צריך עזרה בהמשך טיפול

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

skater
יצירת קשר:

צריך עזרה בהמשך טיפול

הודעהעל ידי skater » 18 ינואר 2010 21:53

אני מעוניין לצאת מהצבא אני הייתי אצל קפס 3 פעמים אני אמרתי לה שאני רוצה לעבור רק בסיס ועשו לי בעיות עכשיו היא משתפת איתי פעולה היא אמרה לי שהיא שמה אותי על פרופיל 64 נפשי לשנה ובכללי יש לי 97 היא אמרה שאני צריך לעבור דרך וועדה רפואית לאישור הפרופיל וגם היא המליצה לי על כדורים ואני אמרתי לה נראה מה הייה אני אמרתי שאני לא נוהג לקחת כדורים והיא ניסתה לשכנע אותי אמרתי נראה המפקדים שלי אוהבים אותי נורא ונותנים גם כן כמו הקפסית המלצות לעבור בסיס. אני מתכנן את היציאה שלי מהצבא אבל הסתבכתי ממש אני צריך עזרה איזשהיא דרך לצאת מהצבא יש לי עוד 14 יום אבטש ועוד 10 יום קפס מה אני יכול לעשות ????? עזרההההההההההההה תצילו אותייייייייייייייייייי
אורח

Re: צריך עזרה בהמשך טיפול

הודעהעל ידי אורח » 19 ינואר 2010 02:24

קודם כל להפציר בקבנית שתשחרר אותך תחריף את המצב תגיד ש64 נפשי לא מספק אותך שאתה לא יכול ליהיות במסגרתת הזאת והמסגרת הזאת חונקת אותך

שאתה לא בנוי לזה וקרא את traget 21 לפני הפגישה איתה בעוד 10 ימים

והכי ממליץ לך ללכת להביא לה חוות דעת מפסיכאטרית אזרחית שכמובן תכתוב שאתה סובל מדיכאון ומכיוון שקפס או בעצם פסיכולוג או לא ינגוד את דעתה של הפסכיאטרית כי מין הסתם היא למדה רפואת נפש לעומת פסיכולוגיה לאחר מכן יעשו לך וועדה ושם בעצם הפסיכאטר יאשר את מה שהפסיכאטרית האזרחית קבעה לכן הכי קל פנה לפסיכאטרית אזרחית התשלום עולה בסביבות ה500 שח אבל אתה לא יודע כמה עוזר לך החווד מהפסכיאטרית אזרחית אתה רגל וחצי בחוץ כבר
skater
יצירת קשר:

הודעהעל ידי skater » 19 ינואר 2010 18:45

אני לא יכול לצאת בלי לשלם לפסיכיאטר בחוץ ?
או דרך אחרת ?
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 19 ינואר 2010 18:51

אתה לא צריך חוות דעת חיצונית.
אתה צריך להראות שהמצב שלך מדרדר.

אתה בבסיס סגור? חייל עם נשק?
תתחיל להיות ולהראות יותר דכאוני, יותר עצבני אולי. לאט לאט תענה לאנשים פחות ופחות, תשקע בחלומות וכו'.
אם אתה רוצה, אתה יכול להיסגר באיזה חדר לכמה שעות, אפילו בשירותים. זה ילחיץ אותם. אולי ימנעו ממך לקחת נשק, ואז תחסוך לפחות את האבט"ש.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים