על ציפורן חודרנית אפשר לקבל פטור מנעליים?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים על ציפורן חודרנית אפשר לקבל פטור מנעליים?

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #100448 הגב
    Anonymous
    חבר

צבאיות כמובן

#124777 הגב
    Anonymous
    חבר

בהחלט

#124782 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לפני גיוס, חודשיים לפני
    אני אמור לעבור ניתוח שם, אבל יש לי כבר פרופיל 45 כך שלהוריד לא רלוונטי, אני רוצה פטור מנעליים צבאיות, ניתוח בציפורן או ברגל יכול לתת לי פטור מנעליים צבאיות לכל הגיוס?
    אני יודע על זה לצבא, ואז מה? יזמנו אותי לוועידה ויתנו לי את הפטור? מאחר ואני לפני צבא, אני לא יודע איך זה הולך להוציא פטור כזה לפני הצבא

#124787 הגב
    Anonymous
    חבר

תגיד תודה אם תקבל פטור ל-3 חודשים. אף אחד לא ייתן לך פטור קבוע מנעלים על ציפורן חודרנית. פאק, אני לא מאמין שאני עונה לשאלות האלה. 

#124800 הגב
    Anonymous
    חבר

במילא צודק. גם אם תיקבל פטור אז הוא יהיה זמני. לחבר שלי בזמן שרותו בצבא הייתה בעיה דומה והוא עבר ניתוח (יותר נכון "ניתוחון"). אחרי הניתוח הוא קיבל יומיים גימלים וחזר לשרת כמו גדול. כך שאל תבנה על זה…

#124816 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב תודה
    ובמילא, מה רע בשאלה הזאת… בנאדם לא יודע …

#124838 הגב
    Anonymous
    חבר

מבחינתי הפורום הזה קיים בשביל לתת מידע ותמיכה לאנשים שרוצים להשתחרר מהצבא. לא בשביל לעזור לחיילים עם השיבוצים ועם סוג הנעליים שהם ילבשו. יש הגיון בלעזור גם בשאלות כאלה, אבל זה לא לטעמי. מעניין את התחת שלי באיזה נעליים הוא יילך בצבא. יש כאלה שטוענים שכל מי שעוזרים לו זה גם מקרב אותו אל הדלת כי הוא לומד לעמוד על שלו ולהשיג מה שהוא רוצה, אני יותר תחת התחושה שזה רק עוזר לאנשים למצוא את מקומם בתוך הצבא. 

#124839 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

מבחינתי הפורום הזה קיים בשביל לתת מידע ותמיכה לאנשים שרוצים להשתחרר מהצבא. לא בשביל לעזור לחיילים עם השיבוצים ועם סוג הנעליים שהם ילבשו. יש הגיון בלעזור גם בשאלות כאלה, אבל זה לא לטעמי. מעניין את התחת שלי באיזה נעליים הוא יילך בצבא. יש כאלה שטוענים שכל מי שעוזרים לו זה גם מקרב אותו אל הדלת כי הוא לומד לעמוד על שלו ולהשיג מה שהוא רוצה, אני יותר תחת התחושה שזה רק עוזר לאנשים למצוא את מקומם בתוך הצבא. 

ומעניין את התחת שלי מה אתה חושב

#124846 הגב
    Anonymous
    חבר

מעניין את התחת שלי הציפורן חודרנית שלך.  

#124850 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי הפורום הזה קיים בשביל לעזור לאנשים, גם אני הייתי מעדיף שאנשים לא יתגייסו.. אבל אם בנאדם בא לפה עם איזה שאלה שלאוו דווקא קשורה לשחרור ואנשים פה יודעים את התשובה אז למה שלא נעזור לו? גם אם הוא רוצה 'למצוא את מקומו בתוך הצבא' זאת הבחירה שלו.. גם אם לדעתנו הוא עושה טעות…

#124851 הגב
    Anonymous
    חבר

מתוך הודעה של מנהל פה:
    – מה עושים כדי לעבור יחידה / לקבל קל"ב / לקבל 9-5 / להוציא פטור מריצות?
    תשובה אפשרית אחת היא שפורום זה מיועד לאנשים שמעונינים להשתחרר משירות צבאי ולא כדי להציע קומבינות למי שרוצה רק לשנות את מעמדו בצבא. תשובה אפשרית שניה היא שיש אנשים נחמדים בפורום שלרוב עונים אם הם יודעים את התשובה. האמת, כמו תמיד, היא איפשהו באמצע.

אז מה הבעייה לענות אחי..?

#124852 הגב
    Anonymous
    חבר

אני שייך לקבוצה הראשונה. כמו שכבר אמרתי, זה לא סתם עוד שאלה, זה אנשים ששואלים שאלות על איך להשיג קומבינות כשהמטרה שלהם היא לשרת בצבא, וזה משהו שאני לא רוצה לתמוך בו.אני כמובן לא אמחוק הודעות כאלו, ולעיתים רחוקות כשנחה עלי הרוח אני גם עונה, אבל לרוב לא. כל אחד הישר בעיניו יעשה. ההודעה שציטטת באה להגיד בערך במילים אחרות מה שאני אומר פה – בכל זאת לפורום הזה יש תכלית ובכל זאת יש לנו אג'נדה. זה לא אומר שלא נעזור, אבל מבחינתי לפחות אני לא רוצה לעזור לאנשים עם שאלות של "איך להשיג פטור מנעליים צבאיות", לא כל שכן עם שאלות של "איך אני מעלה פרופיל" וגם כאלה יש. מה גם שבכל זאת יש פה מידה מסוימת של טירחה. אני עובר פה על כל ההודעות, כותב שוב ושוב את אותן תשובות לאותן שאלות, אז רוב הזמן ממש לא בא לי להשקיע אנרגיה גם בשאלות מהסוג הזה.
    במילא רגוע38936.5805902778

מוצגות 12 תגובות – 1 עד 12 (מתוך 12 סה״כ)
מענה ל־על ציפורן חודרנית אפשר לקבל פטור מנעליים?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו