חודש לגיוס מיון פסיכיאטרי יעזור?דחוףף עזרה בבקשה!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

BlackOx
יצירת קשר:

חודש לגיוס מיון פסיכיאטרי יעזור?דחוףף עזרה בבקשה!!!

הודעהעל ידי BlackOx » 21 אוקטובר 2009 20:25

אממ אני חודש לפני גיוס הם עדיין לא הביאו לי קב"ן למרות הפקסים והנדנודים.
ממה שהבנתי אני יכול להגיע למיון במחלקה פסיכיאטרית...הממ זה יעשה לי כתם בחיים?
עד כמה זה בטוח...עד כמה זה יעזור לי להשתחרר?
אין לי כסף לפסיכיאטרית...ולא לחוות דעת...לפעמים זה לא כיף להיות עני.

בבקשה עצות....
Danna
יצירת קשר:

Re: חודש לגיוס מיון פסיכיאטרי יעזור?דחוףף עזרה בבקשה!!!

הודעהעל ידי Danna » 21 אוקטובר 2009 20:59

על מנת לקבל קב"ן יש צורך בחוות דעת פסיכאטרית. חוות הדעת לא חייבת להינתן דרך מיון פסיכאטרי- היא יכולה להינתן גם בפגישה רגילה עם פסיכאטר רגיל שאפשר לפגוש דרך קופת חולים בחינם.

בהצלחה
שקרן נחלץ לעזרתך

הודעהעל ידי שקרן נחלץ לעזרתך » 22 אוקטובר 2009 10:08

BlackOx כתב:אממ אני חודש לפני גיוס הם עדיין לא הביאו לי קב"ן למרות הפקסים והנדנודים.
ממה שהבנתי אני יכול להגיע למיון במחלקה פסיכיאטרית...הממ זה יעשה לי כתם בחיים?
עד כמה זה בטוח...עד כמה זה יעזור לי להשתחרר?
אין לי כסף לפסיכיאטרית...ולא לחוות דעת...לפעמים זה לא כיף להיות עני.

בבקשה עצות....

תמיד תוכל ללכת לפסיכיאטר וגם פסיכולוגית דרך קופת החולים (תשתדל שזאת תהיה אישה ולא איזה פלצן זקן) ותבכה ותבכה ותבכה להם (נקווה שבאמת יש לך על מה לבכות - אני שפכתי הכל בדמעות ) ותנסה להשיג תור כמה שיותר דחוף כי הם מעכבים את זה לפעמים , גם אם ייגיסו אותך עדיין תהיה לך חוות דעת פסיכיאטרי+ פסיכולוגית שתקל על התהליכים שלך כחייל . בנתיים תנסה ללכת לכמה שיותר מפגשים עם פסיכו +פסיכי ולהביא חוות דעת מכל אחד מהם .
כצעד קיצוני , תוכל להתאשפז(שים לב אל תפגע בעצמך בשום דרך - אני כן פגעתי ולא הרווחתי מזה הרבה) .

וקודם כל ספר מה המצב שלך עם מי דיברת עד עכשיו , מה עשית בפרוטרוט.

אגביסימו , למה אתה רוצה לצאת ?
BlackOx
יצירת קשר:

הודעהעל ידי BlackOx » 22 אוקטובר 2009 17:10

תודה שקרן חח
הלכתי לפסיכולוגית והיא אמרה שתתן חוות דעת ולא עזרה..
התקשרתי לפסיכיאטר מקופת חולים והוא אמר לי שהם לא נותנים חוות דעת ורק פרטים נותנים...

הסיבה שלי היא...דרך חיים אני חושב.
אני לא מתכוון לפגוע בעצמי(לא לדאוג)...אבל עד כמה המיון יכול לעזור ומה הוא יכול לתת לי?
מה הוא נתן לך?

אגביסימו כן יש לי מספיק סיבות לבכות לפסיכיאטר...לצערי
שקרן תומך

הודעהעל ידי שקרן תומך » 24 אוקטובר 2009 09:42

BlackOx כתב:תודה שקרן חח
הלכתי לפסיכולוגית והיא אמרה שתתן חוות דעת ולא עזרה..
התקשרתי לפסיכיאטר מקופת חולים והוא אמר לי שהם לא נותנים חוות דעת ורק פרטים נותנים...

הסיבה שלי היא...דרך חיים אני חושב.
אני לא מתכוון לפגוע בעצמי(לא לדאוג)...אבל עד כמה המיון יכול לעזור ומה הוא יכול לתת לי?
מה הוא נתן לך?

אגביסימו כן יש לי מספיק סיבות לבכות לפסיכיאטר...לצערי

"הלכתי לפסיכולוגית והיא אמרה שתתן חוות דעת ולא עזרה.. "- תלחצי מרתה תלחצי ,פוש, פוש , הראש בחוץ. תלחץ עוד קצת ילד. לך לפסיכולוגית (תעשה מבטים מושפלים ומדי כל 45 שניות תעיף בה מבט חפוז ותסתיר עינייך שוב וקול לא יציב וקופצני וכו' וכו' -תחשוב לבד ) אבל הפעם תלך עם אמא ותראה שאתה שונא את אמא - אבהות בדרך שחקנים גרועים (תכין את אמא לפני זה) תדאג להעביר לה כמה שזה חשוב לך - ואם לא יוצא עדיין תבטלדרך המרפאה את הטיפולים אצלה ותעבור לאחת אחרת .
גם הפסיכיאטר עדיף שתהיה אישה (אם זה תרח זקן אז אל תצא עד שתשכנע אותו , דבר אחד למדתי -פשוט לא איכפת להם כל עוד הם לא דוחפים לך טבליות וסמים . דומני שזה עושה אותם שמחים).

חשוב : אל תוותר לא על חוות דעת של פסיכו ולא על חוות דעת של פסיכי - תעשה בזמן שנותר לך כל מה שאתה יכול לקבל חוות דעת/מכתב המלצה -כל מה שהם יכולים לתת לך.

מיון = צעד נואש אחרון . זה בעיקר יכול להקנות לך עוד קצת זמן הבעיה היא שכמו שרשמתי כבר - תצטרך לבלוע קצת כדורים או לפתח שיטות איך לא . אם תשכנע אותם שאתה פסיכופט -אף אחד לא יקח אותך לצבא (רק תדאג שזה יהיה מחלקה 5 כוכבים ולא אברבנאל או משהו דומה - תקרא באינטרנט )
תאמת - לא בטוח שעדיף מיון על פני טירונות, במחלקה הסגורה אתה לא יותר משפן ניסויים - אין לך שום דעה , אבל כולם אומרים שיותר קשה לצאת אחרי שאתה בפנים .
אל תשכח לקורא את target21 ביסודיות ואז להשתמש ב SUPERAntiSpyware - תוריד חינם באינטרנט בשביל למחוק את הרוגלה (אני לא משוכנע שזה מוחק לגמרי) אגב טרגט 21 הוא כבר לא מעודכן כל כך אז תחשוב על שיפורים בעצמך .
תתעקש מול הבאקום לראות קב"ן בכל מחיר לפני הגיוס תתעקש תתעקש ותתעקש -זה מבחן השיכנוע שלך ,לא משנה מה הם יגידו , אם אתה במצוקה נפשית
תדאג שהם יקלטו.
אל תקח שום דבר שהם אומרים כסופי - תמיד יש דרך לערער.

ולבסוף , אני מאמין שמי שבאמת יש לו בעיה => באמת יש לו סיפור חיים דפוק ,כל מה שהוא צריך זה רק לספר את זה .

בהצלחה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים