איך אני משיג פטור בקלות?..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

mayan930
יצירת קשר:

איך אני משיג פטור בקלות?..

הודעהעל ידי mayan930 » 21 אוקטובר 2009 16:52

אני בן 16, עוד לא קיבלתי צוו ראשון, וכשהוא יגיע, אני רוצה ללכת לשם ולקבל פטור בלי להתחקם ובלי לשקר. יש הצעות?.. מה הדרך הכי פשוטה?.. אשמח ליעוץ.....
שקרן מובטל וטיפש

Re: איך אני משיג פטור בקלות?..

הודעהעל ידי שקרן מובטל וטיפש » 21 אוקטובר 2009 17:08

mayan930 כתב:אני בן 16, עוד לא קיבלתי צוו ראשון, וכשהוא יגיע, אני רוצה ללכת לשם ולקבל פטור בלי להתחקם ובלי לשקר. יש הצעות?.. מה הדרך הכי פשוטה?.. אשמח ליעוץ.....

אין דרך קלה ילדי הדרך אל ההשתמטות היא כמו הדרך אל ההארה האמיתית מלא ייסורים ותלאות .

בכל אופן תתחיל לראות יועצת/ פסיכולוגית כבר עכשיו וספר את סיפורך העצוב .

אגביבימו רק שאלה : למה אתה רוצה להשתמט ?
Weef
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Weef » 21 אוקטובר 2009 20:03

שקרן מובטל וטיפש כתב:
mayan930 כתב:אני בן 16, עוד לא קיבלתי צוו ראשון, וכשהוא יגיע, אני רוצה ללכת לשם ולקבל פטור בלי להתחקם ובלי לשקר. יש הצעות?.. מה הדרך הכי פשוטה?.. אשמח ליעוץ.....

אין דרך קלה ילדי הדרך אל ההשתמטות היא כמו הדרך אל ההארה האמיתית מלא ייסורים ותלאות .

בכל אופן תתחיל לראות יועצת/ פסיכולוגית כבר עכשיו וספר את סיפורך העצוב .

אגביבימו רק שאלה : למה אתה רוצה להשתמט ?

אין צורך.

לך לצו הראשון, תפשל בכל המבחנים ומשם תתחיל (גם אם לא, זה בסדר להתחיל אח"כ). אתה בשלב מאוד מוקדם, גם מבחינת הצבא וגם מבחינה אישית - "בלי להתחקם ובלי לשקר" - איפה אתה חושב שאתה חיי? אתה מכיר משהו במדינה הזאת שאפשר להשיג בלי להתחכם ולשקר?!
O'er the land of the free and the home of the brave
מעין930

הודעהעל ידי מעין930 » 21 אוקטובר 2009 21:04

אז מה אתה אומר בעצם, רק נפשי?.. אין דרך יותר פשוטה?..
ואני לא רוצה לשרת מכמה סיבות- אני לא מוכן להשתייך לגוף שרואה בי רחוש שלו, אני לא רוצה לבזבז את 3 שנות החופש הראשונות שלי, אני אטאיסט ואני נגד הרעיון הראשוני בכלל של מידנה יהודית כי יהדות זאת דת - ומדינה שמבוססת על דת תמיד תהיה מדינת דת וזה מפגר., אני גם לא מסתגר עם מסגרות ובטח לא מסגרות קשות כאלה. והסיבה הכי גדולה- אני אנטי סוציאליסט, ואני תומך באינדבידואליזם באופן קיצוני. בגלל זה אני לא מתכוון לתרום בכלל לחבר'ה, ובניגוד לאנשים אחרים אני גם לא מצפה ולא רוצה שהחברה תיתן לי שום דבר. אני הולך להתחפף מפו לאוסטרליה או משהוא ברגע שאני מסיים ביה"ס...

אז עם למישהוא יש עוד הצעות, מניסיון, או סתם רעיונות אני ישמח....

אגב - על איזה מחלות נפש בדיוק משתחררים?..
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 21 אוקטובר 2009 23:09

יש תכלס שלוש דרכים להשתחרר, שתיים מהן אפשר לזייף ואת השלישית אי אפשר

שחרור עקב מצב סוציאלי\משפחתי קשה זה לא משהו שאפשר לזייף כי יש עובדות בשטח ואתה לא יכול להגיד שלאמא שלך יש מחלה סופנית כשאין לה...

להצהיר שאתה פציפיסט ולעבור ועדתץ מצפון זו דרך שבעיקרון כל אחד יכול לנסות אבל שוב, זו אולי הדרך הכי קשה להשתחרר והגיוני שתמצא את עצמך בכלא די מהר. אם אתה לא באמת פציפיסט מדופלם ומלומד לא הייתי ממליץ.

פתור נפשי זו הדרך הכי 'מקובלת' להשתחרר מהצבא. אני מאמין שיהיה יותר קל אם תצהיר על בעיות נפשיות כבר בצו הראשון ואולי אף תפגש עם פסיכולוגים\אטרים עוד לפני הגיוס. בצו הראשון אל תשקיע במבחנים, בראיון אתה יכול להגיד שאתה מסתגר, אין לך חברים ושאתה שונא בני אדם או דברים מהסוג... יש מספיק מידע בפורום ובאתר על כל הדרכים והסברים מפורטים למדי של מה צריך לעשות.

ושוב, הייתי ממליץ לשקול שוב כל החלטה שאתה לוקח כי הן באמת יהיו גורליות בסופו של דבר ויכול להיות שתתחרט על כמה מהן כשכבר יהיה מאוחר מדי...
בהצלחה :)

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים