שתי שאלות על הכלא.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101794 הגב
    Anonymous
    חבר

שתי שאלות על הכלא הצבאי –
    האם כדאי להביא כרית לכלא, או שיש שם?
    שיש ביקורים – האם אני יכול להוציא למי שבא לבקר אותי, בגדים ודברים שאני לא צריך, והוא יכול להביא לי בגדים נקיים? איך הולך התהליך הזה בסככת הביקורים?

תודה.

#131237 הגב
    Anonymous
    חבר

מוסיף עוד שאלה , האם אפשר להביא ספרים?

#131238 הגב
    Anonymous
    חבר

יש אתר שמדבר על כלא של קצינים אולי זה יעזור לך כנס לפה.

#131240 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,
    לפי מה שהבנתי מהכנת כלא, ומכאלה שהיו שם, אז הנושא של כריות הוא לא לא חד משמעי, יכול להיות שייתנו לך להכניס יכול להיות שיכריחו אותך להפקיד.
    בביקורים, פעם בשבועיים, ניתן לתת למבקרים בגדים מלוכלכים, והם יכולים להביא לך גם כן בגדים נקיים, ספרים וכו'… אוכל אפשר להביא גם, אבל ניתן לאכול אותו רק בזמן הביקור עצמו.
    בהצלחהץ

#131243 הגב
    Anonymous
    חבר

כרית מרשים להכניס רק לפלוגה א'. אבל מה הקאץ'? שכל מי שמגיע מגיע קודם לפלוגה ב'. לכן כרית לא יביאו לך להכניס. בגדים מלוכלים אתה יכול לתת למבקרים ובגדים נקיים אתה יכול להכניס, ספרים אפשר להכניס חופשי גם כן. אוכל אסור להכניס, אפילו לא מסטיקים ומותר לאכול אותם רק בזמן הביקור.

#131274 הגב
    Anonymous
    חבר

מה לגבי בידוד ? אפשר קצת מידע ?

#131275 הגב
    Anonymous
    חבר

בידוד?
    לא מדובר בדיוק בבידוד.. זה הולך ככה. הכלא מתחלק ל-3 פלוגות…
    א' הפלוגה הכי פתוחה, טלפונים חופשי, אוהלים. פלוגה זו גם מבצעת שמירות ועבודות רס"ר.
    ב' פלוגה יותר סגורה, עם תאים דיי גדולים (ל-20 איש בערך), 3 דקות שיחה ביום בטלפון וכו'.
    ג' הפלוגה הכי סגורה כמו כן "אגף הבודדים" הוא חלק מפלוגה ג'.

אז ככה… לא מדובר בממש בידוד, מדובר במספר תאים דיי קטנים של כמה מטרים מרובעים חלון קטן עם סורגים ודלת מפלדה עם סורגים. בחדר עצמו אפשר למצוא, אסלה, כיור, מיטת קומותיים וכמה שמיכות סקביאס. מי מגיע לבידוד? בעיקר אנשים שיש חשש שיברחו, אנשים שעושים בעיות, או אנשים שמנסים לפגוע בעצמם. חלק מהאנשים בבידוד נמצאים עם אזיקים על הידיים 24 שעות ביממה. לכולם לוקחים את השרוכים מהנעליים וכל דבר אחר שאפשר להתאבד איתו.
    למה לא מדובר ממש בבידוד? מכיוון ש-24 שעות ביממה יש על כל תא באגף שומר. השומר מגיע מפלוגה א', ומתחלף כל 4 שעות.
    כעיקרון לא מדובר במקום סימפטי בכלל. המדכ"ים (מדריכי הכלואים) מנסים כמה שיותר להשפיל את האנשים שם (לא כולם, היו גם כמה מדכ"ים שהיו בסדר גמור, אבל רובם תופסים פוזה) ובכלל אפשר להשתגע.

#131286 הגב
    Anonymous
    חבר

לפי מה שהבנתי אם אני הולך לכלא מסיבות כלשהן (עוד לא התגייסתי) אז אני חייב ללבוש מדים בכלא ולבצע פקודות..אבל אם אני לא רוצה ללבוש מדים ולבצע פקודות, אז אני נשלח לבידוד , לא?

#131288 הגב
    Anonymous
    חבר

אם לא תרצה ללבוש מדים ולבצע פקודות אתה נחשב לבעייתי ולפי דעתי תשלח לבידוד.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־שתי שאלות על הכלא.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו