לא מבין משו… חייב הסבר

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102514 הגב
    Anonymous
    חבר

אני בתור אחד שרוצה לצאת מהצבא..
    לא מבין כאילו מה הבעיה להשתחרר? אם אני יעני יחתוך את עצמי טיפה או משו.. לא ישחררו אותי??
    אם אני יגיד למפקדים ולקבן שאני רוצה להתאבד לא ישחררו אותי?
    לא הבנתי את העניין שאסור לי להגיד לקבן שאני רוצה להתאבד, למה לא? זה לא אמור לזרז את תהליך השחרור?

יאלללההה אני כבר מת לצאת אני שורף תזמן שלי בצבאא..!!! אם אתם רוצים לקרוא תסיפור שלי הוא רשום פה בדף הראשון..
    תגיבו אחים שלי!!

#135682 הגב
    Anonymous
    חבר

זה לא אסור. איומים מפורשים בהתאבדות הם לרוב לא ממש משכנעים, כי זה די נדיר שאדם שבאמת חושב על להתאבד יפרסם את זה. אם תפגע בעצמך או שהקבן יחשוב שאת עלול לפגוע בעצמך את בהחלט בדרך החוצה, אבל גם על פחות מזה משחררים. נראה שאת רוצה לעשות לעצמך "חיים קלים" אצל הקבן, מחפש את הפתרון המהיר שישחרר אוטומטית. אבל קבנים הם לא פראיירים, הם רואים אלפי אנשים ושמעו כבר את כל הסיפורים, כולל לא מעט איומי התאבדות, אז מה שנראה לך חדשני ופשוט זה פשוט לא אמין. ייתכן שהקבן בכל זאת ישחרר כדי לא להסתבך, אבל אם הוא משחרר זה לא אוטומטית בגלל האיומים. 

#135686 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

זה לא אסור. איומים מפורשים בהתאבדות הם לרוב לא ממש משכנעים, כי זה די נדיר שאדם שבאמת חושב על להתאבד יפרסם את זה. אם תפגע בעצמך או שהקבן יחשוב שאת עלול לפגוע בעצמך את בהחלט בדרך החוצה, אבל גם על פחות מזה משחררים. נראה שאת רוצה לעשות לעצמך "חיים קלים" אצל הקבן, מחפש את הפתרון המהיר שישחרר אוטומטית. אבל קבנים הם לא פראיירים, הם רואים אלפי אנשים ושמעו כבר את כל הסיפורים, כולל לא מעט איומי התאבדות, אז מה שנראה לך חדשני ופשוט זה פשוט לא אמין. ייתכן שהקבן בכל זאת ישחרר כדי לא להסתבך, אבל אם הוא משחרר זה לא אוטומטית בגלל האיומים. 

הבנתי אותך..
    ואם למשל אני חותך את עצמי עם איזה סכין ביד משו בקטנה כזה.. ואז אחד מהחיילים נגיד יעצור אותי ויקרא למפקד ומשם לקבן.
    זה לא אמור להיות מה שישחרר אותי?
    ואם נגיד אני כן משתחרר על דבר כזה על איזה סעיף אני יוצא? והאם זה יכול לפגוע בי מאשר סעיפים אחרים?
    האם יש כלשהי חשיבות לגבי הסעיף בו משחררים אותי??
    ואחי האם אתה יכול להביא לי תמסן\אייסי שתוכל לעזור לי בפרטי?asi19982007-12-29 9:35:36

#135733 הגב
    Anonymous
    חבר

אני קודם כל ממש לא ממליץ לדגמן התאבדות. זה באמת מיותר וגם מסוכן. את בקלות עלול לחתוך בטעות עמוק מדי ואו לפגוע בוריד או בעצב. במקום זה את יכול לתפוס מישהו לשיחה על כמה קשה ורע לך, ואם זה יהיה משכנע סביר שהוא ידווח למפקד ואו לקבן. זה לא מה שמשחרר, אבל זה מוסיף הרבה אמינות לסיפור שלך. הסעיף שעליו יוצאים קשור רק לעיתים נדירות לבעיה שסובלים ממנה. זה כמעט כמו טוטו. רוב האנשים יוצאים על סעיפים של אישיות מופנמת ואישיות מוחצנת שאלו סעיפים שלרוב לא ממש קשורים למה שהם סובלים ממנו. יש סעיפים שיותר פוגעים, כי חלקם מדווחים למשרד התחבורה וחלקם לא. סכיזופרניה, למשל, מדווחת. אני לא פותח מסנג'רים, את יכול לשלוח לי אימייל מהפרופיל שלי או הודעה פרטית.

#135737 הגב
    Anonymous
    חבר

אם תנסה לפגוע בעצמך יכול להיות שיחליטו לאשפז אותך 

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־לא מבין משו… חייב הסבר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)