אני צריכה את העזרה שלכם בדחיפות..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מיואשת

אני צריכה את העזרה שלכם בדחיפות..

הודעהעל ידי מיואשת » 13 נובמבר 2009 14:43

עבר כבר שבוע מאז התחלתי את השירות הסדיר שלי (סיימתי טירונות של שלושה שבועות וקורס של חודש) והספקתי לגבש דיעה מהר מאוד על התפקיד ועל הבסיס ועל התנאים ופשוט לא טוב לי אני לא רואה את עצמי נמצאת במקום הזה שנתיים שלמות מהחיים שלי אני גם מאוד רגישה וקשה לי להסתדר כולם אומרים לי זה רק השבוע הראשון, אולי יהיה יותר טוב בהמשך "את תתרגלי" אבל זאת בדיוק הבעיה, אני לא רוצה להתרגל! אני לא רוצה להתפשר! אני רוצה לקום בבוקר בהרגשה כיפית של הינה עוד יום חדש אני הולכת לבסיס ויהיה לי כיף ופשוט אין את ההרגשה הזאת
אני יודעת שלעבור תפקיד ולעבור בסיס זה תהליך יותר מדיי ארוך של לפחות שנה ואין לי עצבים וכוח נפשי לכל הבלאגן הזה
אז עדיף פשוט לצאת מהצבא על פרופיל 21 ולסגור עניין. אני בחורה מאוד מציאותית. אני יודעת שרק זאת הדרך היחידה שבה אני אוכל להרגיש טוב עם עצמי.
המטרה שלי היא לצמצם ככל שניתן את הנזק שיגרם לי אם אני אמשיך להישאר במקום בו אני נמצאת כרגע, ולקבל פטור משירות צבאי מהר ככל האפשר.
כי כל יום שאני קמה בבוקר אפילו אם אני נמצאת בחופש, אני רק חושבת על כמה עצוב לחזור לבסיס ושזה יקרה אם לא היום, או אם לא מחר, אז בעוד יום יומיים שבוע.. אבל זה יקרה, אני אצטרך לחזור.. אני מרגישה שם כמו בבית כלא פשוט.

הייתי מאוד מעוניינת לקבל המלצות על איך בדיוק להתנהג בפגישה עם הקב"ן (אני יודעת שצריך להקצין מאוד את הבעיות והתחושות שלי) יותר מכך, אני אשמח מאוד אם מישהו שכבר עבר את כל התהליך הזה וקיבל בסופו של דבר פטור מהצבא יספר מה הוא בדיוק אמר ואיך הוא בדיוק התנהג ומה הוא בדיוק עשה כדיי לקבל את הפטור והאם זה השפיע עליו לרעה כשהוא כבר יצא מהצבא..
הריי כל בן אדם שני בערך מרגיש תחושה של דיכאון אני לא רוצה סתם להיות כמו כולם כי שמעתי מהרבה אנשים בבסיס שלי שיש קב"ן אחד לכל הבסיס, (כי הבסיס קטן) והוא לא נותן הקלות בקלות.... צריך להיות ממש על סף התמוטטות כדיי שהוא ישתכנע וגם זה לא.... הרבה אנשים הלכו מלא פעמים לפגישות עם הקב"ן ובכו לו שם דם אבל ללא תועלת.... בסוף הם נסחבו עם ההרגשה הזאת שנה שלמה ואני לא רוצה להיות אחת מאותם האנשים האלה.. פשוט לא, אני לא מסוגלת
בבקשה תעזרו לי במהירות האפשרית אני רוצה תוך חודש חודשיים כבר להיות מחוץ לצבא :(
מה לעשות???? תפרטו כמה שיותר בבקשה.
Danna
יצירת קשר:

Re: אני צריכה את העזרה שלכם בדחיפות..

הודעהעל ידי Danna » 14 נובמבר 2009 12:08

שלום.

באופן כללי, אם את מרגישה מיואשת ואבודה, ואם את מרגישה קושי נפשי מהותי מעצם השהייה שלך בצבא, מומלץ שתתאמצי לפגוש קב"ן ותתארי לו בדיוק את המצב הזה שבו את נמצאת. האם הקב"ן ירגיש שדי בכך כדי לתת לך פטור או לא- לא תוכלי לדעת עד אחרי שתנסי. והמלצתי לך היא לנסות.
במקרה ובו תרגישי שאת לא מקבלת מענה מהיר מספיק או מענה הולם למצוקה שלך את מוזמנת לפנות חזרה דרך הפורום או ישירות לרשת הליווי של פרופיל חדש בכתובת info@newprofile.org.

בהצלחה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים