פעם אחת ולתמיד : איך יותר קל לצאת?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים פעם אחת ולתמיד : איך יותר קל לצאת?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101058 הגב
    Anonymous
    חבר

לפני הגיוס או אחרי?
    תמיד האמנתי שלפני הגיוס יותר קל אבל דיברתי עם איזה מכר והוא סיפר לי סיפורים [הרבה מאוד סיפורים, אני כבר לא ממש זוכר איזה] על זה שעדיף להכנס ובטירונות להתחיל את תהליך היציאה מהצבא

מה דעתכם?

#127894 הגב
    Anonymous
    חבר

כל דבר שמתחיל מוקדם מסתיים מוקדם,עדיף לפני הגיוס

#127900 הגב
    Anonymous
    חבר

כמו שרשמתי בהודעה הקודמת – אתה יכול לצאת בכל שלב – תלוי אם המניע שלך נכון להם ומספיק רציני ותלוי בגישה שלך.
    אל תבוא בגישה של "לא מעניין אותי שום דבר! אני רוצה לראות קב"ן – לכו תזדיינו תביאו עכשיו!!"
    אתה צריך לשדר מצוקה [במקרה ואתה בתוך אחת כזאת].
    אני יכול לספר שבתור לקב"ן ראיתי בחור שהתגייס איתי שלשום ולפי דעתי גם הוא היה גיי וראיתי אותו לילה לפני ששוחררתי [ביום הראשון של הגיוס]  מבקש מה"מפ לראות קב"ן – אבל הוא ניגש בגישה כל כך שגויה – דיבר המון פעמים בפלאפון בתור לקב"ן – קרא עיתונים היה עצבני – וכשקראו לו לפגישה עם הקב"ן הוא יצא אחרי דקה ודיבר בטלפון ושמעתי משם "הקב"ן אמר שהוא לא התרשם ממני וזה רק קשיי הסתגלות ובזמן שיצאתי אמרתי לו "אני אתאבד" והוא אמר שהוא יביבא לי פסיכאטר שיקבע אם אני באמת יכול להתאבד"
    וזה חבל, כי גישה קצת שונה והוא היה היום בבית [לא יודע מה איתו]
    אז אם באמת יש לכם בעיה – תספרו אותה עד הפרטים הקטנים כדי שיעזרו לכם כמה שיותר – אל תתביישו מהמפקד שלכם או מהמ"פ או לא יודע.
    הסיפור שלי הגיע להמון גורמים והוא דיי רציני – ולא התביישתי או שמתי זין.

#127904 הגב
    Anonymous
    חבר

"אתה צריך לשדר מצוקה [במקרה ואתה בתוך אחת כזאת]."

במקרה שלא, יש לך טיפים מה אפשר לספר?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־פעם אחת ולתמיד : איך יותר קל לצאת?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו