מחר קב"ן ואני חוששת ....

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

taniush
יצירת קשר:

מחר קב"ן ואני חוששת ....

הודעהעל ידי taniush » 19 דצמבר 2009 19:30

אני לא יודעת מה להגיד לו?..פליז למישהו יש רעיונות... :|
אוףף כל כך מעצבן אותי שאף אחד לא תומך ביציאה שלי מהצבא במיוחד ההורים שלא מבינים שקשה לי..
פשוט בא לי לבכות ...
דונגל
יצירת קשר:

Re: מחר קב"ן ואני חוששת ....

הודעהעל ידי דונגל » 19 דצמבר 2009 19:56

אז תבכי

קראת את "טרגט21"?

מה שאני אומר עכשיו נכון גם לקב"ן אבל בעיקר לפסיכיאטר שיבוא אחריו. הקב"ן הוא רק מי שבודק את פני השטח ומעביר הלאה.

תתמקדי במה שאת מרגישה וכל מה שמתאר דכאון - לחץ גדול, חוסר מוטיבציה, חוסר רצון לקום בבוקר, עייפות, שינה גרועה ונדודי שינה, מחשבות מעיקות, תחושת מרחק מאחרים, הסתגרות, חוסר תאבון. תתכונני לשאלות כמו האם חשבת לפגוע בעצמך וכו' - לא צריך לענות ישירות ב"כן" או "לא" החלטיים, אלא לדבר על זה שלפעמים את פשוט מרגישה ריקה לגמרי (או במלים שלך, איכשהו) ונראה שאין בכלל טעם להמשיך.
לא להתבייש להזיל דמעה או שתיים, גם אם זה קצת מביך

קדימה, זה לא קשה. ואם לא תצליחי הפעם, אז פעם הבאה. אין הרבה מה לשחק כאן.
רק מזכיר - אצל הקב"ן אפשר להקצין הרבה פחות ולדבר הרבה פחות. להתמקד בתחושות שליליות, בתחושה של חוסר תקווה ובלי מחשבה על העתיד וכו'.
taniush
יצירת קשר:

הודעהעל ידי taniush » 19 דצמבר 2009 20:04

אוקיי..תודה על התשובה כי זה באמת מה שאני מרגישההה..חח מחר אני אבכה אצלו או אצלה זה בטוח..כי הכל פשוט יצא . ;)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 דצמבר 2009 21:24

מה לעשות?
פשוט לדבר.
לא צריך לפעול כמו בובה מאחורי מדריך.. את חייבת לזכור שהקב"נים מכירים טוב מאוד את המדריך הזה, אז עדיף רק לקחת ממנו קווים מנחים שיעזרו לך להציג את המצוקה שלך, כי לפעמיים קשה להתנסח ולהסביר למה קשה לך, ובמה זה מתבטא.
אין לך מה לדאוג קב"ן הוא לא מפלצת, ברוב המקרים הם דווקא אנשים נחמדים שכן רוצים לעזור. גם אם לפעמיים הם נראים לך צוחקים ומזלזלים בדברים שלך, זה לא באמת ככה.. הם עושים את זה לכולם, אבל זה חלק מהשיטת טיפול פשוט. הם רוצים להראות לפעמיים שמשהו הוא לא כזה נורא, אם תגידי שאת רואה את זה בדרך אחרת אז הם יבינו.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים