עזרה בעייה חמורה מאוד בלצאת מהצבא

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

skater
יצירת קשר:

עזרה בעייה חמורה מאוד בלצאת מהצבא

הודעהעל ידי skater » 14 דצמבר 2009 18:35

אני בצבא 3 וחצי חודש ואני מעוניין לצאת מהצבא אבל אני עשיתי טירונות בטכני בחיפה 02 ואז נשלחתי לבהד 20 כדי לעשות קורס מכונאות רכב הוא הייה חודשיים ואז נשלחתי לתל נוף ואני כעת בחודש הסתגלות.
אני הייתי בקבן אבל אני אמרתי לו שאני רוצה לעבור בסיס אך הוא לא נתן לי פחדתי לספר לו על זה שאני רוצה לצאת כי לא ידעתי איך ואני מעוניין עכשיו לצאת בכלל מהצבא אני לא יודע איך אני עושה את זה אני הייתי בטירונות מצטיין מחלקתי ואז בקורס הייתי מצטיין קורס אבל עכשיו אני לא יכול יותר אני לא מחזיק מעמד בצבא ואני לא יודע איך אני יכול לעשות את זה אני דיברתי עם ההורים והם לא רוצים לשתף פעולה עם אני רוצה לאיים על החיים שלי כדי לצאת על 21 אז אני צריך דחוף עצה איך אני עושה את זה אני מתכננן לצאת בעזרת כלה אבל כמה זמן אני אצטרך לשבת בכלא כדי לצאת מהצבא???
דונגל
יצירת קשר:

Re: עזרה בעייה חמורה מאוד בלצאת מהצבא

הודעהעל ידי דונגל » 14 דצמבר 2009 18:52

שלום סקייטר

נשמע שאתה במצוקה אמיתית.
אני רוצה לפתוח בזה שאל תקפוץ לפעולות חפוזות כמו לאיים על לפגוע בעצמך או אפילו לפגוע בעצמך.

עכשיו, לעניין עצמו, תתחיל בלקרוא את "טרגט21" כדי לקבל עוד מידע על התהליך.
האפשרויות שלך הן גם ללכת בדרך של כלא וגם ללכת בדרך של קב"ן. קב"ן הוא דרך הרבה יותר פשוטה.
יתר על כן, אתה מציג מצוקה אמיתית ואתה גם רק בתחילת הדרך בצבא, שזה סטטוס עדיף על מישהו שכבר נמצא בשלבים סופיים (מבחינת הקב"ן).

אז תתחיל בלקרוא מה שכתוב שם.
אני לא יודע מה היחסים שלך עם ההורים שלך, אבל כדאי שתנסה לעשות איתם עוד שיחה (אני יודע שזה יכול להיות מאוד בעייתי ומעצבן ואולי אפילו פוגע). נסה להסביר להם שוב.
אולי כדאי שתשב עם עצמך ותסביר לעצמך מה חסר ואיפה הבעיה. תעשיר את הסיפור שלך, תבין מה מפריע לך.
אצל הקב"ן אתה יכול להוסיף לסיפור ולהקצין אותו (מה לעשות, לקב"נים לא תמיד אכפת והם רוצים מן סגנון של "הוכחות חותכות" עד כמה שזה מצער).

תעשה את השלבים הראשונים האלה ותחזור להתייעצות אם תרגיש צורך
skater
יצירת קשר:

הודעהעל ידי skater » 15 דצמבר 2009 07:11

אם אני רוצה בדרך של הכלא כמה זמן אני ישב בו איך זה יקרה וכו... בבקשה עזרהה תחדה למי שעוזר
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 15 דצמבר 2009 12:28

בתור מישהו שעבר את שני הדברים, אני אומר לך שקב"ן זאת דרך עדיפה בשבילך ללא כל ספק.
כלא - לא ידוע. זה יכול להיות לא מעט (גם אם לא תבזבז הרבה זמן בנפקדות). אין זמן מוגדר, למרות שבפקודות - אם אני זוכר נכון - זה לא אמור להיות יותר מחצי שנה (בסה"כ, לא בבת אחת), ואתה צריך לדאוג לעלות לועדת אי התאמה, לנדנד למפקדים, לגחלת ולכל מי שאפשר.
אתה יכול, אבל למה?
skater
יצירת קשר:

הודעהעל ידי skater » 15 דצמבר 2009 23:30

אני לא יכול יותר אני מרגיש שאני פשוט לא יכול להמשיך ככה גם אני לא אוהב את המקום וגם לא את האנשים ואני לא מסוגל יותר אני מרגיש שאין לי יותר כוח לזה רע לי מאוד...
עם מישהוא יכול להגיד לי מה לעשות ואיך לעשות בלי לאיים על עצמי כי אז אני יסתכסך עם ההורים שלי סתם בגלל הצבא אני מתכננן לדפוק נפקדות עד חודש ואז להסגיר את עצמי ולאחר מכן אני רוצה לומר שאני לא יכול יותר להמשיך בצבא כי אני לא מסוגל להסתגל למסגרה הזאת ואת כל מה שהשקעתי זה כי חשבתי בהתחלה שאני יסתדר עם הצבא אבל זה לא הלך ואני רוצה לצאת מהצבא...

עם מישהוא יכול לעזור לי אני אז בבקשה אני עכשיו לקחתי כמה ימי חופש כי אני לא יכול יותר...
בתודה SKATER
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 דצמבר 2009 00:50

כמו שאמרו לך, אתה תצטרך לעבור הרבה יותר כלא מאשר לסבול אצל קב"ן.
עדיף לך לעבור דרך קב"ן, במיוחד משום שאתה מתאר תחושות אוטנטיות.

זה שתלך לכלא ותגיד אחרכך שאתה לא מסוגל יותר יביא אותך במקרה הטוב לקב"ן. אף אחד לא ממש יעשה עם זה יותר מזה.

אל תהיה כלכך מבואס. אתה יכול לצאת, כמו שאחרים יוצאים, אבל עדיף לך דרך קב"ן.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 13 אורחים