+*+*למבינים או מבינות+*+*

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הודעהעל ידי +*+*למבינים או מבינות+*+* » 04 נובמבר 2009 17:24

התחלתי נפקדות , ולא התחלתי אפילו טירונות רק קיבלתי דברים ונעלמתי להם ... חח
קיצר מחר או יום ראשון יש לי תור לפסיכו אזרחי שהוא גם קבן , רציתי לשאול כמה דברים:
אם אני אומרת לו שיש לי נדודי שינה אני כל היום חלשה עייפה יושנת כל היום ועדיין עייפה ומרגישה חולשה נוטלת כדורי ברזל ויטמינים ושמן דגים להשמנה שזה לא עוזר בכלל רק מביא לי בחילות וקיא
יש לי בעיות אכילה מגיל קטן ועכשיו זה נהיה יותר חמור אני כבר חודש לא אוכלת טוב מהלחץ והפחד...אפילו היה שבוע שלא אכלתי כלום כלום רק עישנתי ושתיתי ושאני פוחדת ממקומות סגורים !! יש לי תת משקל שוקלת 37 וגובה מטר 65... שזה הBMI הכי נמוך שיש ואיבדתי את אבי לפני כמה שנים ואני מדוכאת כל הזמן גם מהצבא וגם ממהות החיים...
אני כבר 3 שנים קורעת תשיער סתם מעצבים וזה נהיה ממש חמור בחודש האחרוןן אני בלחץ בלי לשים לב אני תולשת שיער
רק אתמול הבנתי שזו באמת בעיה נפשית...בעיית עצבים!!!

האם זה מספיק כדי לרשום לי את הדיכאון הכי חמור???ושיחרור מיידי בלי לשבת כלא?
אורח

Re: +*+*למבינים או מבינות+*+*

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 17:28

לפי דעתי זה רק יוריד לך את הפרופיל ל45 נפשי עליךך לעשות את עצמך במצב של פוסט טראומה או משו באיזור משו כמו דיכאון חריף על מנת שתקבלי ממנו הכוונה ותראי את הנכונות שלו לשחרר אותך
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 17:33

יש לי כבר פרופיל 45 בגלל המשקל הנמוך!!!
אין מצב להוריד לי את זה לרפואי או נפשי ???
ואיך אני אמורה לעשות את עצמי במצב פאוסטראומה???? מה איך להתנהג ?? קראתי טראגט 21 ולא הכי הבנתי מה אני אמורה לעשות חוץ מלדבר בשקט למלמל להגיד שאני לא מסוגלת... שאני לא יכולה וכל זה אבל מה עוד.???? איך להתנהג
איך אנשים מתנהגים בדיכאון??

אני בדיכאון תאחלס יש לי המון מה להגיד אבל זה יוציא אותי שפויה מדי חחח כי אני מדברת ממש טוב אומרים לי שאני יכולה להיות עורכת דין בקלות חחחחח אז עדיף לשתוק.... ולמלמל אבל איך להתנהג עוד???
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 04 נובמבר 2009 18:20

אם מה שכתבת נכון ישחררו אותך בלי הרבה בעיות ואת לא צריכה לשחק איתם משחקים. לפני שאת נכנסת לשיחה תנסי לעשות קצת סדר בראש ולחשוב איך היית מגדירה מה עובר עליך. בפגישה שלי עם הקב"ן הצבאי אמרתי שיש לי סיוטים, קשה לי לישון ואני מרגיש לחץ במשך כל שעות היום ומדי פעם גם היו לי התקפי חרדה או משהו בסגנון, תוך רבע שעה ראיתי פסיכיאטר צבאי...
להיות נפקד בסך הכל דוחה את הרגע שבו תראי קב"ן צבאי ולכן זה רק מעכב את השחרור שלך. רק גורם צבאי רשאי לשחרר אותך כך שתהיי חייבת להתייצב מולו בשלב מסויים. אין לך מה לפחד מהמערכת, תוך 48 שעות חייבים להפנות אותך לקב"ן ואחרי שתראי אותו את יכול להגיד שאת מפחדת שתפגעי בעצמך אם תחזרי והוא גם יתן לך גימלים...
בהצלחה :)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 20:04

אז אם אני אומרת את כל מה שרשמתי זה מספיק כדי לצאת????

אפשר לומר לו גם שיש לי גם עבר פסיכולוגי שיחות כאלה מגיל 7 8 על האכילה ואחרי זה על מות אבי .... רק צריכה אישור וודאי כדי לא לחפש תשובות באף מקום!

למה אני בשיא הבילבול ולחץץץ אני באמת לא יכולה להיות בשום מסגרת בטח לא בצבא בשלב הזה של החיים שליי מאוד קשה לי עם זה!! אני גרה עם החבר קצת לפני גיל 18 בערך שנה וחצי אני דיי עצמאית וכל היום בבית... תאחלס אני נפקדת בגלל שיש לי פחד שיגידו לי יאללה את מתגייסת יעלו אותי לאוטובוס ואני לא יוכל לברוח אני ממש פחדתי מזה אני לא יוכל בלי להיות בבית אני קשורה מאוד לבית שלי ושל החבר!!! גם אמרתי שאני לא רוצה להתגייס ובכח העבירו אותי שרשרת חיול ואמרו לי שקבן אני יראה רק אחרי קצין מיון וקודם אני יעלה למשפט וזה הכי הלחיץ אותיייי לא הייתה לי אפשרות להסביר למישהו את המצב שבו אני נמצאת: כשאבי נפטר לפני מס שנים ואמי נישאה שוב ואני לא בקשר איתה ולא מסתדרת עם בעלה .. לכן גם עזבתי את הבית והם גם לא יודעים זאת !!! אין למי להגיד למי להסביר שאני לא יכולה להיות בצבא!!!!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 10 אורחים