צה''ל מנסה לדפוק אותי (לדעתי)

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

צה''ל מנסה לדפוק אותי (לדעתי)

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2009 13:29

ידוע שצה''ל מוריד פרופיל יחסית בקלות, ובמיוחד כשיש לך בעיות אמיתיות.
יש לי הפרעות קשב וריכוז, סדק בחוליות בגב התחתון, עקמת,קוצר ראייה (-6.5 בכל עין) ועוד משהו אחד קטן (אני אפרט על הכל בקרוב).
אבא שלי לא רצה שאני אהיה קרבי והפציר לי להצהיר על הכאבי גב והבעיות גב שיש לי..
שלחתי להם צילומים, הוכחות מרופא מומחה אורטופד, כמעט כל דבר אפשרי, ואז קבעו לי ועדה רפואית (ראוי לציין שהתאריך גיוס שלי בנוב' 10 בגלל שהייתי בשנת שירות).
אתמול הייתי אצל אורטופד, אמרתי לו שכואב לי כשאני עושה תנועות חדות, אם אני מתכופף, כשאני יושב מעל 15 דקות נרדמת לי הרגל, והכאבים פשוט נוראיים.
האורטופד שלח אותי לוועדה הרפואית (כולכם בטח יודעים איך זה..)
5 אנשים נכנסים לחדר ומחכים בצד.
איזה מישהו נכנס, אמר שיש לו בעיות שמיעה פקה פקה והבחורה שהייתה שם (לא יודע מה בדיוק התפקיד שלה) התחילה לריב איתו ובסוף אמרה לו ''למרות שנראה לי שכל מה שאתה אומר לא כ''כ חמור ואתה סתם מנסה להוריד פרופיל, אני אתן לך פרופיל 45''.
חשבתי שאני לא אהיה לוחם עכשיו, כי היא נשמעה די לארג'ית.
הלכתי אליה, דיברנו, היא צעקה עליי קצת על שאני לוקח תרופות מההורים שלי בלי מרשם וכו' וכו', ובסוף נתנה לי פרופיל 72 עם סעיפי ליקוי.
הפרט הקטן שדיברתי עליו זה שיש לי טחורים פנימיים שלא בטוח מתי הם יעברו, גורמים לכאב בזמן... הוצאה, ולפעמים גורמים לדם בצואה.
בקיצור, אני לא יכול להיות לוחם.
חשוב לציין שסדק בחוליות יכול להחמיר, ואני לא מתכוון לסכן את הבריאות שלי בשביל צה''ל.
אני רוצה להגיע לשם עם אבא שלי ולהפוך להם את המקום, אבל אני לא מצליח לדבר עם פקידים בתל השומר, זה הכל מזכירות קוליות.
אם יקרה מצב שאני בא לשם לבד (נניח ויהיה לי עוד זימון), מה לעשות? אני לא רוצה להיות לוחם..
אורח

Re: צה''ל מנסה לדפוק אותי (לדעתי)

הודעהעל ידי אורח » 29 דצמבר 2009 15:26

מישהו? :? :cry:
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 29 דצמבר 2009 20:39

לך תהפוך להם את המקום ובאותה הזדמנות תנפנף לגבי אשכנזי בפרצוף עם הטחורים שלך נראה אם הוא יתרשם...

עכשיו ברצינות,
מי אתה חושב שאתה בכלל? "להפוך להם את המקום"... אתה כולך ילד קטן ומושתן, וצהל יותר חזק ממך ויותר טוב ממך. אתה חושב שאתה חכם גדול? קבל תיקון, אתה אפס עד שתוכיח אחרת.

ועכשיו למה שאתה יכול לעשות בנידון:
אם אתה רוצה להתגייס (אך עם פרופיל לא קרבי), אתה צריך ללכת לרופא הראשון שלך ולהוציא ממנו את כל התיק הרפואי שלך. תעבור עם אבא על התיק ותשלפו כל דבר שנראה מעניין, את כל זה תשלח בפקס ללשכ"ג עם בקשה שיקבעו לך תור לועידה רפואית חוזרת. יש לך עוד הרבה זמן עד 11/10, אז אתה תספיק.
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 13:19

בלהפוך להם את המקום לא התכוונתי תרתי משמע להפוך להם ת'מקום, אלא פשוט לעשות להם בעיות עד שיקשיבו לבעיה שיש לי. ויש להם את כל התיק הרפואי שלי, והם עדיין לא מוכנים להוריד לי את הפרופיל..
פרוקטולוג

הודעהעל ידי פרוקטולוג » 30 דצמבר 2009 13:36

אורח כתב:בלהפוך להם את המקום לא התכוונתי תרתי משמע להפוך להם ת'מקום, אלא פשוט לעשות להם בעיות עד שיקשיבו לבעיה שיש לי. ויש להם את כל התיק הרפואי שלי, והם עדיין לא מוכנים להוריד לי את הפרופיל..

