יש לצבא דרך לדעת שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

יש לצבא דרך לדעת שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה?

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2009 16:03

אני משל"ב שמההתחלה לא היה כ"כ בטוח שהוא רוצה להתגייס, ובסופו של דבר הצבא עצמו החליט לתת לי קב"ן בלי שביקשתי. לקב"ן כבר קראתי טרגט 21 ועשיתי הצגות והכל, שלחו אותי לפסיכיאטר עם אחד ההורים (שלא תומכים בשיחרור אבל תומכים בי) ושנינו עשינו לו הצגה עד שהוא הוריד לי פרופיל ל-64 ואמר (ואין לי מושג אם הוא באמת רשם) שהוא ירשום המלצה ליומיות וקל"ב. אחרי כמה חודשים החלטתי שאני ממש ממש לא רוצה להתגייס, וגם התחלתי ללמוד באוניברסיטה, ועכשיו אני מחפש איך לקבל קב"ן שוב פעם.

השאלות שלי הן אלה - הצבא יכול לדעת שהתחלתי אוניברסיטה איכשהו? כי זה לא ישתלב במיוחד בדמות שאני הצגתי או אציג.
בעבר שלי הייתי בטיפול של פסיכולוג וגם לקחתי תרופות שהצהרתי עליהן בצו ראשון, ככה שהצבא כבר מודע לזה, השאלה זה זה יפגע בי אם אני כבר לא לוקח אותן?
השאלה האחרונה שלי היא אם יש סיכוי לקבל קב"ן בלי פסיכיאטר, פשוט לשלוח להם מכתב (אפשר אפילו להגיד שזה מההורים שלי) שהם דואגים לי ובלה בלה בלה ושהמצב שלי ממש החמיר מהפעם האחרונה שהייתי שם? או שאני חייב פסיכיאטר?
אורח

Re: יש לצבא דרך לדעת שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה?

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2009 17:35

אף קב"ן לא יכול לשחרר אותך, רק פסיכיאטר צבאי וגם זה בערבון מוגבל- היום רוב האנשים שרוצים להשתחרר עוברים המון פעמים פגישות אצל גורמי ברה"ן לפני השחרור שניתן להם. וזה כי הם לא משחררים בקלות היום.
אבל אם סופית החלטת לצאת , אתה צריך ללכת להשיג חוות דעת מפסיכיאטר מוסמך, ושים לב שאתה לא הולך לאחד שמוכר כאחד שמחלק חוות דעת על ימין ועל שמאל. את העובדה שאתה לא משתשמ בתרופות הם לא יודעים , אז זה לא יפריע לך.
וכדאי שלא תהיה במסלול לימודים בינתיים.
MSMS
יצירת קשר:

Re: יש לצבא דרך לדעת שהתחלתי ללמוד באוניברסיטה?

הודעהעל ידי MSMS » 23 אוקטובר 2009 16:43

1. בגדול כן, הצבא יכול לדעת שאתה לומד אבל די זה די נדיר כי הם לא ממש חופרים בכל בנאדם שפונה אליהם. הכוונה היא שיש להם את האופציה לקבל את המידע הזה, אך סביר להניח שאם לא יקרה משהו חריג הם לא ידעו כי הם לא יבדקו.
2. בעניין התרופות זה לא כזה קריטי וזה אפילו יכול לתרום לך, תוכל להגיד שאתה לא לוקח כי זה לא עוזר ולשדר כאילו כבר לא אכפת לך מכלום ואתה לא רוצה לטפל בעצמך.
3. יש סיכוי כזה אבל הוא קלוש. אתה יכול לנסות, מקסימום אם לא תשלח גם חוו"ד. רק תדאג לנדנד להם שיתייחסו אלייך מהר והמקרה שלך לא ידחק הצידה.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים