמה שעשה הצבא הוא עצר מתקפות של מדינות ערב, וסתם עצר מחבלים בדרך לפוצץ את המשפחה המזויינת שלך…
    אני לא עושה מוזיקה, כי אני לא מוכשר בזה. אבל את עושה את זה ונשמעת זוועה
    את גם לא שחיינית או אצנית, מה זה קשור? אני לא מתעסק בזה, ומה שאני עושה אני עושה כמו שצריך.
    זה זוועה ראבק תשמעי את עצמך
    דווקא על כוכבת הפורנו הזו אני לא נוהג לאונן, בזמן האחרון יש לי גם חברה אז אני מאונן פחות, ותמונות כמו שלך גורמות יותר להפרשת המזון שאכלתי במשך השבוע מאשר חשק לשפשף את הזין.
    "מזיל ריר" ראבק סתכלי על עצמך….
    מזל שיש משטרה באמת, חבל שהשירות הפסיכיאטרי לא מאשפז את כל האנשים שזקוקים לאישופוז בכפייה. היו צריכים לקחת אותך מזמן, זו לא בושה להיות חולה רק תראי את המציאות את זקוקה לאישפוז גברת.שייטת13 crimson2008-1-10 18:26:2

#136494 הגב
    Anonymous
    חבר

ואחר כך אתה מתבכיין כשחוסמים אותך שאתה אומר דברים כאלה לאנשים על סף התאבדות. "ווה. אתם נגד חופש הביטוי, אתם לא נותנים לי לנסות לגרום לאנשים חלשים להתאבד וככה להרגיש יותר חזק. אוף! כל מה שנשאר לי זה להסיט אנשים בעד פורנו ואז לבכות שהם אל מוסריים כי הם מתנגדים לרצח ילדים בשטחים. רגע! אמרתי עובדה שאני צריך להדחיק. אההה, אתם לא מוסריים כי אנחנו מגינים עליכם ואתם עושים שירות לאומי במקום לירות באנשים! יש! אני מרגיש כל כך טוב!".

#136505 הגב
    Anonymous
    חבר

הרמה של התגובות פה מעידה על הרמה העלובה של האנשים…אין לי מילים… אנשים קטנים, עלובים שמעניין אותם התחת של עצמם…את צודקת המידע לא כל כך אמין בקשר לאוכלוסיית הפורום… כנראה שיש כאן חלק נכבד מבניי דודנו ה"צרפתים" שמוצאים אחלה של חברה תומכת… שיהודים שביניכם, אני כל כך רוצה לאחל לכם שהמחבל הבא ירצח את ילדיכם, אחיכם ומשפחתכם…. אבל אני לא יכול… אתם חלק מהעם שלי. אומנם חלק רקוב שזקוק לטיפול אבל בכל זאת חלק…. לכל המגיבים הנאורים כביכול, אני שמח שהתחברתם לכתוב בהודעה זה היה כל כך חשוב לי!…………"אנו עושים מלחמה כדי שנוכל לחיות בשלום." (אריסטו)

#136508 הגב
    Anonymous
    חבר

לנמר, הרמה פה של האנשים הרבה יותר גבוהה ממה שאתה בכלל מסוגל לתאר לעצמך.שייטת13 crimson, אתה אכול סיסמאות ואידיאולוגיה. תשתחרר מזה.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 31 סה״כ)
מענה ל־דיווח מגבול לבנון..
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו