שיחה יזומה מההורים – הכרחי?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שיחה יזומה מההורים – הכרחי?

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101630 הגב
    Anonymous
    חבר

ההורים שלי יזמו שיחה עם המפקד שלי לפני כמה זמן, פנים מול פנים, וניסו להסביר לו מה קורה איתי ומה הם חושבים שכדאי לעשות.
    המפקד שלי אמר להם שהוא חושב שהכי טוב שהם ידברו עם הקב"ן.
    ההורים שלי יזמו את השיחה ההיא רק כי כל העסק נמשך יותר מדי זמן ונגרר וכדי להראות להם שהמצב שלי נהיה יותר גרוע ואני חייב לצאת
    בשיחה האחרונה עם הקב"ן הוא אמר לי שהוא ימליץ לי על 21 כבר, יש לי פגישה עם הפסיכיאטר עוד שבוע. הוא (הקבן) אמר לי שהוא ידבר עם הפסיכיאטר ויסביר לו ופה ושם בקיצור הוא היה נורא החלטי לגבי זה.
    השאלה שלי היא, האם זה הכרחי שההורים שלי יתקשרו לקבן ויקבעו איתו פגישה?
    מצד אחד הוא כבר הבטיח לי 21, ככה ששיחה עם ההורים שלי לא תשנה הרבה. לא הכרחי.
    מצד שני ההורים שלי אמרו למפקד שלי שהם ידברו עם הקבן, והם לא דיברו איתו. אם ייצא להם לדבר עם המפקד עוד פעם, יכול להיות שזה יפגע באמינות של הסיפור, לא…?

מה אתם אומרים?

#130515 הגב
    Anonymous
    חבר

אם הקב"ן מאמין שמצבך מצדיק פטור, ואם הפסיכיאטר יאמין שמצבך מצדיק פטור, דעתו ההיפוטית של המפקד אם במקרה יישמע על כך פחות רלוונטית.
    אבל שיחה מהורים מודאגים בהחלט יכולה לסייע לרושם שנוצר (אצל הקב"ן או הפסיכיאטר) בנוגע לחומרת מצבך. הם יכולים לנסות ליצור איתו קשר טלפוני אם לפגוש אותו פיזית זה ממש בעייתי.

#130533 הגב
    Anonymous
    חבר

אכן, כל התערבות של הורים מודאגים המאששים את הסיפור שלך רק עוזרת. אפשר גם בטלפון.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־שיחה יזומה מההורים – הכרחי?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו