חוות דעת מפסיכיאטר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nadav209900
יצירת קשר:

חוות דעת מפסיכיאטר

הודעהעל ידי nadav209900 » 19 יוני 2014 20:37

לאחר שהייתי פעמיים אצל פסיכיאטר במיון קיבלתי חוות דעת שבה אובחנה אצלי adjustment disorder
ועוד משפט של "סימפטולוגיה דכאונית בעוצמה מג'ורית" ושעם אני אמשך לשרת בצבא אני עולל לפגוע בעצמי, אני כרגע נפקד 7 יום יום ראשון אני חוזר לבסיס וזה יהיה 10 נפקדות, לאחר שהורים שלי לחצו על המ"פ אני אמור לראות פסיכיאטר ביום ראשון (לא כל כך סומך על זה) עכשיו יש סיכוי להוציא פטור לפני המשפט? ואם שוב אני יפול על ד"ר ניב גולד יכול להיות שהוא יפסול חוות דעת כזו?
gal_1234
יצירת קשר:

Re: חוות דעת מפסיכיאטר

הודעהעל ידי gal_1234 » 19 יוני 2014 21:10

חחחחחחח באמת נמאס כבר לשמוע על אנשים שנופלים על ניב גולד...
החתיכת חרא הזה.
תראה, כל פסיכיאטר וקבן בצהל לא חייב להתייחס לחוות דעת מגורם שהוא לא צבאי, אבל זה יעזור לדעתי
katya

הודעהעל ידי katya » 19 יוני 2014 21:24

תוכל להוציא פטור לפני שתסגיר את עצמך רק בתור עריק ולא נפקד זאת מכיוון שבתור נפקד אתה עדיין שייך ליחידה שלך והפסיכיאטר שמטפל בחיילים שביחידה שלך הוא היחיד שיכול לשחרר אותך.
בתור עריק (21 ימים) תוכל לראות פסיכיאטר צבאי שלא קשור ליחידה שלך ולקבל פרופיל 21.
איך עושים את זה?
אתה שולח את החוות דעת לברה"ן עם בקשה להיפגש עם פסיכיאטר צבאי לפני שתסגיר את עצמך.
קח בחשבון שאם תבחר באפשרות זו יש סיכוי שהם לא יעתרו לבקשה הזו(שנחשבת לחריגה מבחינתם) ושעל העריקות עדיין תצטרך להישפט.
ככל שהחוות דעת יותר חמורה ככה שיש יותר סיכוי שברה"ן יתנו לך להיפגש עם פסיכיאטר צבאי לפני שתסגיר את עצמך.
בהצלחה
katya

הודעהעל ידי katya » 19 יוני 2014 21:28

התכוונתי להסביר לך גם איך להיתנג אצל הפסיכיאטר אבל אין לי כח כי הנושא נטחן איזה אלף פעם רק בשבוע האחרון
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 יוני 2014 08:47

גם כנפקד יש סיכוי שתקבל פטור לאחר הפגישה עם הפסיכיאטר של היחידה. אם תקבול עליו, נגיד, ידאגו לתת לך לראות פסיכיאטר בברה"ן. זה כמובן אם יש סיבה...
חייל במצוקה

הודעהעל ידי חייל במצוקה » 17 יולי 2014 15:26

גם הבן שלי לאחר שני נסיונות התאבדות הגיע אליו והוא ממש זילזל בו והחזיר אותו לבסיס בלי כלום רק לראות קב"ן,
בלי גימלים ובלי להתחשב בחוות הדעת של הפסיכיאטר מהמיון.
שוב מדובר בד"ר ניב גולד, האם מישהו ניסה לפנות דרך קצינת פניות הציבור ולהתלונן עליו, האם יעזור או שיש גוף או מישהו אחר שניתן לפנות אליו לעזרה.
בבקשה עזרתכם הדחופה להורים מודאגים מאד.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים