פגישה עם פסיכיאטר יום שני

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

עזרה דחוף אורח

פגישה עם פסיכיאטר יום שני

הודעהעל ידי עזרה דחוף אורח » 27 נובמבר 2009 21:24

שלום :]
הייתי אצל קב"ן יום ראשון והוא הפנה אותי לפסיכיאטר ביום שני (שבוע ויום לאחר הפגישה שלי עם הקב"ן),הסברתי לה על המצב הנפשי שלי כביכול ... דכאונות שאין לי מצב רוח בחודש האחרון,שאין לי תיאבון ואני כמעט ולא אוכל,שאני לא נרדם בלילות וגם שאני נרדם יש לי סיוטים ,שלפעמיים יש לי חשק פשוט להיעלם ולשכוח שהכל קיים וגם שאני מרטיב בלילה ..

השאלה שלי היא - האם יש סיכוי שאני אצא מהפסיכיאטר אחרי הפגישה בידיים ריקות ? כלומר בלי פרופיל חדש ? בלי קה"ס ? בלי שום דבר ... כמובן אם אני יעשה משחק טובה כמו שעשיתי אצל הקב"ן שהפנתה אותי ישר לפסיכיאטר אחרי פגישה אחת .

ד.א - למה בדיוק מפנים לפסיכיאטר בדר"כ ? זה בשביל להוריד פרופיל בדר"כ או לקבוע קה"ס ? (דרך אגב אני כבר חייל אני לא מלש"ב )
אורח

Re: פגישה עם פסיכיאטר יום שני

הודעהעל ידי אורח » 28 נובמבר 2009 13:57

UP
בורה בקצוות
יצירת קשר:

הודעהעל ידי בורה בקצוות » 02 דצמבר 2009 17:51

תמיד יש סיכוי.
לשאלתך למה - כל תשובה תהיה ספקולציה...
דונגל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי דונגל » 02 דצמבר 2009 18:01

רק פסיכיאטר יכול לשחרר. והוא גם בדרך כלל מי שמתעסק במקרים יותר רציניים לדעת הצבא.
אם הוא מפנה לפגישה כלכך קרובה זה בדרך כלל סימן טוב.

מה בדיוק אתה רוצה? להשתחרר?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 דצמבר 2009 10:11

שלום לך
לא ברור האם יש לך בעיה אמיתית בחיים או שהמצאת לקראת הגיוס את הבעיות?
אם זו המצאה - הרי שזה שקר גס הונאה והשתמטות ואתה עלול לשלם מחיר אם יתגלה שאתה משקר..
אם יש לך בעיות אמיתיות - צריך לדווח עליהן לקב"ן.
אפשרות אחת - שתשוחרר מהצבא.
אפשרות שניה - שתקבל פרופיל נפשי נמוך (64/459
או קה"ס גבוה (41/42/43/50) או שניהם יחד (פרופיל + קה"ס) מה שברוב המקרים מקנה לך זכויות יתר בשירות הצבאי - שירות קל"ב,יומיות,לא קרבי וכד'.
רוצה להדגיש לך שוב, אם יש בעיות אמיתיות בחייך - לא לחכות עם זה לגיוס, הבעיות לא ייפתרו מאליהן. פנה בהקדם לרופא משפחה.
בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים