שאלה בנושא עריקות, פסיכיאטר אזרחי וצבאי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

נפקדת/עריקה

שאלה בנושא עריקות, פסיכיאטר אזרחי וצבאי

הודעהעל ידי נפקדת/עריקה » 02 נובמבר 2009 10:40

שלום, אני נפקדת כבר בערך 20 יום שמיחד עם זאת היו לי שישה ג'.
הייתי בשיחות אצל הקב"נית יחידה היא אמרה לי שהיא תתן לי לראות פסיכיאטר ואז דברים השתנו והקב"ן של כל מחוז הדרום אמר שאני לא צריכה ואז לא ראיתי.
ביחידה יודעים את המצב שלי שהוא מדורדר, המפקד שלי אתמול היה אצלי אחרי שלושה שבועות ולא אחרי שבועים כמו שהוא צריך.
עכשיו כל מה שאני רוצה לדעת האם יוקל העונש שלי בכלא בגלל המצב הנפשי?
האם כדאי ללכת לפסיכיאטר אזרחי לקחת חוות דעת ורק לאחר מכן להסגיר את עצמי או ללכת ישר לתל השומר עם החוות דעת ושם יוכלים לתת לי פסיכיאטר וכבר להוציא אותי מהצבא?
אני נואשת כבר מהגוף הזה.
אני צריכה עזרה דחוף! בבקשה תנו לי כל דרך אפשרית ואת ההכי מומלצת למצב שלי.
תודה.
אור

Re: שאלה בנושא עריקות, פסיכיאטר אזרחי וצבאי

הודעהעל ידי אור » 02 נובמבר 2009 11:55

זאת פעם ראשונה שאת נפקדת? אם כן כנראה שיתנו לך כמה ימים לא רציני יכול להיות שיתנו לך רק תנאי...
בעיקרון תלוי בבעיות שיש לך ובמצב שלך... אני מכירה מישהו שהיה עריק הסגיר את עצמו בגלל הבעיות שהיו לו ישב רק יומיים אבל אם את נפקדת אז נראה לי תקבלי תנאי...

עדיף ללכת לפסיכיאטר שיתן חוות דעת וככה תתחילי תהליך לצאת מהצבא
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2009 13:53

אני אלך לקבל חוות דעת ואז מה הלאאה?
ללכת להסגיר את עצמי או ללכת לתל השומר.
אני לא ממש יודעת אם אני נפקדת או עריקה. אני בבית מ14.10 שבינהם היו לי שישה ג' מה שיוצא שבתכלס אני בבית 16 יום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 02 נובמבר 2009 14:22

ואם אני מביאה חוות געת מפסיכיאטר אזרחי, זה נרשם לי באזרחות, נפתח לי תיק?
איך זה עובד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 16:00

את נחשבת נפקדת עדיין רק אחרי 52 יום זה כבר עריקה.... אם תלכי לקבל חוות דעת אז יקלו עליך וגם יתנו לך לראות קבן בהקדם
תאחלס זה תלוי אם את רוצה להשאר בצבא או לצאת ? אם את רוצה להשאר אז בעיקרון יתנו לך תנאי אם זו פעם ראשונה שלך .... גג תשבי כמה ימים !! אם זאת לא פעם ראשונה אז שבוע שבועיים ויכולים גם לתת לך לפי מס הימים שלא היית.. יש חישוב כזה שהם עושים
אבל אם את רוצה לצאת אז עדיף לך ללכת כבר בימים הקרובים להפגש עם פסיכיאטר שיתן חוות דעת
אם את נשארת בצבא אז לא ירשם לך בתיק אלא אם את יוצאת על 21 אז כן

אני גם באותו מצב שלך והסבירו לי לכן אני מנסה לעזור ככל האפשר
אני מבררת מהרבה אנשים שעברו תהליך כזה או דומה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 16:12

תפרטי יותר.. כמה זמן את בצבא? את רוצה חוות דעת מפסיכיאטר כדי לצאת מהצבא??? או שלחזור ושיקלו לך על העונש..??

זאת אותה אחת שאת מדברת איתה פשוט שכחתי לכתוב שם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 17:50

אני רוצה לצאת מהצבא. אני חייבת לצאת מהצבא. המצב שלי הנפשי הולך ומתדרדר.
אני הייתי תצפיתנית ותוך חודש יצאתי מהתפקיד.
לאחר מכן שמו אותי בממתינים והיה לי את כל התנאים הטובי: בריכה, מכון כושר, שק"ם.. פשוט הכל אבל עדיין לא יכולתי להישאר.
לכן ברחתי למחרת שהעבירו אותי לממתינים בלי שום שיחה (שלא נדבר על זה שהפקד לא ידע שנוספה לא ממתינה ובנוסף לכך לאחר שהוא שמע דרכי על זה שאני חיילת שלא הוא לא ידע ברחתי עד שאמא שלי בלילה בישרה לו זאת) ברחתי ב-14 ניסיתי כל דרך לצאת: הלכתי לקצין העיר, הלכתי לביקור רופא במטרה לקבל הפנייה לפסיכיאטר אבל נתנו לי לפסיכולוג. אני רוצה לצאת מהצבא! המצב שלי הולך ומסתבך.

איך אני עושה את זה מבלי לחזור לבסיס (סיירים שהוא 30 דק' מאילת) איך אני אמנע מכלא? אני רק רוצה לצאת מהצבא ומהמצב הנפשי...

בהקשר לתיק - אז ייפתח לי תיק אם אני הולכת לפסיכיאטר אזרחי על מנת לצאת מהצבא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 17:53

אני רשמתי את שתי ההדעות הראשונות ואת זאת שמעליי:)
תודה לשניכם אם יש לכם עוד מידע שיכול לעזור בבקשה.

שאלה: אני יכולה להשיג הפנייה לפסיכיאטר צבאי לא דרך הקב"נית יחידה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 18:46

לא הבנת יקרועה...... אני זאת שכותבת לך כל הזמן חח פשוט למעלה כתבתי אור ובאחרונים שכחתי לכתוב שם הבנת??

קיצר תקשיבי מה תעשי לכי לבדיקה איפה שבאילת את יכולה להוציא גימלים תגידי לאחות שאת במצב נפשי לא טוב ותבכייי להה ממש תראי לה ותגידי לה תמצוקות שלך ... היא כבר תכניס אותך לרופא מהר גם .... ומשם הם יתן לך הפניה לקבן
וככה את מתחילה תהליך לצאת על 21 ולא נפתח לך תיק חס וחלילהה....!!!! ואם את מקבלת פטור כתוב לך יצאה עקב בעיות בריאות לא כתוב נפשי ולא כלום!!!!!
תלכי לראות קבן עם ההפנייה שיש לך... עדיף תלכי גם לפסיכיאטר אזרחי שיתן חוות דעת... בנוסף להפניה ככה שתי מקומות יש לך על מה להישען הבנת!!! ככה תחזרי וישר יתנו לך גם לראות קבןן ותבכי תראי מצוקות תראי שאת בדיכאון וכנראה שלא יתנו לך גם כלאאא ייתכן תנאי אבל מה שבטוח זה תלוי בך מה תגידי לקבןן ... תלמדי על טראגט 21 ותזרמי תהיי גם מקורית כי זה ממש ישן וזהווו בעזרת השם תצאיי !!!!

אני נפקדת כמוך חחחחחחח אבל זה מה שאני עושה גם כרגע... אבל תאחלס גם יש לי עורך דין כריש שלא משנה מה קורה אם יכניסו אותי כלא יש לי עורך דין והוא תותח הוא הוציא מישהי משתמטת מלא שנים היא ישבה רק שבוע וקיבלה פטור מבינה קיצר כל שאלה תשאלי אני ינסה הכי לעזור לך כמו שאני מנסה לעזור לעצמייי כי תאחלס המון אנשים מבררים לי דברים כרגע ומנסים לעזור לי.... וד''א אל תלכי לפסיכי אזרחי שהוא רוסי חחח תלכי למישהי צעירה יחסית ועדיף לא רוסי הכל רק לא רוסי תקבעי תור דרך הקופת חולים שלך או פרטי ושאלי לפני זה אם הם נותנים חוות דעת צבאית תבררי בטלפון איתם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 19:10

הייתי בשיחות עם הקבנית אני כבר לא יכולה לראות את הפרצוף שלה אני רוצה לצאת מצבא בלי לחזור לבסיס!!
אני לא מסוגלת יותר.
כמה זמן זה תהליך יציאה דרך עו"ד?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 19:18

אה ואת התהליך הזה עשיתי ועזרתי פה לכמה בדרך הזאת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 19:49

את יכולה לראות קבן אבל תקשיבי אם תחזרי אז יקח המון זמן וקודם את תקבלי עונש..תנאי או כלא
אבל תלכי לפסיכיאטר יש המון שנותנים חוות דעת צבאית ועם זה גם לא יתנו לך עונש יראו שהמצב שלך הנפשי לא טוב ויתנו לך גם לראות קבן !!!

אם את רוצה לקחת עורך דין טוב צריך גם לשלם אם יש לך את המחיר אז סבבה לגמרי אני כבר דיברתי עם עורך דין אבל לא סתם עורך דין אחד שכבר הוציא המון והוא אחד התותחים כולם מכירים אותו באזור... הוא לוקח 15 אלף אבל לי פחות!!
יש אנשים שהוא מגיע איתם גם ל30 40 אלף ויותר אבל זה כאלו שעשו עבירות פליליות בצבא כמו סמים אונס הטרדות וכו' זה אנשים שיש להם משפטים כל הזמן לא משפט אחד וזהו ... הוא הוציא המון ומאונס הוא הציא מישהו זכאי ...
בקיצור הוא מטפל בעריקים כי כשאת עריקה הכי קל לצאת כבר יורד הערך שלך בעיני הצבא ואחרי 48 שעות יש משפט והוא מייצג אותך שם ואיתך בכל הדרך... וגג הכי הרבה אני הולכת איתך על המקסימום 28 אבל גם לא
הוא אמר לי שגם יכול להיות שלא יהיה משפט הוא יוציא אותי אותו יום שאני יסגיר את עצמי....
במידה ולא אז גג שבוע .. יש לו תוצאות ... חוץ מזה יש לי בעיות אני שוקלת פחות מ40 קילו ויש עוד בעיות רפואיות אבל בקטנה כזה שהם לא מסתכלים על זה אפילוו מבינה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2009 20:49

תקראי את זה אולי זה יעזור לך http://www.army.co.il/forum_articles.as ... icleID=363

אם את צריכה עוד משהו חופשי אני פה חח
שיהיה לך בהצלחה בכל אופן ואל תתייאשי כי את מחליטה בשביל עצמך לא אף אחד... ותמיד את יכולה לקחת תרגליים וללכת ולעמוד על שלך בסופו של דבר הם התייאשו כי יש להם עוד הרבה חיילים עם בעיות =]
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 04 נובמבר 2009 15:19

עורכי דין לא יכולים להוציא אותך מהצבא. נקודה.
מה שיכול לעזור במקרה כזה הוא אך ורק ללכת לפסיכיאטר [אזרחי] ולהוציא איבחון, לגשת איתו לברה"ן- מפקדת בריאות הנפש בתל השומר ושם לראות קב"ן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 15:56

קודם כל תודה על העידוד. התקווה והאופטימיות שלי הוזלות להן לאט לאט.

ואני אעשה את מה שאמרת לי (זה אותו אחד בשתי ההודעות מעליי?)
כקיבלתי הפנייה לפסיכולוג בתל השומר היא ניפנפה אותי משם ואפילו לא נתנה לאמא שלי להיכנס.
יכול להיות שאם אני אבוא עם חוו דעת אז הפעם יתנו לי לראות פסיכיאטר?
אני לא רוצה במטרה לראות קב"ן אני רוצה לראות פסיכיאטר צבאי. אני מוכנה להיכנס שם לקב"ן על מנת לראות פסיכאטר אבל בשביל קב"ן זה לא המטרה.
מה נראה לך? שיתנו לי?

ובלי שום קשר יצא לי להכיר חבר של חבר שלי שהוא יצא מהצבא ע"י עורך דין שאבא שלו העמיד לו. חיים יפים!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 16:50

זאת לא אותה אחת....אני שלחתי לך את כל ההודעות חוץ מהאחרונה שכתוב דנה!!!!!

ורק ליידע כללי לכל מי שחושב שעורך דין לא יכול להוציא הוא טועה בגדול!!!!!!!!!!!!!! כי זהו שכןןן אני מכירה אנשים שיצאו דרך אותו עורך דין תותח הוא הוציא כל כך הרבה אנשים שאני כבר לא יכולה לספור באצבעות אז זה א!
וב-מי שלא יודע את זכויותיו כאזרח אז חבל !!!!
וג-ברגע שאת משתמטת , עריקה, נפקדת .... אחד מהשלוש מספיק כדי לקחת עורך דין... אבל ברגע שאת נפקדת ואת חוזרת לבסיס בדרך כלל המשפט הוא דרך קצין משמעת ולא בית דין צבאי לכן מי שחושב לצאת עם עורך דין יותר קל להיות משתמט המון שנים .. או עריק.מספיק 52 יום.. ברגע שאתה אחד מהם קל לך יותר להופיע בבית משפט צבאי , לכן זכותך להביא עורך דין וזכותך אם אין לך כסף לקבל עורך דין מטעם המדינה וזה הכל!!!! אבל מניסיון עורך דין טוב עם שם ועם תוצאות !!!! אפילו אם צריך לשלם זה שווה כל שקל החופש של האדם!!

עכשיו לעינייננו ,
קודם כל פסיכולוג זה לא פסיכיאטר... אז תקחי פסיכיאר שנותן חוות דעת לצבא!!!!!
והורים אי אפשר להכניס רק חיילים אם יש לך אחות או אח שהם חיילים אז תוכלי להתלוות איתם , את אמא שלך את לא
יכולה להכניס ! אני כבר חודש באה לשם והסבירו לי כי אני באתי עם משפחה וחיכו לי 8 שעות בחוץ ואפילו יום אחרי חיכות לי 6 שעות .... חח אז עדיף להתלוות עם מישהו שכן יכול להכנס ככה לא תשתעממי בזמן שאת שם מחכה

עכשיו לא הבנתי אותך את רוצה לראות קב''ן ? פסיכיאטר? זה אותו דבר.....
תקשיבי קבן יכול להיות פסיכולוג, או פסיכיאטר ! עכשיו עדיף לך ברגע שיש לך חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי אז מן הסתם שיביאו לך קבן (פסיכיאטרי ) וזה הכל ... קבן פסיכיאטר אותו דבר בערך ... לשתיהם יש סמכות גבוהה..
ברגע שיש לך חוות דעת מפסיכיאטר(תלוי מה הוא כתב אם המצב שלך חמור או לא) אם חמור אז מן הסתם שיהיה לך קל יותר לראות קבן . תעשי המון הצגות... תגידי שאת לא מסוגלת... תגידי שיש לך פחדים מהצבא ושאת לא אוכלת טוב כבר זמן מה... שיש לך נדודי שינה המון דברים.... זה תאמת מה שלי יש.... יש לי מחר תור לפסיכיאטר אזרחי שהוא גם קבן!!!
הוא לוקח קצת יקר אולי אני ידחה ליום ראשון תפגישה איתו... אחרי שאני יעבור אני יגיד לך איך היה חחח ומה תגידי סבבה???? אם הוא יהיה טוב ויש לך כסף אז בכיף אני ימליץ לך אם תרצי

כל שאלה אני פהה =] ועזרה והכלללל בשבילךךך תחזיקי מעמדד... אני עוברת תהליך גם לא כזה פשוט ומעייף אבל אל תתייאשייייי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 20:50

תיראי אני יודעת בערך את כל מה שאמרת.
אני נימצאת כרגע בבית, נפקדת, כל מה שאני רוצה זה לצאת מהצבא מבלי לחזור ליחידה (אחי עשה את זה).
אני רוצה ללכת לפסיכיאטר לקחת חוות דעת ואיתה ללכת לתל השומר. עכשיו אני שואלת אם יתנו לי לראות שם פסיכאטר צבאי עם החוות דעת?
אפשר להעמיד עו"ד ששייך למדינה לענייני צבא=\?

אה ואת שאלת אם אני רוצה לראות קב"ן אז התשובה היא לא! בטח לא את הקבנית יחידה שכשאני רואה את הפרצוף שלה אני רוצה לבכות ! אני רוצה לראות פסיכאטר צבאי שדרכו אני אשתחרר מהצבא!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 21:30

אההה הבנתי את לא רוצה לראות אותה ספציפית...
תקחי חוות דעת ועם החוות דעת הדרך מאוד פשוטה כמובן שיפנו אותך לפסיכיאטר צבאי והכל בתל השומר!!!ברגע שיש לך חוות דעת הם חייבים אלו הזכויות שלך, והם לא יקחו סיכון איתך.
אם הבעיה חמורה אז אפשר לצאת בלי לחזור ליחידה.. אבל זה ממש נדיר כפי שאני יודעת לא שמעתי על הרבה כאלה .
אבל השאלה אם הפסיכי אזרחי ירשום לך משהו חמורר? את כרגע תלויה רק בזה כי הכל תלוי בחוות דעת בעיקרון ככה את כבר רגל אחת !!

כמובן כמו שבבתי משפט של פלילי אם אין לך כסף ממנים לך עורך דין מטעם המדינה ויש גם לעינייני צבא אבל תלוי אם את מגיעה בכלל למשפט בבית דין צבאי (עריקים לדוגמא שלא רוצים לשרת ובעייתיים וכאלה שעברו עבירות סמים, אלכוהול, אונס הטרדות וכד')
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 21:35

איך אחיך יצא בלי לחזור מהיחידה?? הייתה לו בעיה רצינית ?? אם תוכלי לפרט אודה לך מאוד
אורח

הודעהעל ידי אורח » 04 נובמבר 2009 23:43

בכיף אספר לך.
אז קודם כל הבעיה של אחי לא הייתה הצגה.. כיום אחי מוגדר כסכיזופרן כרוני על כדורים.
הוא הגיע לבק"ום הוא התחייל אבל לא הלך ליחידה, ברך הביתה. אמא שלי הלכה לקצין העיר והוא נתן לה הפנייה לקב"ן בתל השומר שהוא היפנה אותו לפסיכיאטר וככה הוא יצא.
כעקרון אני ניסתי את זה וקצין העיר לא נתן לי (הפקידות שלו המהממות) ושלחו אותי משם לביקור רופא.
תראה אם אתה רוצה לצאת אני אמליץ לך על דרך : קבל חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי תלך איתו לתל השומר ושם תראה קב"ן שיקרא את החוות דעת שתגרום לה לשלוח אותך לפסיכאטר צבאי שמשם הדרך יציאה קלה יותר(כמובן תגרום לזה). חשוב לציין שאחי התאשפז לילה כדי לצאת. אני לא יודעת אם זה בדרך כלל אבל אם אתה עושה את זה אז תיקח איתך מגבת פנים מברשת שיניים וכ'..

בהצלחה:)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 נובמבר 2009 00:15

אם את יודעת מה לעשות למה את לא עושה את זה ושואלת פה?? לא הבנתייי

כתבת את זה :
''ללכת לתל השומר. עכשיו אני שואלת אם יתנו לי לראות שם פסיכאטר צבאי עם החוות דעת?
אפשר להעמיד עו"ד ששייך למדינה לענייני צבא=\?''

ואז כתבת את זה:
''קבל חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי תלך איתו לתל השומר ושם תראה קב"ן שיקרא את החוות דעת שתגרום לה לשלוח אותך לפסיכאטר צבאי שמשם הדרך יציאה קלה יותר''

אז ענית לעצמך על השאלה לא ככה???
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 נובמבר 2009 08:31

זה נכון, אבל נוכחתי לדעת שבצבא הכל עניין של מזל.
דברים הישתנו. אחי עשה את זה לפני עשר שנים בדיוק וכשניסיתי לעשות את זה בלי חוות דעת כולם תרקו לי את הדלת בפרצוף.
אחי עשה את כל זה מבלי לקבל חוות דעת מפסיכיאטר.

אני מתייעצת איתכם על מנת לקבל אפשרויות שהן בטוחות יותר.
כשאתה נפקד אתה מיואש אתה מחפש את כל הדריך.
(אם את/ה במצב הזה, את/ה בטח יודע/ת על מה אני מדברת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 נובמבר 2009 12:26

אני בת ואני מדברת איתך פה את רוב ההודעות חוץ מאחת שמישהי כתבה... ואני גם במצב שלך בדיוקק!!!!
ואני מבינה אותך אבל תאמיני לי עצה שלי כשבאמת לא רוצים להיות בצבא הכל אפשריייי .... ואל תתייאשי וזה הכל תעמדי על שלך גם אם יתנו לך כלא העיקר שתראי שאת בשלך ושיש לך בעיות וזה הכל ... אין הרבה מה לעשות פה חוץ מפסיכי וללכת להסגיר תעצמך או לתל השומר ...או להיות כבר עריקה ולקחת עורך דין .....
זה הכל לדעתי הצבא זה חרטה אחת גדולה ... ברגע שאת גם חרטה אז זה מתנגש אחד מכם חייב לוותר ובמקרה שלך זה הם חחח אז ככה שזהווו את תצאיי אם תעמדי על שלך והיה לך ניירת המעידה על הבעיההה...
שיראל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שיראל » 05 נובמבר 2009 13:37

עם אני עריקה ויש לי חוות דעת ביד אני יכולה ללכת עדיין לתל השומר?
שיראל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שיראל » 05 נובמבר 2009 13:44

אם*

אני לא יכולה לצאת דרך עו"ד כי אמא שלי לא תוציא על זה כסף עכשיו (אנחנו בשיפוצים של הבית)
כמה זמן לוקח לקבוע תור לבפיסכיאטר אזרחי? זה עולה כסף אם זה דרך קופ"ח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 נובמבר 2009 14:25

לכי שבי בכלא מה עורך דין.. למה להשים כל כך הרבה כסף בשביל לצאת מהבצא רבאק..

תגידי להם שאת לא מתכוונת לשרת, הם יכולים לשלוח אותך לכלא, כמה שהם רוצים , תגידי להם חודש חודשיים חמש בסוף ישחררו אותך, למה לבזבז 15 אלף שקל רבאק.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 נובמבר 2009 15:28

כן קחי חוות דעת את יכולה לקבוע בדחיפות אצל פסיכיאטרים יקבלו אותך ותלכי לתל השומר אם יראו שמצבך גרוע ממש ובחוות דעת זה גם יהיה כתוב יתנו לך בברהן לכנס לראות קבן שם .
שיראל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שיראל » 06 נובמבר 2009 08:46

ביררתי דרך קופת חולים ואמרו לי שאי אפשר, שאני לא יכולה לראות פסיכיאטר של קופת חולים כי אני שייכת לצבא. בנוסף לא המליצו לי על זה כי ניפתח לי גליון פסיכיאטרי שיילך איתי לכל החיים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 נובמבר 2009 15:19

אז תלכי לפסיכי פרטי לא נפתח לך שום גליון וחוץ מזה אם את רוצה לצאת על נפשי אז מה אכפת לך שבתיק הרפואי יופיע חד פעמי שהלכת לפסיכי מה זה השטות הזאת...........
למה נראה לך שמישהו יגיד לך תביאי לי את התיק הרפואי שלך אין לאף אחד גישה לזה

חוץ מזה אם את רוצה לצאת מהצבא ואין לך שום בעיה.. אז לכי לפסיכי וזה הברירה היחידה שלך.......... או לעשות הרבה בלאגן ולשבת הרבה זמן כלא.........
alice

הודעהעל ידי alice » 17 נובמבר 2009 12:41

אני הייתי לוחמת..עכשיו אני עריקה קרוב לחצי שנה.
יש לי ידיד שמשרת בכלא והוא הציעה לי להסגיר את עצמי.
זה מה שעשיתי..הסגרתי את עצמי אחרי 46 יום עריקות.ניכנסתי לכלא,חיכיתי 45 שעות להשפט ובמשפט קיבלתי תנאי של 20 יום.
אחרי שיצאתי מהכלא במקום לחזור לגדוד חזרתי הביתה.אני בבית כבר חצי שנה.
אני מתה לצאת מהצבא כבר..שירתתי שנה וחצי בשרות קרבי ברמת סיכון א כמו כלבה ולא קיבלתי מזה כלום..אז לכל הבנות שחושבות שקרבי זה הכי אחי...אתן חיות בסרט.
כמה שלא תנסו להיות בסדר ולתרום יותר מזאת שהלכה להיות פקידה...הפתעה..אם את רוצה שמישהו יתיחס עליך בתור בנאדם ולא בתור כלב שמירה אז כדי שתכיני 2 קפה 1 סוכר...
חוץ מזה שמעתי שאם העריקות נמשכת יותר מ100 יום אז אחרי שניתפסים\מסגירים את עצמכם בכלא..בסוף העונש יוצאים אם 21...מישו יודע על זה משו?.?.זה נכון?
alice

הודעהעל ידי alice » 17 נובמבר 2009 13:20

חוץ מזה טיפול פסיכיאטרי בזמן השרות יתפס בועדה רפואית?
אני כן יודעת על מקרה שמישהיא יצאה אם המלצה מהפסיכיאטר אבל זה היה לפני הגיוס..בצו ראשון.
הבאנתי שגם אם אבוא אם המלצה זה עובר לקבן והוא יכול להתחשב בהמלצה ויכול גם להיתעלם ממנה.
אוףףףף...שונאת תצבא!!!
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 נובמבר 2009 15:55

אורח כתב:אז תלכי לפסיכי פרטי לא נפתח לך שום גליון וחוץ מזה אם את רוצה לצאת על נפשי אז מה אכפת לך שבתיק הרפואי יופיע חד פעמי שהלכת לפסיכי מה זה השטות הזאת...........
למה נראה לך שמישהו יגיד לך תביאי לי את התיק הרפואי שלך אין לאף אחד גישה לזה

במקומות עבודה מבקשים לחתום ביטול חסיון רפואי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 נובמבר 2009 07:56

חצי שנה את עריקה??? ואיי חבל שבפעם הראשונה שהיית עריקה 46 ימים לא אמרת להם שאת לא רוצה להמשיך צבא וככה היו שופטים אותך בבית דין צבאי והיו נותנים לך גג חודש כלא והיית כבר עם פטור!!!!!

חבל לחכות חצי שנה ואי יפתחו לך תיק פלילי לא?? כי אחרי 90 יום אני יודעת שנפתח תיק פלילי חחח חשים שעריקים הם איזה רוצחים ..קראתי באיזה אתר שבשביל שימחקו לך את התיק צריך לכתוב מכתב לנשיא המדינה והוא יכול לתת חנינה ולמחוק את התיק......

נשמע מזה דפוק אבל זה אמיתי.. במצב שלך האמת אני לא יודעת מה להגיד לך ואי את נמצאת פה במצב הכי מסובךך ששמעתייי
אני נפקדת כבר שבועיים.. הייתי משתמטת שנה קיצר רוצים לשפוט אותי על שתיהם אני גם מחכה להיות עריקה ולקחת עורך דין... וחוות דעת מפסיכו אזרחי

האמת שאני גם במצב חראאאא הצבא הזה גמר עלייייייייי כבר אין לי כוחות אני כבר מחכה שהסיפור יהיה מזה מאחוריייי
משתתפת בצערך אין לי הרבה מה להציע חוץ מלהזדהות איתך.....
alice

הודעהעל ידי alice » 20 נובמבר 2009 19:06

אין לי שום בעיה לשלוח לנשיא המדינה מכתב..אני מבטיחה גם שזה יהיה מכתב חריף ביותר על השיפוט המפגר שלו ושל הצבא המחורבן הזה...יש לי הרבה מה להגיד על צבא...ועל ההתנהלות חסרת ההיגיון שהם...קיצר אחרי שברחתי נהייתי ממש קיצונית..חחח אם אני רק רואה איזה צעיר מורעל ברחוב אני ישר יוצאת עליו ומספרת לו על זה שישראל מוכרת נשק לאויב וכ' סודות המדינה למניהם...אני שונאת שהצבא משתמש בחברה בני 18 זורק אותם לעזה ו..שיזדיינו...אה ואם נחתפת..אז גם זדיין...כי הממשלה לא ממש תדאג להחזיר אותך...
בכל אופן אני רק צרכה להגיע לפסיכיאטר..אחרי שאספר לו את כל מה שאני חושבת,חוץ מזה שיוציאו אותי על 24 יתנו לי גם צו הרחקה מכל בסיס ומכל אחד שלובש ירוק...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 28 אורחים