אני נפקד כשבועיים וכנראה אהיה גם עריק

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים אני נפקד כשבועיים וכנראה אהיה גם עריק

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #100181 הגב
    Anonymous
    חבר

אני חייל דתי בחיל האוויר (משמעת ברזל)אני רוצה לצאת מהצבא, בגלל שעושים לי בעיות עם הכשרות והדת.ועוד, משום לי בעיות באוזניים , ואני עובד 500 מטר ממסלול המראת המטוסים.אני מיואש מהמצב, הקפ"ס (קצינה פסיכולוגית- שנקראת גם בלע"ז -קב"ן) לא מפנה אותי לוועדה, אומרת לי שהיא תצטרך לעקוב ולראות מה יקרה במשך 5 חודשים ורק אחרי זה היא תראה מה ניתן לעשות.ברחתי, מכיוון שאוכל כשר בכשרות אליה אני רגיל לא היה בנמצא ולא היה פתרון לזה, לא מהרב הצבאי ולא מהמפקדים שלי. לא יכולתי לסבול את זה.זאת ועוד, רצו לשפוט אותי על נפקדות לאחר שיצאתי בשבועות (חמישי-שישי-שבת),ולא רצו לקבל את זה שיש לי בעיה, ואני בנאדם דתי ולא מסוגל להישאר בבסיס בשבתות וחגים, ורצו לשפוט אותי אצל האלוף משנה אצלנו (שהיה כבר בדרך לתת לי 14 יום + הפעלה של 14 יום שכבר יש לי על תנאי).אמרתי להם, בסדר, והלכתי הביתה, כי נמאס לי שלא מטפלים בבקשות שלי כמו שצריך.אני הולך להיות עריק, ולקבל על זה הרבה זמן בכלא 4 (כנראה אני מסגיר את עצמי לשם)משם, לאחר שאשב 21-35 יום, יחזירו אותי ליחידה שלי, לעבודה המעצבנת שלי, ולמפקדים הרעים שלי, ובלי שום תוצאה מעשית- וחוזר חלילה.רעיונות המלצות – וכמובן -עזרה!, יתקבלו בחום!רמי

#123257 הגב
    Anonymous
    חבר

קודם כל לא הייתי ממליץ לך למשוך את העריקות כל כך הרבהאתה צריך לנסות להיפגש עם קבן עכשיו דרך קצין העיר\חר"פאו כל מוקד צבאי מחוץ לבסיס שלךתקרא טרגט 21,ותבין משהו הצבא לא ישחרר אותך בגלל כשרות ישחררו אותך אם אתה בדיכאון או משהו כזה,ככה גם הקפס של הבסיס מבחינתו הוא כמו רופא הוא לא קצינ\ת ת"ש לא אכפת לו מהבעיות שלך אכפת לו מהמצב הנפשי שלך,ככה שאם תגיע לקפס ותראה לו שהמצב הנפשי שלך לא טוב(דיכאון) הוא ישחרר אותך

#123268 הגב
    Anonymous
    חבר

עריק אתה רוצה להיות?  להישפט בבית דין? לקבל רישום פלילי?
    עזוב אותך תסגיר את עצמך ולך לקבן בכלא!  עד שתרצה את העונש יש סיכוי שכבר תשתחרר.

#123269 הגב
    Anonymous
    חבר

andy, קודם כל אני הולך להיות עריק 40-50 יום. דבר שני לקב"ן אצלנו באמת לא אכפת
    מהבעיות שלך, ואני אחדש לך משהו- גם לא אכפת לו אם אתה בדיכאון ואם אתה
    סובל מזה במשך חודשיים! (כמו במקרה שלי למשל)hf, קודם כל אני מסגיר את עצמי לכלא 4, דבר נוסף- על עריקות של 40-60 יום, בד"כ אין רישום פלילי.חוצמזה, מי אמר שהקב"ן בכלא, (אם אומר לו שיש לי נטיות אובדניות) ישחרר אותי מהשרות?

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־אני נפקד כשבועיים וכנראה אהיה גם עריק
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו