עזרה דחוף ..!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #100831 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום לכולם אני צריך עזרה !
    התגייסתי לפני כחודשיים ..מתוכם ישבתי כ3 שבועות בכלא על סירוב להתפנות ליחידה קרבית /משטרה צבאית .
    לאחר מכן התפנתי לטירונות כלל צה"לית 02 ושמה כדי לסדר לי תפקיד קרוב לבית ויומיות הלכתי לקבן והורדתי לפרופיל 45 . ועכשיו אני באמת בבסיס קרוב לבית וחוזר יומיות ..
    עכשיו הקב"ן הקודם קבע לי תור לקבן בבסיס עכשיו כי אני צריך ליהיות במעקב .. הגעתי לקבן והוא אמר לי שהוא מוציא אותי מהצבא וניסה לשכנע אותי שעה לצאת. ולא הסכמתי ..בגלל שדבר ראשון אני מפחד וזה נראה לי דיי מוזר לא לעשות צבא .. ודבר שני הוא הביא לי את זה בהפתעה ואני חושב שההחלטה של לצאת מהצבא לא קלה . אז הוא אמר שאני צריך ליהיות במעקב וייקבע לי תור נוסף.
    עכשיו התחלתי לחשוב שבאמת אני יבזבז את הזמן שלי כי התפקיד שלי גם ככה לא מי יודע מה .. ויש את הלחץ של המפקדים …וריתוקים וכל זה ..וב3 שנים האלה אני יכול להספיק הרבה.
    ועברתי כבר את החוויה של הכלא והטירונות .. והשאר זה סתם עינוי
    עכשיו אני על דעת עצמי לא יכול לקבל את ההחלטה ואני צריך ייעוץ שלכם של אנשים שעברו את זה …! אז מי יש פה מישהו שיכול לעזור לי אני יודה לו על זה מאוד …!

#126891 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא חושב שזה המקום לבקש את התשובה לשאלה שלך
    אנשים פה בדעה קצת קיצונית ובדעה של צבא זה לא טוב (אני לא אומר שזה טוב או רע זה פשוט הדעה שלהם וזה לא מתאים לך לדעתי בכל מיקרה)
    כי אין לך בעיה של אידיאולוגיה עם הצבא
    אז אני אקח פה את התשובה ואנסה לעזור לך כמה שאפשר (הפכתי את עצמי לאחראי בעיות נפשיות של הפורום )
    אם אתה שואל את דעתי ואתה באמת שואל אותה אז:
    אני לא חושב שאתה צריך לבקש את הדעה מאף אחד .. אל תעשה מה שטוב לי או טוב למישהו אחר תעשה מה שטוב לך
    אם אתה מרגיש שאתה תתחרט על זה אם ישחררו אותך אז אל תשתחרר כי אתה לא רוצה להתבאס אחר כך
    אם אתה תרגיש שאחרי 3 שנים אתה תסתכל אחורה ותגיד חבל שלא יצאתי .. זה גם סוג של בעיה…
    אתה צריך לחשוב עם עצמך מה הדברים שאתה רוצה לעשות , אני לא מאמין שישחררו אותך בכוח זה לא נהוג… גם אותי רצו לשחרר ופשוט שכנעו אותי וכאלה אבל אף אחד לא אמר לי זהו ביי אתה תלך..
    אני חושב שאתה צריך ללמוד את הדברים כמו שהם ולא כמו השמועות לדוגמא אל תחיה בסרט שיקחו לך תרשיון וכאלה כי יש שמועות (אך לא היו דברים מעולם.. יו תמיד רציתי להגיד את זה)
    העצה שלי תעשה מה שאני עשיתי
    תלמד את הנושא תדע מה ההשלכות של לצאת מהצבא מה ההשלכות של להישאר בצבא ואולי לסבול?(אם אתה סובל ברמות מטורפות ההשלכות של זה יהיו על חשבון הבריאות שלך … <– זה השלב שצריך לשקול שחרור לדעתי)
    אני לא חושב שאתה צריך להגיד לעצמך טוב נו בגלל שהייתי בכלא אז אני אשאר בצבא אחרת זה סתם הייתי בכלא.. אז זה שזה לא נכון
    היית בכלא בשביל להגיע למצב שאתה היום ושזה לבחור! אתה יכול לעשות מה שבא לך .. חוץ מזה שאתה לא במשטרה צבאית וזה כבר טוב 🙂
    תתפלא יש אנשים שעושים תפקידים הכי בלאי בעולם דופקים את ה3 שנים שלהם והולכים הביתה אומרים ואללה תודה וזהו לא חושבים על זה יותר .. זאת גם אפשרות
    קיצר תלמד את ההשלכות שלא תגיד לא אמרו לא ידעתי …
    יש לך פה אחלה אנשים שאם אתה צריך שאלות על מה קורה ומה מי מו יעזרו לך
    רק תנסה להיות ספציפי..
    מקווה שעזרתי!

