תצפיתנית וסובלת - צריכה עזרה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Heli
יצירת קשר:

תצפיתנית וסובלת - צריכה עזרה

הודעהעל ידי Heli » 29 מרץ 2014 22:39

אני תצפיתנית מזה חצי שנה, וסובלת מכל רגע שלי בבסיס.
מרחתי את החפיפה שלי ממש, פחות או יותר 3 חודשים, ובזמן הזה ראיתי קב"נים, עשיתי שיחות עם המ"פ, הוצאתי חוו"ד מפסיכיאטר אזרחי והלכתי עם זה לפסיכיאטר בחר"פ בבאר שבע וכלום! אחרי 5 דקות של שיחה הפסיכיאטר שלח אותי לטיפול אצל הקב"נית ואמר לי שהוא לא יכול לעשות כלום(ממש!). באמת שניסיתי הכל חוץ מנפקדות. היו ימים שהייתי קרובה להיות נפקדת וכבר ארזתי את המזוודה כדי ללכת ולא לחזור, אבל בשנייה האחרונה ויתרתי כי דבר ראשון פחדתי מזה ודבר שני כי המ"פ חירטט את אמא שלי שאני צריכה לתת למקום צ'אנס ונראה בהמשך מה יהיה. מאז עברו להם שבועיים, ואני לא יודעת מה לעשות, לבקש שוב קב"ן? למי פונים מפה? ללכת על נפקדות ולקוות לטוב?
gal_1234
יצירת קשר:

Re: תצפיתנית וסובלת - צריכה עזרה

הודעהעל ידי gal_1234 » 29 מרץ 2014 22:58

קודם כל בנימה אישית ומנסיון, אל תתרגשי מהפסיכיאטר בחר"פ, בהנחה שזה היה ד"ר ניב גולד שאיבחן אותך הוא לא נותן כלום ולא עוזר לאף אחד.
הייתי אצלו 4 פעמים וכל פעם שלח אותי חזרה לבסיס בלי כלום. לבסוף מה שהצליח להוציא אותי מאיפה שהייתי הייתה עריקות.
אני לא ממליץ לך להיות נפקדת כי כלא זה לא תענוג ואת גם צוברת דפוק.
תמשיכי ללכת לקב"ן ותראי החמרה במצב, אני במקומך הייתי עושה משהו יחסית קיצוני כדי להראות החמרה כמו לפתוח בנוהל התאבדות.
תבקשי שוב קבן ותנדנדי על כך למפקדים והכי חשוב שתפגיני חוסר תפקוד וקושי יומיומי.
אל תיהי נפקדת.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 מרץ 2014 01:06

לצבור דפוק זה לא בעיה אם משתחררות.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 30 מרץ 2014 07:05

כן, זה משהו שגם אני לא הבנתי לגבי התגובה של 'גל'. הוא טוען שעריקות / נפקדות סייע רבות בלהוציא אותו אבל הוא טוען שלא רצוי שהיא תעשה כמוהו.
נשמע כמו עצה לא עוזרת במיוחד.

רק כדי להיות קצת מועיל : מבין הדברים שאת יכולה לעשות כדחיפה נוספת זה להתקשר לקצינת פניות הציבור בטענה שלא מטפלים בתיק שלך כמו שצריך, הדבר זהה גם לגבי קצינת העיר שלך (את יכולה לבקש מאמא שלך לעזור לך באלו).
Heli
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Heli » 30 מרץ 2014 09:00

גל, כן הייתי אצל ניב, ידעתי מראש שאין עם מי לדבר ושהוא ינפנף אותי מהחדר עוד לפני שאספיק להגיד ״אברה קדברה״. אני מניחה שהייתה מטופל אצל ליאור לא? אני לא מתה עליה, ואני לא חושבת שהיא תנסה לעזור לי לצאת משם... להמשיך לבוא אליה עד שהיא תתייאש? ומה קצינת פניות הציבור יכולה לעשות במקרה הזה?
katya

הודעהעל ידי katya » 30 מרץ 2014 16:48

לכי למיון ותבקשי שם פסיכיאטר (אחרי הפגישה איתו את צריכה למלאות טופס 17 והצבא יישלם לך על זה).
בקשר לנפקדות
אם את מרגישה שאת לא יכולה להיות בצבא אפילו עוד דקה אחת אז תדפקי נפקדות אבל אל תהיי עריקה יותר מחודשיים כי אז תישפטי בבית דין צבאי ויהיה לך רישום פלילי על עבירה שיש עמה קלון.
ודפוק זה בעייתי גם אם משתחררים כי הזמן של הדפוק לא נחשב שהיית בצבא ולא תקבלי הטבות על זה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 14 אורחים