הייתי היום אצל הפסיכיאטר +שאלה חשובה

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים הייתי היום אצל הפסיכיאטר +שאלה חשובה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102510 הגב
    Anonymous
    חבר

(פסיכיאטר אזרחי)
    הוא דיבר איתי בניפרד ואם האמא בניפרד בסוף שלושתינו ביחד ..
    הוא שאל אותי למה אתה בחרדות מהצבא למה אתה לא רוצה להתגייס
    האם אתה חושב על למות ? מה מביא אותך למצב הזה …
    קיצר עניתי לי שאין לי כלום בחיים אין לי מטרה ..  וגם לפעמים פה ושם "לא'דע כל מה שאני רוצה זה רק לצאת מהצבא " (הדיבור היה איתו חלש מאוד )
    שאל אותי אם יש לי חברים או שאני מרגיש אם כולם נגדי וזה ..
    אמרתי לו שאין לי חברים בכלל ואני כל הזמן סגור בתוך עצמי …
    האמא אמרה שיש לי סידרי שינה מבולבלים .. אני בקושי אוכל ..
    יש לי מחשבות על התאבדות וכו' …
    הפסיכי אמר שאני נימצא במצב קשה מאוד .. הוא אמר גם לאמא שלי בזמן שישבנו ביחד "הוא בכלל לא מסתכל עליי הוא כל הזמן הסתכל למטה זה מראה שהוא בדיכאון עמוק מאוד .. כל משך הזמן שדיברנו הוא רעד.."  הוא אמר שהוא  ייתן לי חוות דעת והמלצה מאוד חיובית על לשחרר אותי מהצבא …
    עכשיו השאלה שלי
    אני ניפקד כבר 38 יום
    האם אחרי ההמלצה שהוא ייתן לי .. אמא שלי יכולה ללכת לקצין העיר בת"א ולקבוע שמה תור לקב"ן ?? ואני לא יקבל משפט או כלא ?
    תודה למגיבים

#135638 הגב
    Anonymous
    חבר

את לא צריך תור בשביל קבן בקצין העיר. עדיף שאמך תבוא איתך לצורכי גיבוי ויחס רציני לשם, אבל לא צריך לקבוע תור. הם יכולים לזמן משטרה צבאית ולעצור אותך, אבל סיכוי טוב שזה לא יקרה או שלכל הפחות תראה קודם כל את הקבן. ברגע שיש לך המלצה מקבן לשחרור את יכול להסגיר עצמך בבסיס משטרה צבאית (יש אחד בתל השומר, דן או משהו כזה) ולא ביחידה אם יש לך כזו. ואם יש לך המלצה מקבן רוב הסיכויים שישפטו אותך רק למשהו על תנאי. הם חייבים לשפוט, אבל לא חייבים לתת עונש קונקרטי. 

#135642 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום יוסי18,אשמח לדעת מדוע אינך רוצה לשרת בצה"ל ומדוע אימך תומכת בזה?האם אתה בן יחיד?

#135651 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

את לא צריך תור בשביל קבן בקצין העיר. עדיף שאמך תבוא איתך לצורכי גיבוי ויחס רציני לשם, אבל לא צריך לקבוע תור. הם יכולים לזמן משטרה צבאית ולעצור אותך, אבל סיכוי טוב שזה לא יקרה או שלכל הפחות תראה קודם כל את הקבן. ברגע שיש לך המלצה מקבן לשחרור את יכול להסגיר עצמך בבסיס משטרה צבאית (יש אחד בתל השומר, דן או משהו כזה) ולא ביחידה אם יש לך כזו. ואם יש לך המלצה מקבן רוב הסיכויים שישפטו אותך רק למשהו על תנאי. הם חייבים לשפוט, אבל לא חייבים לתת עונש קונקרטי. 

הם עדיין לא יכולים לזמן משטרה ולעצור אותו כי הוא עדיין לא עריק (45 יום) והוא נחשב עדיין בסמכות של היחידה שלו.
    (סתם תיקון קטן)

#135734 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote 123456:

quote במילא רגוע:

הם עדיין לא יכולים לזמן משטרה ולעצור אותו כי הוא עדיין לא עריק (45 יום) והוא נחשב עדיין בסמכות של היחידה שלו.
    (סתם תיקון קטן)

תודה על המידע אחי ..
    ועוד שאלה אחת …
    האם יש הבדל בין קצין העיר לבין ברה"ן בתל השומר ?
    כי אני רוצה לסיים אם זה כבר ואני מקווה שהם בכלל יתחייסו לחו"ד של הפסיכיאטר

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־הייתי היום אצל הפסיכיאטר +שאלה חשובה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120