סים זיין על המדינה המזדיינת הזו שלא אכפת לה מהטחורים שלך!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 14:38

הטחורים זה לא מה שמפריע, הסדק בחוליות בגב מפריע לי.
אורטופד

הודעהעל ידי אורטופד » 30 דצמבר 2009 14:59

אורח כתב:הטחורים זה לא מה שמפריע, הסדק בחוליות בגב מפריע לי.

עז תשים זיין על המדינה המזדיינת הזאת פעמיים!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 15:52

חח מקווה לטוב.. בינתיים אח שלי מנסה לארגן לי כניסה אזרחית לבקו''ם כי חבר שלו משרת שם, ואם אני אצליח להיכנס ולמרות כל התהליכים לא יביאו לי פרופיל של ג'ובניק, אני אבקש קב''ן.
Pastuh_

הודעהעל ידי Pastuh_ » 30 דצמבר 2009 16:15

אורח כתב:חח מקווה לטוב.. בינתיים אח שלי מנסה לארגן לי כניסה אזרחית לבקו''ם כי חבר שלו משרת שם, ואם אני אצליח להיכנס ולמרות כל התהליכים לא יביאו לי פרופיל של ג'ובניק, אני אבקש קב''ן.

מה מפריע לך לבקש קב"ן כבר עכשיו? אם לא תרצה 21 - תוכל להפסיק את התהליך בכל רגע. אבל אם כן תרצה - תחסוך הרבה זמן, אם תתחיל כבר עכשיו.
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 30 דצמבר 2009 17:13

קודם כל, אל תתרגש מWeef - הוא תמיד מנסה להדגיש לכולם כמה הם קטנים ובדרכו שלו - כמה כל מה שהם עושים זה רק באחריותם בלי קשר לשאר העולם.
Weef :evil:

בכלאופן, אתה רק לא רוצה להיות קרבי?
אם כן, אז יכול להיות שאתה צריך פשוט להקצין את הדברים שוב. וללכת שוב. איך יכול להיות שאתה לא יכול לעשות תנועות חדות ועדיין נותנים לך להיות קרבי?
הפקידה שיש שם יכולה להיות לארג'ית או לא, אבל בדרך כלל לא אכפת להם יותר מדי. אתה יודע, הם לוקחים טווח בטחון של 50% טעות וזהו..

עוד פעם ללכת, שאבא ואמא יתקשרו ויצעקו קצת על החבר'ה שם - מה זה צריך להיות? הילד שלי עם כאבי גב, הילד שלי פה והילד שלי שם. ככה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 דצמבר 2009 17:52

התקשרנו לתל השומר, אין עם מי לדבר שם. וקב''ן גם יכול להמליץ על הורדת פרופיל ל45, לא? (למרות שהוא קצין ביראות נפש)
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 30 דצמבר 2009 23:03

דונגל כתב:קודם כל, אל תתרגש מWeef - הוא תמיד מנסה להדגיש לכולם כמה הם קטנים ובדרכו שלו - כמה כל מה שהם עושים זה רק באחריותם בלי קשר לשאר העולם.
Weef :evil:

מה לא ככה?
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 31 דצמבר 2009 02:24

לא ככה! אנשים חסרי אמונה כמוך הורסים את השמאל!

(-:
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 31 דצמבר 2009 20:59

דונגל כתב:לא ככה! אנשים חסרי אמונה כמוך הורסים את השמאל!

(-:

הא?

אני ממש, אבל ממש לא שמאלני. לא איכפת לי מערבים, (אבל גם לא איכפת לי ככ מישראלים).
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 31 דצמבר 2009 21:51

השמאל שאני מדבר עליו שם את זכויות האדם במרכז. בלי קשר לערבי או לא. במקרה ישראל שוללת זכויות מכמה מליוני ערבים, כידוע, אז זה מסתדר.
כך או כך, זה לא לפורום הזה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים