יש לי בעיה, אני לקראת יציאה אבל תקוע עם מכתב מסוים - כנסו!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

יש לי בעיה, אני לקראת יציאה אבל תקוע עם מכתב מסוים - כנסו!!

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2009 03:48

טוב אז דרך ארוכה עברתי, כמה ועדות רפואיות, פעמיים אצל מרכז הברה"ן וחוות דעת של פסיכאטר אזרחי..
עכשיו הם שלחו לי מכתב על ועדה רפואית שלא בנוכחותי, והתקשרה אלי נציגה שאמרה שאני חותם ומשוחרר
העניין הוא שאני צריך חתימה של ד"ר שיבדוק אותי,
וכרגע אני מנסה להשיג אחד אבל משום מה קשה, או המון כסף..
רציתי לדעת אם יש לכם עצות מה לעשות?
MSMS
יצירת קשר:

Re: יש לי בעיה, אני לקראת יציאה אבל תקוע עם מכתב מסוים - כנסו!!

הודעהעל ידי MSMS » 23 אוקטובר 2009 16:35

אתה לא ממש ברור. בדרך כלל כששולחים מכתב על ועדה כזו זה אחרי שכבר עברת אצל קב"ן ונבדקת וכו' ונפלה החלטה.
מה הקשר שאתה צריך עוד פעם חתימה של רופא?

הם לא רוצים שהרופא יחתום. הם רוצים שאתה תחתום שאתה מספיק שהועדה תקבע את המצב שלך בלי שתהיה נוכח בשיחה.
משיח NOW !
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 אוקטובר 2009 03:43

כן אבל במכתב רשום שצריך חתימת הרופא הממליץ...
למרות שיש לי כבר חוות דעת אבל היא מלפני שנה... וגם הייתי אצל קבן, ו2 פסיכיאטרים של הצבא
כולם המליצו על שיחרור...
אני צריך פסיכאטר ואני פשוט לא מוצא מישהו זול (יחסית).....
יש למישהו פסיכיאטר לחוות דעת להמליץ לי עליו?
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 25 אוקטובר 2009 05:47

ניסיתי להתקשר לברר מה הם רוצים? אתה בטוח שבזה מדובר?
פעם ראשונה שאני נתקל בדבר כזה. כבר שמעתי הרבה על המכתבים האלה, אבל תמיד הם רק רוצים חתימה שלך שאתה מאשר שהועדה תתקיים ותחליט בנוגע אלייך.
משיח NOW !
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 25 אוקטובר 2009 16:06

אם השתחררת כמלש"ב: גם אני חתמתי על מכתב כזה (שהכותרת שו היא "בקשה לקיום ועדה רפואית שלא בנוכחותי"), והחלק "אישור הרופא הממליץ" ("הריני לאשר כי בתאריך ..., נבדק על ידי המלש"ב ..., ובעקבות הבדיקה המלצתי לקבוע לו פרופיל" וכן הלאה) מתייחס לפסיכיאטר בצבא, לא לפסיכיאטר/רופא אזרחי. הפסיכיאטר שבדק אותי בצבא חתם על החלק הזה (תוצאת הבדיקה שלו היא לכאורה רק "המלצה"). אתה לא צריך פסיכיאטר אזרחי שיחתום על זה, וממילא בשלב הזה הצבא כבר לא מתעניין בפסיכיאטרים אזרחיים.

תברר עם לשכת הגיוס ליתר ביטחון, ולדעתי תצטרך למלא רק את החלק שלך ("בקשת המיועד לשירות בטחון (להלן: "מלש"ב"): 1. בתאריך ... נבדקתי על ידי ..., אשר המליץ לקבוע כי איני כשר מבחינה רפואית לשירות בטחון" וכן הלאה) ולחתום, ואולי גם ההורים צריכים לחתום.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 אוקטובר 2009 20:10

תודה רבה על התגובה... וכן, לא התגייסתי רק מלש"ב
זה בידיוק אותו מכתב... השאלה שלי אליך זה אם איפה שאני צריך למלא את התאריך ואיפה נבדקתי זה אזרחי או גם של הצבא
כי אני לא זוכר מי הפסיכיאטר הצבאי שבדק אותי...
תודה רבה
פרופילניק

הודעהעל ידי פרופילניק » 27 אוקטובר 2009 13:32

חוות דעת אזרחית בתחום הזה לא נחשבת כקובעת בצבא - רק פסיכיאטר צבאי מוסמך להמליץ על פרופיל 21 נפשי. המסמך הזה קשור לפסיכיאטר הצבאי בלבד (הכוונה לאחרון, זה שהמליץ לשחרר).

אני לא יודע למה נתנו לך את המכתב הביתה במקום לחתום עליו במקום (אצלי הפקיד מילא את כל הפרטים ואני רק חתמתי). את תאריך הבדיקה ואת החתימה וחתימת ההורים אין בעיה להשיג. על שם הפסיכיאטר צריך לשאול את לשכת הגיוס מה לכתוב, או אם צריך לכתוב משהו בכלל. לדעתי לא יבטלו לך בגלל זה את ההמלצה לפטור (אתה כבר בעצם בחוץ, רק צריך אישור פורמלי), אלא מקסימום יבקשו ממך לחתום שוב, או להגיע לשם לחתום, או משהו כזה. פשוט תתקשר ללשכת הגיוס ותברר מה בדיוק אתה צריך לכתוב, הם יודעים יותר טוב ממני מה בדיוק צריך לכתוב.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 25 אורחים