חוות דעת אישית

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

בון בון עם רצון

חוות דעת אישית

הודעהעל ידי בון בון עם רצון » 29 אוקטובר 2009 19:44

אני מוכן לכבד ולהסכים עם כל הנאמר.
קראתי את אשר כתבתם ומצאתי דבר אחד שבו יש סילוף של המציאות.
תוכלו לפרש את כך שצה"ל משליט אימה וטרור בשטחים הכבושים אולם אינכם יכולים להתעלם מן העובדה כי הודות לצה"ל נמנעים פיגועים רבים בשטחי מדינת ישראל. הצבא הוא גוף שכן מגן על האזרחים ואינכם יכולים להעלים עין מכך ולהכפיש זאת.
בתודה,
סרבן על הזמן.
Erayo
הודעות: 114
הצטרף: 16 ספטמבר 2009 20:42
יצירת קשר:

Re: חוות דעת אישית

הודעהעל ידי Erayo » 29 אוקטובר 2009 20:15

בטווח הקצר צה"ל באמת מסכל פיגועים, כשאני חושב על העתיד אני מבין שסיכול פיגועים עכשיו אולי יציל חיים פה ושם אבל עצם שירותי בצה"ל יגבה מחיר כבד הרבה יותר ולמעשה ימנע מהמצב להשתנות. אני יכול למצוא עוד מיליון דברים טובים שצה"ל עושה וכנגדם מיליון דברים שאני לא מסכים איתם, יותר משנה שאני חושב על הנושא ומנסה לגבש דעה, כרגע אני מתנגד :)
שקרן WTF

Re: חוות דעת אישית

הודעהעל ידי שקרן WTF » 29 אוקטובר 2009 20:43

Erayo כתב:בטווח הקצר צה"ל באמת מסכל פיגועים, כשאני חושב על העתיד אני מבין שסיכול פיגועים עכשיו אולי יציל חיים פה ושם אבל עצם שירותי בצה"ל יגבה מחיר כבד הרבה יותר ולמעשה ימנע מהמצב להשתנות. אני יכול למצוא עוד מיליון דברים טובים שצה"ל עושה וכנגדם מיליון דברים שאני לא מסכים איתם, יותר משנה שאני חושב על הנושא ומנסה לגבש דעה, כרגע אני מתנגד :)בון בון עם רצון ?? WTF??

בון בון דובון אתה מנסה להעתיק את הסגנון ? האאאאאאאא?
שום

Re: חוות דעת אישית

הודעהעל ידי שום » 30 אוקטובר 2009 14:19

נכון, זכותך להתנגד אבל אין ספק שכאשר אתם מציגים את עלון המידע שלכם אתם אמורים להציג את הדברים באופן אובייקטיבי. אני מכבד כל טיעון שנאמר אך הסילוף של הדברים נחשב בעיניי להסתה גם אצל הצד השני, "המורעל".
אם אתם באמת תומכים ברסבנים ומתלבטים הציגו להם את כל פנים הדברים ואל תנסה לעצב אותם באופן כזה, כי ברגעים קשים כמו אלו של התבלטות הדברים יכולים להתגלגל לא באופן האופטימלי-בו למתלבט יש את כל הנתונים ובחירתו בנושא טהורה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים