כמה שאלות

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102490 הגב
    Anonymous
    חבר

1. חבר שלי בטירונות וממש ממש קשה לו …. הוא חשב לביים התאבדות ולתלות חבל להתלות עליו 2 דקות  ואז שמישהו יחלץ אותו ומשם להגיע לבית חולים.. הוא לא מסוגל להשאר שם רגע נוסף… האם יכולים לשים אותי באישפוז בכפיה???מה המדיניות של צה"ל לגבי אישפוז בכפיה? כמה באמת מגיעםי לשם? האם אפשר לערער על זה?2. כלא .. מה התנאים? מה הזכויות? מה הולך שם?אחרי כמה זמן בערך משתחררים אם הולכים לכלא  כי לא רוצים לשרת ? 3. פסיכי '  נתן לי פרופיל 65 נפשי . הסעיפים 31855 31624(יש עוד שני סעיפים שמתחילים ב13, האם גם הם רפואי-נפשי, או רפואי פיזי?) לא מצאתי בגוגל מידע עליהם..מכאן מה אני עושה עם 65? לפנות שוב לקב"נ ולבקש חוות דעת נוספת של פסיכי אחר?

#135363 הגב
    Anonymous
    חבר

דבר ראשון אם הוא באמת חבר שלך ואכפת לך ממנו שיוותר על החבל, אתה לא יכול לדעת איך זה יגמר.
    ובקשר אלייך תבקש שוב לראות את הקב"ן ותגיד לו שהמצב שלך התדרדר ותחזור על כל מה שאמרת לו בפגישה הראשונה, רק עם יותר הקצנה.

#135367 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote solomon:

דבר ראשון אם הוא באמת חבר שלך ואכפת לך ממנו שיוותר על החבל, אתה לא יכול לדעת איך זה יגמר.
    ובקשר אלייך תבקש שוב לראות את הקב"ן ותגיד לו שהמצב שלך התדרדר ותחזור על כל מה שאמרת לו בפגישה הראשונה, רק עם יותר הקצנה.

איך להקצין?נתתי לו את התסמיני דיכאון… מכאן איך אני מקצין? (אני מנסה להיות יצרתי אבל לא עולה לי כלום לראש)

#135370 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote moshe208:

quote solomon:

איך להקצין?
    נתתי לו את התסמיני דיכאון… מכאן איך אני מקצין? (אני מנסה להיות יצרתי אבל לא עולה לי כלום לראש)

אין מה להקצין, הצבא לא יחזיק מישהו בדיכאון שלא מתפקד ולא מסוגל לעשות כלום.
    כשאתה תולה את עצמך, ומונע מחמצן ודם להגיע למוח, אתה הורג מיליארדי תאי מוח כל שניה וזה נזק בלתי הפיך, שלא נדבר על מטומטם לחלוטין ובלתי נחוץ.  ואם הוא יאבד את ההכרה?  5 דקות והוא יכול להיות צמח כל החיים שלו, שלא ינסה אפילו, אם יש לו טיפה של שכל.

#135371 הגב
    Anonymous
    חבר

תגיד לו שאתה מעדיף הכל חוץ מלהיות בבסיס. שאתה לא מסוגל להמשיך ככה יותר.
    הוא כבר יוציא ממך שאתה תעדיף להיות בבית חולים עם "פציעה" מאשר להיות בבסיס. פציעה שאם לא תגיע דרך אלוהים אז תגיע דרכך.

#135441 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקיי .. ומה לגבי שאר הדברים ששאלתי?כלא, ולגבי הסעיפיםש קיבלתי???תודה רבה..

#135442 הגב
    Anonymous
    חבר

מה התנאים? מה הזכויות? מה הולך שם?
    כמו טירונות, רק שכמעט לא עושים כלום כל היום.

אחרי כמה זמן בערך משתחררים אם הולכים לכלא  כי לא רוצים לשרת ?
    תלוי איך, בכלא יש גם קבן ואפשר להשתחרר דרכו, או על אי התאמה (שאז זה יכול לקחת חודשיים). 

3. פסיכי '  נתן לי פרופיל 65 נפשי .
    הסעיפים 31855 31624
    (יש עוד שני סעיפים שמתחילים ב13, האם גם הם רפואי-נפשי, או רפואי פיזי?)
    הפרופיל 64 על אישיות מוחצנת, כנראה שהם נפשיים אבל מה זה משנה? הסעיפים הם מאוד כלליים ולא אומרים הרבה.

מכאן מה אני עושה עם 65? לפנות שוב לקב"נ ולבקש חוות דעת נוספת של פסיכי אחר?
    אם יש לך בעיה, אל תזניח!  תפנה שוב לקבן עד שיימצא לך פיתרון.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־כמה שאלות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו