חייב עזרה.משהו די חריג.

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102492 הגב
    Anonymous
    חבר

אני חייל בן 19. שהתגייס בתחילת שירותו ליחידה מיוחדת בצהל. מה שנקרא הייתי מורעל יתר.
    אני כחצי שנה במסלול ואני 3 חודשים רוצה לצאת ועדיין לא מוציאים אותי ,שמים אותי כל היום מאזין פלוגתי. חשוב לציין שזאת יחידת התנדבות ועדיין לא עונים לדרישתי לצאת.
    הגעתי להחלטה שנשבר לי. חד משמעית
    אני רוצה לדעת מה להגיד לקבן בכדי לצאת מהצבא על 21.
    או שיתן לי 21 ימי מנוחה בבית כמו שחבר שלי קיבל מהקבן בגלל שהוא עוד לאה "התחבר" למסגרת הצבאית.

בסך הכל אני נמשך יותר לכיוון של לצאת על נפשי ההשלכות לא מזיזות לי , יש לי עסק שמחכה לי.
    מחכה לתשובות. הלוחם לשעבר

#135391 הגב
    Anonymous
    חבר

שמע הסיפור שלך לא כל כך מוזר אני שירתתי אומנם לא ביחידה התנדבותית אבל קרבית שנה וחצי, ויש לי חברים טובים שלא רצו להמשיך במסלולים התנדביתיים כמוך,
    אז בקשר לקבן זה לא משנה דבר גם אם אתה ביחידת גבר גבר, יש לך זכות לראות.       חוקי צה"ל הם חוקי צה"ל.
    בקשר ליחידה שלך אני מתאר לעצמי שאתה עכשיו בטירונות יחידה, פשוט תסרב להם איזה פקודה מטופשת לא משהו רציני שלא יהיה לך עונש כבר אבל מספיק בשביל להבהיר נקודה שאתה לא ממשיך שם, פעם הבאה פשוט אל תרד לשטח או משהו כזה, הדרך משם ללפלוט אותך החוצה קצרה.
    חיים יפים יום טוב.mightymike2007-12-26 14:1:15

#135397 הגב
    Anonymous
    חבר

רוצה דברים לצאת על 21 בלי יותר מדיי פגישות עם הקבן ומשיכת זמן
    לצאת ישר שיראה שאני מטוטמם אמיתי

#135400 הגב
    Anonymous
    חבר

מפנה אותך לטרגט 21 שמופיע באתר, מעבר לזה ממליץ לסרוק את הפורום יש הרבה אשכולות בשנה האחרונה שעזרו לי אישית לצאת יש המון מידע באמת שעובד אין סיבה שהוא לא יעבוד אצלך.
    בהצלחה.

#135407 הגב
    Anonymous
    חבר

האתר טרגט 21 לא פועל יש לך קישור עובד מה שבעוגן לא עובד

#135408 הגב
    Anonymous
    חבר

יש שם הרבה לינקים חלק עובדים חלק לא בכל מקרה זה כן עובד.
    http://hoveret.jeeran.com/index2.html

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
מענה ל־חייב עזרה.משהו די חריג.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120