חתימה על ויתור נוכחות בוועדה רפואית,זקוק לעזרה...

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

חתימה על ויתור נוכחות בוועדה רפואית,זקוק לעזרה...

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2009 17:55

קיבלתי טופס אשר נותן לי אפשרות לא להגיע לוועדה רפואית (מדור ברה"נ) בשל מצבי הבריאותי (כך כתוב),האם לאשר את קיום הוועדה ללא הנוכחות שלי ? כיצד הנוכחות שלי יכולה להשפיע על קבלת הפטור ?
וכיצד יכול להיות שקיבלתי מכתב מסוג כזה לאחר ששלחתי חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי ?

תודה מראש
D_man
יצירת קשר:

Re: חתימה על ויתור נוכחות בוועדה רפואית,זקוק לעזרה...

הודעהעל ידי D_man » 26 אוקטובר 2009 18:15

לפי מיטב הבנתי אין שום צורך שתהיה נוכח בוועדה מכיוון שגם ככה הוועדה זו חותמת גומי שפועלת אחרי ההמלצות של הפסיכיאטר.
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 26 אוקטובר 2009 18:25

בועדה בסה"כ חותמים על המלצות הפסיכיאטר ומאשרים אותן סופית, אין באמת סיבה להיות שם.
חוץ מזה, אם החליטו שאתה לא כשיר להתייצב לוועדה הרפואית שזה תכלס חותמת גומי אז אפילו הצבא המטומטם שלנו לא יחשוב שאתה כשיר לשירות בצה"ל.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2009 18:38

Erayo כתב:בועדה בסה"כ חותמים על המלצות הפסיכיאטר ומאשרים אותן סופית, אין באמת סיבה להיות שם.
חוץ מזה, אם החליטו שאתה לא כשיר להתייצב לוועדה הרפואית שזה תכלס חותמת גומי אז אפילו הצבא המטומטם שלנו לא יחשוב שאתה כשיר לשירות בצה"ל.

כן רק שזה מוזר מפני שהם לא כתבו אפילו את תאריך הוועדה כך שאם אני ארצה להגיע ולא לחתום.
משהו פה נראה לי מוזר.

אני גם מאוד חושש שהם יורידו לי רק את הפרופיל ל45 ואז אני אצטרך להתרוצץ כדי להמשיך את התהליך הזה.
נמאס לי מהם כבר,הרסו לי את החיים הרסו לי.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 27 אוקטובר 2009 03:50

הצבא לפעמים מקצר תהליכים. בגלל שיש הרבה תיקים לטפל בהם, הם מריצים וועדות לעצמם ומודיעים לך מה הוחלט. זאת הסיבה שקיבלת מכתב כזה.
בעיקרון אין פה תשובה חד משמעית.. יכול להיות שההחלטה היא לטובתך ויכול להיות שלא. ספק אם תוכל לשנות יותר מדי בוועדה.

בכל מקרה, נסה להתקשר ולהתעקש לשאול מתי זה מתקיים ושאתה רוצה להגיע.
אם לא ילך תזרום עם המצב הנוכחי.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 19 אורחים