התאבדות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אדם1
יצירת קשר:

התאבדות

הודעהעל ידי אדם1 » 29 אוקטובר 2009 18:38

מה קורה בדיוק אם אני הולך למפקד שלי דורך את הנשק שם אותו בפה ומאיים להתאבד אם אני לא יוצא מהצבא? 21, כלא, תיק פלילי?
אורח

Re: התאבדות

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2009 18:52

שמועות אומרות שאשפוז כפוי.
אני אגיד לך

הודעהעל ידי אני אגיד לך » 29 אוקטובר 2009 18:58

אדם1 כתב:מה קורה בדיוק אם אני הולך למפקד שלי דורך את הנשק שם אותו בפה ומאיים להתאבד אם אני לא יוצא מהצבא? 21, כלא, תיק פלילי?

ממה ששמעית יש מפקדים שעוברים על החק ואומרים : " תלחץ" וככה מתו להם כמה בחורים צעירים ותמימים שחששו שלצבא איכפת .

במקרה שלא יגידו לך ללחוץ . כל אחת מהאפשרויות תופסת. למרות שתיק פלילי זה יותר אם תקח תנשק ותרסק תגולגולת של המפקד שלך - אח"ב הצבא יקבור אותך עמוק עמוק ...
אדם1
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אדם1 » 29 אוקטובר 2009 19:10

המפקד שלי די צהוב אז לא נראה לי שהוא יגיד לי ללחוץ ואם הוא אומר לי לחוץ מקסימום אני מתאבד רק בשביל לדפוק אותו הבנזונה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 29 אוקטובר 2009 20:47

אדם1 כתב:המפקד שלי די צהוב אז לא נראה לי שהוא יגיד לי ללחוץ ואם הוא אומר לי לחוץ מקסימום אני מתאבד רק בשביל לדפוק אותו הבנזונה

כן אני בטוח שה-ו-א זה שידפק ...
אם אתה לא מעריך את עצמך מספיק בשביל לחיות אז החיים שלך באמת לא שווים אתה יכול לחיות כמו אריה או לחיות כמו מקק אבל אריה מת לא שווה יותר מג'וק חי.
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 29 אוקטובר 2009 21:24

אדם1 כתב:המפקד שלי די צהוב אז לא נראה לי שהוא יגיד לי ללחוץ ואם הוא אומר לי לחוץ מקסימום אני מתאבד רק בשביל לדפוק אותו הבנזונה

חחחח

יאללה תדפוק אותו! יהיה מצחיק, מחפת לך כולה חיים...
O'er the land of the free and the home of the brave
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוקטובר 2009 01:14

אתה לא רציני בן אדם.
Danna
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Danna » 31 אוקטובר 2009 15:33

באופן עקרוני, אחת מהשתיים: או אישפוז כפוי או כליאה בבידוד, סביר להניח שיכלאו אותך בבידוד בהתחלה בבסיס באופן מיידי- בלי גישה לנשק, בלי חגורות, בלי שרוכי נעליים, בלי שום דבר שתוכל בעזרתו לפגוע בעצמך, ואז יעבירו אותך לכליאה בבידוד בכלא צבאי עד שתפגוש קב"ן. הקב"ן יחליט אם לתת לך טיפול תרופתי, פטור או אישפוז.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים