הופנתי‏ ‏לפסיכיאטר‏ ‏עזרה‏ ‏בבקשה..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח‏ ‏צריך‏ ‏עזרה

הופנתי‏ ‏לפסיכיאטר‏ ‏עזרה‏ ‏בבקשה..

הודעהעל ידי אורח‏ ‏צריך‏ ‏עזרה » 24 נובמבר 2009 19:57

שלום‏ ‏לכולם.
הייתהייתי‏ ‏אצל‏ ‏הקב‏"‏ן‏ ‏אתמול‏ ‏ודיברתי‏ ‏איתו‏ ‏על‏ ‏כל‏ ‏המצב‏ ‏שלי..הרטבות‏ ‏בלילה,דיכאונות,סיוטים,לא‏ ‏מצליח‏ ‏להירדם‏ ‏בלילות,חוסר‏ ‏תיאבון‏ ‏והקאות‏ ‏לעיתים‏ ‏רחוקות..ובנוסף‏ ‏דיברתי‏ ‏יגם‏ ‏עלמצב‏ ‏המשפחתי‏ ‏בבית.
אחרי‏ ‏פגישה‏ ‏של‏ ‏49‏ ‏דקות‏ ‏הוא‏ ‏החליט‏ ‏להפנות‏ ‏אותי‏ ‏לפסיכיאטר‏ ‏שנקבע‏ ‏לי‏ ‏לעוד‏ ‏שבוע‏ ‏מיום‏ ‏הפגישה..השאלה‏ ‏שלי‏ ‏מה‏ ‏בדיוק‏ ‏הולך‏ ‏בפגישה‏ ‏ששל‏ ‏הפסיכיאטר‏ ‏..האם‏ ‏אני‏ ‏צריך‏ ‏לספר‏ ‏לו‏ ‏שוב‏ ‏הכל,או‏ ‏שהכל‏ ‏רשום‏ ‏לו‏ ‏במחשב..‏?‏‏ ‏ומה‏ ‏לדעתכם‏ ‏הוא‏ ‏אמור‏ ‏לתת‏ ‏לי‏ ‏במיוחד‏ ‏אם‏ ‏קיבלתי‏ ‏פסיכיאטר‏ ‏אחרי‏ ‏פגישה‏ ‏אחת‏ ‏עם‏ ‏קב‏"‏ן‏ ‏שהבנתי‏ ‏שזה‏ ‏דיי‏ ‏נדיר,כלומר‏ ‏מצב‏ ‏לא‏ ‏טוב..המטרה‏ ‏שלי‏ ‏פרופיל‏ ‏64‏ ‏נפשי‏ ‏או‏ ‏45‏ ‏קל‏"‏ב‏ ‏יומיות..תודה‏ ‏לכל‏ ‏העוזר..
נ.ב‏ ‏יש‏ ‏סיכוי‏ ‏שאני‏ ‏פשוט‏ ‏אצא‏ ‏בלי‏ ‏כלום‏?‏‏ ‏דרת‏ ‏אגב‏ ‏ציינתי‏ ‏גם‏ ‏בעיות‏ ‏חברתיות‏ ‏קשות..חרדות‏ ‏וכו‏'‏וכו‏'‏
אורח

Re: הופנתי‏ ‏לפסיכיאטר‏ ‏עזרה‏ ‏בבקשה..

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2009 20:31

אני מניח שהפגישה תהיה קצרה יותר מהפגישה עם הקב"ן, הוא מקבל את החוות דעת של הקב"ן אבל הוא יעשה אבחנה משלו.
הופנת לפסיכיאטר כי הקב"ן לא מתעסק בלהחליף פרופיל.
כל שינוי בפרופיל מתבצע דרך פסיכיאטר צבאי (כמעט כל שינוי, כמה הודעות מתחתייך כתב מישהו שלא היה אצל פסיכיאטר).
כל עוד לא תגיד שאתה רוצה לצאת הוא לא יוצא אותך וקשה לי להאמין שתצא בלי כלום מהפסיכיאטר .
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2009 20:47

הייתאתה‏ ‏חושב‏ ‏שיש‏ ‏לי‏ ‏סיכוי‏ ‏טוב‏ ‏לקבל‏ ‏64‏ ‏או‏ ‏45‏ ‏נפשי‏ ‏בעזרת‏ ‏כל‏ ‏הסיבות‏ ‏שרשמתי‏ ‏למעלה‏ ‏ואחרי‏ ‏שהופנתי‏ ‏לפסיכיאטר‏ ‏אחרי‏ ‏פגית‏ ‏עם‏ ‏קב‏"‏ן..דרת‏ ‏אגב‏ ‏איך‏ ‏אני‏ ‏יכול‏ ‏להדגיש‏ ‏לו‏ ‏שאני‏ ‏צריך‏ ‏יומיות‏ ‏וקל‏"‏ב‏ ‏בלי‏ ‏להגיד‏ ‏את‏ ‏זה‏ ‏בצורה‏ ‏ישירה..‏?‏
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2009 21:17

אני חושב שכן. מה שאתה צריך להדגיש לו באופן כללי שקשה לך עם החיים ובצבא אבל אתה מוכן להישאר בצבא למרות זאת.
יותר מזה אני לא יכול לדעת, אולי בעלי פרופיל 45\64 יוכלו לענות לך ביותר הרחבה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 נובמבר 2009 21:29

אוקיי‏ ‏תודה‏ ‏רבה‏ ‏לך‏ ‏מאוד‏ ‏עזרת‏ ‏לי..אם‏ ‏יש‏ ‏עוד‏ ‏אנשים‏ ‏שיכולים‏ ‏לעזור‏ ‏אנשמח‏ ‏לל‏ ‏תגובמה‏ ‏הסיכוי‏ ‏לקבל‏ ‏את‏ ‏הפרופילים‏ ‏האלה‏ ‏....
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 24 נובמבר 2009 23:30

תגיד לו שאתה רוצה להשאר בצבא אם לא יכול להיות שהוא ישחרר אותך.
המועד של הפסיכיאטר תלוי גם באיפה אתה משרת ומתי הפסיכי נמצא, לא רק במצב, נניח אותי הקב"ן הפנה לפסיכיאטר ותוך חצי שעה בערך נפגשתי איתו.
בגדול כל מה שאמרת לקב"ן והוא רשם מגיע גם לפסיכיאטר במחשב, יכול להיות שהוא ירצה שתחזור על חלק מהדברים כדי לאמת ולשאול שאלות נוספות אבל כבר כשאתה נכנס הוא יודע בערך מה האפשרויות שיש לו להציע.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 נובמבר 2009 07:31

מה‏ ‏אמרת‏ ‏לקב‏"‏ן‏ ‏בגדול‏ ‏ולפסיכיאטר‏ ‏ומה‏ ‏הם‏ ‏אמרו‏ ‏לך‏ ‏אחרי‏ ‏שקיבלת‏ ‏פגישה‏ ‏כ‏"‏כ‏ ‏מהירה‏?‏‏ ‏מה‏ ‏קיבלת‏?‏‏ ‏שמעת‏ ‏על‏ ‏הרבה‏ ‏אנשים‏ ‏שהלכו‏ ‏לפסיכיאטר‏ ‏ולא‏ ‏קיבלו‏ ‏כלום‏?‏

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 15 אורחים