שאלה לגבי שיחרור מהצבא זקוק לעצה /המלצה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

שאלה לגבי שיחרור מהצבא זקוק לעצה /המלצה

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 17:17

חברה כרגע אני כימעט חצי שנה בצבא הגעתי להחלטה ומסקנה שאינני מעונין לשרת עוד במסגרת המעוותת הזו.ובמילא התרומה שאני תורם להם הינה מזערית
בצבא לא מסתכלים אליי.המפקדים מעבירים אותך הלאה ממקום למקום רק על מנת לטרטר אותך העיקר שלא תצא. יש באפשרותי שתי דרכים לצאת מהצבא האחת הינה בריאותית מבחינה של מחלה אשר הינני סובל ממנה והשניה היא נפשית מה גם שהדעות שלי גם שהתגייסתי נגדו כל ערך וערך בליבי ומבחינה
מצפונית וכל המילטריזם הנגוע .
אך התגייסתי מכיוון שפחדתי שישפילו אותי שיאמרו לי שלא עשיתי צבא ומתוך לחץ של ההורים כעת הגעתי להחלטה בנוגע לחיי ומבחינתי שירות אזרחי ותרומה לקהילה .זאת תרומה אדירה בהרבה מאשר ליהיות איזה פקיד במשרד בקריה שדואג לקצינים ולנוחיותהם .

על מה עדיף לי יותר לצאת ? מאיזה בחינה כאמור שתיהם הינם בריאותיות אך אני זקוק לתשובה
וגם כיצד אני עושה זאת כאשר אני חייל כרגע למי אני צריך לפנות לעשות ועדה מה עליי לעשות אשמח לתשובות ולהכוונה
Erayo
יצירת קשר:

Re: שאלה לגבי שיחרור מהצבא זקוק לעצה /המלצה

הודעהעל ידי Erayo » 04 נובמבר 2009 18:23

אם יש לך בעיה רפואית שלא הצהרת עליה קודם והיא עילה לשחרור מהצבא אז אין מה להתלבט. אין השלכות לחיים האזרחיים אם יצאת על 21 רפואי... וחבל סתם לזייף בעיות נפשיות כשאין צורך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 19:03

Erayo כתב:אם יש לך בעיה רפואית שלא הצהרת עליה קודם והיא עילה לשחרור מהצבא אז אין מה להתלבט. אין השלכות לחיים האזרחיים אם יצאת על 21 רפואי... וחבל סתם לזייף בעיות נפשיות כשאין צורך.

נגיד ובמידה והחלטתי ללכת בדרך הזאת למי עליי לפנות מה עעליי לעשות כיצד ?

אני זקוק נואשות לעזרה מכיוון שבמסגרת הזאת אני מרגיש שהיא חונקת אי אפשר לחזור לשם

איך אני מארגן וועדה רפואית ?

אני מצטער שהתגיסתי אם לא ההיתי מתגייס ההיתי עושה הכל דרך הלשכה והכל כבר חיים קלים יותר הם מארגנים הכל

עכשיו ביגלל שאני חייל ואני נימצא בתוך המערכת הם מצפצפים עליי ואין לי מושג למי לפנות תעזרו לי בבקשה
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 04 נובמבר 2009 23:00

לגבי שני המקרים:

עלייך לפנות לרופא שמטפל בנושא זה [פסיכיאטר או מומחה לבעיה הגופנית] ולהוציא ממנו איבחון. את האיבחון יש להפנות לגוף הצה"לי הרלוונטי- מפקדת תל השומר לבריאות הנפש או המפקד הישיר שלך ומשם לקבלת טיפול הדרך קצרה.

בהצלחה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים