החיות

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #100499 הגב
    Anonymous
    חבר

רוצים לראות מחבל אפס משתמש בילד פלסטיני חף מפשע כמגן אנושי? 🙁
    החיות מפלסטין.
    פשוט נורא!

http://www.kibinimat.com/sratim/children.rar

#125011 הגב
    Anonymous
    חבר

לא, לא רוצים!

#125016 הגב
    Anonymous
    חבר

משהו חייב אותך? לא רוצה לך תזדיין, לך תמצוץ בולבול, לך תוכל גלידה, בקיצור תעשה מה שבא לך.

#125021 הגב
    Anonymous
    חבר

לא זכור לי שראיתי אף חיה שמתנהגת כל כך נורא כמו בני אדם.
    אם אתה רוצה ללכלך על המין האנושי שנחות, תעשה את זה כמה שבא לך, אבל זה מאוד פוגע בי שכשרוצים להגיד כמה בני האדם רשעים אומרים שהם "חיות".
    חיות הן לא רעות.

#125033 הגב
    Anonymous
    חבר

צריך הרבה חופש יצירתי כדי להחליט שמה שרואים שם זה שימוש בילדים כמגן אנושי. לי זה נראה שהוא גורר את הילד כדי להרחיק אותו מהסכנה. בכלל כל הקונספט הזה של מגן אנושי הוא בעייתי, כי הוא מבוסס על החלוקה שיש אנשים שמותר להרוג ויש אנשים שאסור להרוג וכשמישהו שמותר להרוג עומד ליד מישהו שאסור להרוג הוא מרמה וזה לא פייר. זאת ראייה שמבוססת על הגדרות ארכאיות של מוסר לחימה. מה גם שצהל הוא אחד הארגונים האחרונים שיכול לטעון לעמידה בקריטריונים האלה. ולא, השתדלות או כוונה או רצון זה לא מספיק אם המציאות בשטח היא של הפרות בוטות מתמשכות. הרי גם ככה המטרה של הסרטון הזה היא בדיוק כדי להצדיק את ההפרות הישראליות של הכללים הארכאיים, בבחינת "הנה, תראו, הם מרמים אז זה בסדר כשאנחנו מפירים את הכללים".כל הכבוד

#125034 הגב
    Anonymous
    חבר

לפי דעתי אנשי הקבע של הצבא הם יותר גרועים הם לא חיות,הם בריאות השטן

#125035 הגב
    Anonymous
    חבר

חחח רק הם?צה"ל זה חרא

#125038 הגב
    Anonymous
    חבר

אני האחרון שיגן על מחבלים או משהו כזה אבל מה שאני רואה פה זה מחבל שתופס אזרח וגורר אותו לתוך קבוצה של אנשים שנראים בבירור כאילו הם מתחבאים.
    כנראה שכל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות…
    אין ספק שהטרור משתמש לעתים באזרחים, כתוצאה משטיפת מוח או אפילו בכוח. זה לא אומר שאנחנו בסדר.

#125041 הגב
    Anonymous
    חבר

הנה עוד חיה. בקיצור, אפשר לפתוח גן חיות.
    אחרי דברים כאלה, אני לא מבין איך אנשים לא יוצאים לרחובות ודורשים צבא מקצועי שכיר.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־החיות
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו