לקבל 21 נפשי לאחר שכבר היה לי רעיון אישי. אפשרי?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

iVit
יצירת קשר:

לקבל 21 נפשי לאחר שכבר היה לי רעיון אישי. אפשרי?

הודעהעל ידי iVit » 23 אוקטובר 2009 01:07

הייתי רוצה לשאול איך אני יכול לקבל פטור מהצבא אחרי שכבר היה לי רעיון אישי ומה הדרכים לעשות את זה.
ברעיון האישי התנהגתי רגיל ואמרתי את האמת (כי באותה תקופה לא ידעתי עד כמה זה משפיע).
אז אם מישהו יודע איך אני אוכל לעשות זאת בלי לעורר חשדות רבות, אני שמח לשמוע.
Erayo
יצירת קשר:

Re: לקבל 21 נפשי לאחר שכבר היה לי רעיון אישי. אפשרי?

הודעהעל ידי Erayo » 23 אוקטובר 2009 03:36

ראיון, רעיון זה מה שיש כשנדלקת נורה מעל לראש
רוב מקבלי פרופיל 21 מקבלים אותו לאחר הראיון וגם לאחר הגיוס עצמו (בראיון אני מבין שאתה מתכוון לראיון בלשכת גיוס)
פטור שהוא לא 21 אתה כבר לא תוכל לקבל אם נמצאת כשיר לשירות. גם נשמע שאין לך סיבה אמיתית לקבל 21 אז היית ממליץ לך לשקול בכובד ראש מה אתה רוצה לעשות בשנים הקרובות ואם אתה באמת לא מוכן לשרת בצבא.
אם בכל זאת החלטת שאתה רוצה לצאת אתה מוזמן לחפש באתר ובפורום על דרכי הפעולה ועל טרגט 21. הראיון האישי אומנם יכול לעזור לגרום לכך שיפנו אותך לקב"ן טרם הגיוס אבל גם אם התנהגת רגיל בראיון זה לא מונע ממך לצאת בעתיד.
בהצלחה =]
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 אוקטובר 2009 12:48

כן כתבתי "רעיון" במקום "ראיון" בטעות בגלל השעה חח.
ואני עוד לא יודע אם אני כשיר לצבא או לא כי עוד לא קיבלתי פרופיל (אני מעכב את זה כמה שיותר).
יש לי המון סיבות לצאת מצה"ל פשוט הם אף פעם לא מתחשבים בדברים האלה כמשהו "מוצדק" לשחרור מהצבא.
קראתי את טרגט 21 אבל לא כתוב שם כלום על מה לעשות במקרה שכבר היה לי ראיון אישי =\.
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 23 אוקטובר 2009 15:06

קוד: בחר הכל

קראתי את טרגט 21 אבל לא כתוב שם כלום על מה לעשות במקרה שכבר היה לי ראיון אישי =\.

למעשה מה שכתוב שם משמש בעיקר חיילים שכבר התחילו את השירות שלהם והראיון האישי הרבה מאחוריהם, וגם בו רובם התנהגו כרגיל.
הצבא היא מסגרת מלחיצה ושונה מאוד מהאזרחות לכן תופעות וקשיים רבים מתגלים רק לאחר הגיוס כשהאדם עומד מול לחצים קשים במיוחד. כמובן אילו היו לך קשיים ובעיות פסיכולוגיות עוד לפני הגיוס הערך שלך בפני הצבא ירד אבל יש גם אנשים רגילים לחלוטין שבצבא פשוט לא מסוגלים להסתדר ואין מה לעשות אלא לשחרר אותם, זה פשוט קשה יותר.
תפעל לפי טרגט 21, יקח יותר זמן ויהיה לך יותר קשה אבל בסוף תצא אם זה מה שאתה רוצה.
ממומלץ גם לנסות להוריד את הפרופיל לפני שיקבעו לך אותו. נניח, אם יש אלרגיות גם אם הן ממש לא קיצוניות אתה יכול להצהיר עליהן ועל כל שריטה קטנה או שבר שהיה לך... תשתדל להשיג מסמכים רפואיים על ליקויים וכאלו...
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 23 אוקטובר 2009 16:33

טרגט21 מתאר איך אתה אמור להיות מול הצבא. כדי להראות את זה לצבא אתה לא צריך להיות לפני הראיון. אתה יכול להיות לפני גיוס, לעשות את זה ביום הגיוס וגם לעשות את זה אחרי 2 וחצי של שירות.

פשוט מאוד תחליט שאתה רוצה ותפנה לצבא בבקשה לראות קב"ן. כך תתחיל לגלגל את העניין.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 25 אורחים