#126896 הגב
    Anonymous
    חבר

תודה על העזרה ..!

אני יגיד לך מה … לא מזמן נכנסתי לסדיר שבועיים ככה … ולא ממש הספקתי להכנס לתפקיד ולכל התורנויות … ככה שאני עדיין לא יודע איך זה ואם אני יכול לעמוד בזה 3 שנים …
    עכשיו לגביי הלמידה של הנושא אולי אתה יכול להביא לי חומרים שאני יוכל ללמוד מהם ..?
    והכוונה שלי לגבי הכלא לא הייתה בגגל שהייתי בכלא אז זהו אני חיב לעשות צבא בגלל שהייתי בכלא … התכוונתי דיי יש לי חוויה של כלא … עכשיו נשאר לי הסדיר וזה כל יום לעשות אותו דבר ולספור תימים וזה לא קצת .. איזה 1000 ומשו…

וואלה אחי יש באמת אנשים שעושים תפקיד בלאיי ועושים אותו 3 שנים …אבל כנראה שלהם לא אכפת מה עושים העיקר להגיד עשיתי צבא …
    ואני מתחיל לחשוב קצת שהתפקיד שלי בזבוז זמן..ויש לי הזדמנות לצאת ובזמן הזה אני יכול לעבוד ללמוד לטוס אנערףף… זה פאקינג 3 שנים…

#126898 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote חסוי:

תודה על העזרה ..!

אני יגיד לך מה … לא מזמן נכנסתי לסדיר שבועיים ככה … ולא ממש הספקתי להכנס לתפקיד ולכל התורנויות … ככה שאני עדיין לא יודע איך זה ואם אני יכול לעמוד בזה 3 שנים …
    עכשיו לגביי הלמידה של הנושא אולי אתה יכול להביא לי חומרים שאני יוכל ללמוד מהם ..?
    והכוונה שלי לגבי הכלא לא הייתה בגגל שהייתי בכלא אז זהו אני חיב לעשות צבא בגלל שהייתי בכלא … התכוונתי דיי יש לי חוויה של כלא … עכשיו נשאר לי הסדיר וזה כל יום לעשות אותו דבר ולספור תימים וזה לא קצת .. איזה 1000 ומשו…

וואלה אחי יש באמת אנשים שעושים תפקיד בלאיי ועושים אותו 3 שנים …אבל כנראה שלהם לא אכפת מה עושים העיקר להגיד עשיתי צבא …
    ואני מתחיל לחשוב קצת שהתפקיד שלי בזבוז זמן..ויש לי הזדמנות לצאת ובזמן הזה אני יכול לעבוד ללמוד לטוס אנערףף… זה פאקינג 3 שנים…

שלוש שנים זה באמת הרבה זמן, אם הקבן רוצה כל כך לשחרר אותך אולי הוא רואה משהו שאתה לא רואה?   המוטיבציה שלך כבר על ההתחלה היא על הפנים אז דעתי האישית היא שהיא רק תרד ותרד… העיק שלא תסכן את הבריאות שלך ותעשה את מה שטוב לך.

#126942 הגב
    Anonymous
    חבר

ואללה אני באמת לא רואה את עצמי מחזיק מעמד 3 שנים בתפקיד זה ימבה זמן … אבל תמיד אמרתי אפשר לנסות … אבל עכשיו אני אומר למה … אם אני גם ככה מתכוון לצאת עדיף מוקדם …. זמן = כסף.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־עזרה דחוף ..!
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו