מתגייס - כבר הייתי בקב"ן צריך עזרה.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Lucky147
יצירת קשר:

מתגייס - כבר הייתי בקב"ן צריך עזרה.

הודעהעל ידי Lucky147 » 07 ינואר 2010 22:37

הייתי ביום שלישי (5.1) בקב"ן לאחר חודשיים שהתחננתי לאחד הסיבה היא כי אני קורסיסט,
הפגישה הייתה "מוצלחת" סיפרתי לה מה אני מרגיש ועל העבר שלי ומבלי לציין כאן פרטים אישיים
היא החליטה נראה לי שאני יוצא על 21 בגלל השאלות שהיא שאלה והטופס שהייתי צריך לחתום עליו
אחרי שיצאתי מהקב"ן, קוראים לו "וויתור נוכחות בוועדה רפואית" משהו כזה.. איך שהבנתי אני משתחרר.

הבעיה שלי היא שביום ראשון אני מתגייס ואני צריך להעלות לבקום ואני משתגע כי אמרו לי שהעניין שלי ב"תהליך",
אני הרגשתי ממש טוב בימים באחרונים ובדקה ושיחה אחת הכל התנפץ... אין לי ממש מושג מה לעשות יש לי עבודה
ביום ראשון ואני חייב אותה, אני מאמין שיום יומיים זה לא משנה אבל אני פשוט לא מסוגל לעשות טירונות אפילו לדקה.

המטרה שלי היא להשיג קבן כבר בבקום מבלי להתפנות לבסיס ולזרז את התהליך... וגם הייתי רוצה לדעת למה לצפות
בהמשך אם אני מקבל קבן שם. זה ממש דחוף לי אולי אני לא מציין את זה מספיק כאן אבל אני משתגע עכשיו במילה פשוטה.

תודה רבה לעוזרים תחזירו לי תשובה מהר
אורח

Re: מתגייס - כבר הייתי בקב\"ן צריך עזרה.

הודעהעל ידי אורח » 08 ינואר 2010 00:27

איך המליצו לא לגייס אותך ויש לך תאריך גיוס
אורח

Re: מתגייס - כבר הייתי בקב"ן צריך עזרה.

הודעהעל ידי אורח » 08 ינואר 2010 03:08

משהו פה לא הגיוני. היו אמורים לבטל לך את התאריך גיוס מקסימום כמה ימים אחרי שקבעו לך וועדה.
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 08 ינואר 2010 17:43

באמת יש כאן משהו לא הגיוני. אותי שיחררו יום לפני הגיוס והתאריך התבטל אוט'. (אפילו הביאו לי מסמך על זה).
Lucky147
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lucky147 » 08 ינואר 2010 18:34

תראו מה שאני חשבתי זה שבגלל שהקבן שלי היה כל כך מאוחר ולפני הגיוס שלי והתהליך נמשך
כמה ימים לא היה להם אפילו זמן להביא לי פטור גיוס או גימלים לפחות עד הוועדה, בדקתי בלשכת גיוס
ואמרו לי שנפתח תהליך אבל אין מה לעשות כרגע.

אחרי הקבן לא שאלתי אותה מה קורה איתי עכשיו או כלום, לפי דעתי היא אפילו לא לקחה בחשבון שאני מתגייס
כמה ימים אחרי, עכשיו השאלה היא אם כדי לי בכלל ללכת ביום ראשון או לא, התכנון שלי היה לא לבוא עם בגדים ישלחו אותי לבית
ואז יום אחרי גם ככה יש לי 3 ימים חופש בגלל הבגרות שלי, השאלה היא אם לקחת עוד קבן או פשוט לנסות ולעקב את הלתהליך
בעצמי.. ואיך לעשות את זה /אני יקבל קבן בבקום.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 08 ינואר 2010 22:11

מה זה "לקחת עוד קב"ן"?
קודם תתקשר ותברר. אם זה 21, אז לא יציקו לך יותר מדי (והאמת, גם לשבת כמה ימים בכלא כשאתה הולך להשתחרר עוד רגע זה לא נורא).
ואם לא, אז תברר מה בדיוק קרה שם, עדיף עם אותה קב"נה, ותראה מה עושים שם. תבוא לעדכן
6by9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 6by9 » 10 ינואר 2010 10:14

צר לי לאכזב... עשו לי אותו תרגיל ולא שיחררו אותי בסוף.. אל תהיה שאנן....אמרו לי שנוספו לי "סעיפים סודיים" חרטא ברטא..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 10 ינואר 2010 21:03

[quote=\"6by9\"]צר לי לאכזב... עשו לי אותו תרגיל ולא שיחררו אותי בסוף.. אל תהיה שאנן....אמרו לי שנוספו לי \"סעיפים סודיים\" חרטא ברטא..[/quote]
אתה יכול לפרט .....?
6by9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי 6by9 » 16 ינואר 2010 19:56

שלחתי גם אני חוות דעת רצינית שמשקפת את המצב שלי ונכתב בפרוש שאני צריך להשתחרר מהשרות.
נאמר לי "העניין בטיפול עבר שלב"
נמרחתי חודש
לאחר מכן התקשרתי שאלתי מה הכוונה?! מה קורה?! לא מעדכנים אותי!
"העיניין בטיפול כרגע לא מזמנים אותך וכנראה שלא תזומן. אין צורך"
אחרי כמה פעמים שהתקשרתי מתבר שמרחו אותי ואחת המזכירות שם "פלטה לי"
"לא מורידים לך את הפרופיל ,מוסיפים לך סעיפים סודיים, גיוס מוצלח"

שוב לאחר מכן שלחתי עוד חוות דעת חריפה עוד יותר של המטפל שלי,מה גם שמצבי החמיר באמת וחיי לא חיים מאז, וכתגובה הקדימו לי את הגיוס לסוף החודש (!!!)

זהו יקיריי אל תהיו שאננים ....

בהצלחה..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 ינואר 2010 03:40

ציטוט מהודעה ישנה
\"כל עוד הבעיות שלך לא מחייבות טיפול תרופתי קבוע,או שהבעיות שלך גורמות לך נכות מאיזה סוג מסויים,או מעמידות אותך בסיכון שהצבא לא מוכן לקחת עליו אחריות,לא תקבל 21 זה לא קשור אם זה נפשי או רפואי\"
Spor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Spor » 17 ינואר 2010 15:20

אורח כתב:ציטוט מהודעה ישנה
\"כל עוד הבעיות שלך לא מחייבות טיפול תרופתי קבוע,או שהבעיות שלך גורמות לך נכות מאיזה סוג מסויים,או מעמידות אותך בסיכון שהצבא לא מוכן לקחת עליו אחריות,לא תקבל 21 זה לא קשור אם זה נפשי או רפואי\"

א. אין בזה הגיון.
ב. אין כזה דבר נפשי או רפואי. 21 זה 21 רפואי בכל מצב.
ג. אין בזה הגיון כי אם אתה נכה, קטוע יד, גידם, או בעל רגל שלמה מפלטינה, ברור הרי שתקבל 21 עוד לפני הגיוס.
"הרוח הפיאודלית, של מי המדינה? של אנשי הכסף, או אנשי הנשמה?"
- אל תפנו אלי בהודעות פרטיות. סביר להניח שלא אענה.
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 17 ינואר 2010 17:18

זו רק צורה מפחידה לנסח את הדברים. בעצם, "מעמידות אותך בסיכון שהצבא לא מוכן לקחת עליו אחריות" זה מקרה שכולל בתוכו די הרבה אפשרויות. בכל מקרה, אם פסיכיאטר מוסמך קבע שיש מקום לשחרר מהצבא, זה כבר מעבר לשלב הזה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים