הצבא דופק אותי הצילו :(

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

GKx2

הצבא דופק אותי הצילו :(

הודעהעל ידי GKx2 » 19 אוקטובר 2009 15:37

שלום,
אני בבעיה קשה..
אני חושב שהצבא מתנכר אלי ואני יגיד לכם למה.
א. כשהלכתי לצו ראשון הייתי במשקל 47 והBMI שלי היה 16.5.
למי שלא מבין זה נחשב אנורקסיה קשה.

עכשיו אני יודע שאני לא אנורקס ואף פעם לא אמרתי להם את זה.
אבל כששאלתי את הרופא אם יתנו לי פרופיל קרבי הוא אמר שאין מצב ושהמקסימום שאני אוכל לקבל
זה 64.

עכשיו אחרי הצו עבר זמן וקיבלתי את הפרופיל 72.
אמרתי יודע מה נזרו ממילא אני לומד בישיבה אולי אשרת במסלול מכינה קדם צבאתי.

אז כמו כל החברים שלי שלחתי בקשה לדחיית גיוס (שלחתי ב1.9 (הראשון לתשיעי (ספטמבר)))
אבל הצבא לא קיבלו את הדחייה!
למדתי 6 שנים ביסודי דתי ושש שנים בישיבה (כיפה סרוגה) אבל מישום מה לי ספציפית לא נתנו לדחות!
אמרו מאוחר מידי אבל אני יודע שזה לא היה מאוחר מידי. אפילו נרשמתי לישיבה אבל זה לא מזיז להם.

בקיצר עכשיו קיבלתי את הצו גיוס שלי.
וכאמור הפרופיל שלי הוא 72. אני רוצה לערער אבל לא נותר לי הרבה זמן.
אני מכווה שהם לא ימרחו אותי כמו שמרחו עם הדחייה כי עכשיו באמת מאוחר.

מה גם שהם שלחו את הצו כאילו בראשון לעשירי אבל אני קיבלתי אותו רק אתמול (השמונה עשרה לעשירי)
ורשום שמיום שליחת הצו יש לי 30 יום לערער על הפרופיל.

קיצר אני רוצה לדעת אם יש אולי איזה משהוא שאוכל לעשות בשביל לדחות את הגיוס שלי למרץ?
(כרגע הוא נמצא על השביעי לשתים עשר).

והאם הורדת הפרופיל שלי תעזר לי לדחות את הצבא.
בנוסף אני רוצה לדעת אם אני יכול להשיג 21 ביגלל המישקל שלי? (כרגע אני שוקל 48 והגובה שלי הוא 1.71) הBMI שלי עומד על 16.5.

תודה רבה לכל העוזרים!
והלוואי הייתי רואה את האתר הזה לפני כן אני חושב שאתם עושים עבודת קודש!
(ואני לא סתם אומר.. אני אישית רציתי לשרת אפילו קרבי אבל אני מרגיש ניקור מהצבא וביגלל שהם דפקו אותי עם הדחייה אני ממש מתלבט אם
לשרת ביכלל)

אני גם לא חושב שכ אחד מתאים לשירות צבאי.

ודבר אחרון נודע לי שבצו ראשון הורידו לי נקודה על חוסר מוטיבציה (הורידו לי אותה בקב"א)
יש דרך לערער על זה? כי עשיתי את הצו אחרי משמרת במד"א (משמרת לילה) אז הייתי מאוד עייף ואני חושב שזה למה הבוחנת חשבה שאני
חסר מוטיבציה..)
GKx2

Re: הצבא דופק אותי הצילו :(

הודעהעל ידי GKx2 » 19 אוקטובר 2009 23:00

אהה תקשיבו עברו 6 שעות.. אני יודע שזה לא נחשב הרבה זמן ובדרך כלל אני מחכה יותר.
אבל בבקשה שמישהוא יענה לי כמה שיותר מהר :(.

אני ממש לחוץ בקשר לזה!
GKx2

הודעהעל ידי GKx2 » 20 אוקטובר 2009 14:02

הרגתם אותי..
55 צפיות ואף אחד לא יכולך לעזור לי?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוקטובר 2009 14:17

אני לא ממש הבנתי את המקרה, אז אני אוכל לעזור לך בדבר אחד.
תמשיך בישיבה, תתחתן, תפתח את החיים שלך. אל תהרוס לעצמך את העתיד ותכניס את עצמך למסגרת הזאת
שרק רומסת אותך במשך שנתיים ותתן לך את ההרגשה שאפילו כלב מת שווה יותר ממך. יש לך הזדמנות, נצל אותה
בן-אדם! יש אנשים שהיו מתים להתחלף איתך. אל תתן לעצמך את האפשרות בכלל להתגייס.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוקטובר 2009 18:50

אחי לא היבנתה..
הם לא נותנים לי..

אפילו את הדחייה הם לא נתנו לי.. אני מנסה להבין למה..

פשוט תקרא אתה תבין..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוקטובר 2009 00:17

אתה צריך להמשיך וללחוץ. אין לך ברירה. אם יש אנשים במשפחה שמוכנים לעזור לך - אז גם. שההורים יתקשרו.
אם יש אנשים במשפחה עם השפעה בצבא - גם!

אם תחכה לצבא, הסיכוי שדברים יקרו כמו שאתה רוצה הם מאוד מאוד מאוד לא גדולים.
אולי תיעזר בעורך דין שמבין בדברים האלה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוקטובר 2009 01:18

אורח כתב:אתה צריך להמשיך וללחוץ. אין לך ברירה. אם יש אנשים במשפחה שמוכנים לעזור לך - אז גם. שההורים יתקשרו.
אם יש אנשים במשפחה עם השפעה בצבא - גם!

אם תחכה לצבא, הסיכוי שדברים יקרו כמו שאתה רוצה הם מאוד מאוד מאוד לא גדולים.
אולי תיעזר בעורך דין שמבין בדברים האלה?

אם היה אפשר לדבר עם מישהוא הייתי משכנע אותם..
יש אולי דרך לזמן וועדה?
או לדבר עם מישהוא שיכול לדחות את הגיוס?

כי אני בסך הכל רוצה ללמוד בישיבה ולעשות מסלול מכינה (שנה וחצי ישיבה שבזמן הישיבה גם
מתאמנים פיזית לצבא ועוברים טירוות. אחרי השנה וחצי אני מתגייס לשנה וחצי חובה ואם אני רוצה אני אוכל להמשיך)

קיצר יש עם מי לדבר?
לא בפקסים כי זה לא עזר לי עד עכשיו..
GKx2

הודעהעל ידי GKx2 » 21 אוקטובר 2009 16:33

בבקשה אנשים שמישהוא יכבד אותי בתשובה רצינית..
המצב בקנטים בשבילי מועד הגיוס שלי ממש קרוב..

אם היה אפשר לדבר עם מישהוא הייתי משכנע אותם..
יש אולי דרך לזמן וועדה?
או לדבר עם מישהוא שיכול לדחות את הגיוס?

כי אני בסך הכל רוצה ללמוד בישיבה ולעשות מסלול מכינה (שנה וחצי ישיבה שבזמן הישיבה גם
מתאמנים פיזית לצבא ועוברים טירוות. אחרי השנה וחצי אני מתגייס לשנה וחצי חובה ואם אני רוצה אני אוכל להמשיך)

קיצר יש עם מי לדבר?
לא בפקסים כי זה לא עזר לי עד עכשיו..
בבא שקרניתא

הודעהעל ידי בבא שקרניתא » 21 אוקטובר 2009 17:19

שלום לך בני אוהבי היקר דע לך כי אין ייאוש בעולם ...

אה רגע כן מה אתה יכול לעשות ?

דבר ראשון - תחליט , אתה רוצה לצאת או קב"ה גבוה ? כי אלו בד"כ דברים הפוכים .

שנית , אני יודע שאני כנראה איענש על כך שאני אומר לך זאת (אבל החיים שלי גם ככה זבל אז ...):

אתה אוהב בתי חולים ? ומה עם מחלקות פסיכיאטריות סגורות ? כי איך שאני רואה זאת זו דרכך היחידה לחירות המיידית . עלייך לביים רצון להתאבדות (בשום פנים אל תסכן את עצמך, חייך יקרים יותר מכל שירות או לא שירות ויותר מכל עקרון הוא ייסורים - הקב"ה אוהב אותך בני) תעמיד פנים שאתה מנסה לפגוע בעצמך או תבקש מחבר שיקח אותך לבית חולים ויגיד שהוא דואג לך שניסית להתאבד -תבנה סיפור תבנה דמות ותקרא טוב טוב את :target 21 משם כל הדרכים פתוחות בפנייך .
אם תזדקק לעזרה נוספת , תכתוב כאן עוד.
BlackOx
יצירת קשר:

הודעהעל ידי BlackOx » 21 אוקטובר 2009 19:05

שנית , אני יודע שאני כנראה איענש על כך שאני אומר לך זאת (אבל החיים שלי גם ככה זבל אז ...):

אתה אוהב בתי חולים ? ומה עם מחלקות פסיכיאטריות סגורות ? כי איך שאני רואה זאת זו דרכך היחידה לחירות המיידית . עלייך לביים רצון להתאבדות (בשום פנים אל תסכן את עצמך, חייך יקרים יותר מכל שירות או לא שירות ויותר מכל עקרון הוא ייסורים - הקב"ה אוהב אותך בני) תעמיד פנים שאתה מנסה לפגוע בעצמך או תבקש מחבר שיקח אותך לבית חולים ויגיד שהוא דואג לך שניסית להתאבד -תבנה סיפור תבנה דמות ותקרא טוב טוב את :target 21 משם כל הדרכים פתוחות בפנייך .

ספרו לי על זה.איך אני בדיוק מגיע למחלקה עצמה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוקטובר 2009 21:51

בבא שקרניתא כתב:שלום לך בני אוהבי היקר דע לך כי אין ייאוש בעולם ...

אוקי אני יגיד לך.
א. תודה רבה על המענה :).
ב. אני רוצה לדחות את הצבא. רק בשביל שאוכל לעשות מסלול מכינה.
עכשיו זה מגיע לי. יש לי את הזכות אבל הצבא לא נותן לי.. ואין לי מה לעשות.. הם אומרים שהגשתי בקשה מאוחרת
אבל אני יודע שזה לא היה מאוחר.. בקיצר יש למי לפנות?
כי אני חושב שזו טעות במערכת שלהם.. אם רק היה לי עם מי לדבר הייתי מסביר את מצבי ואני 100% בטוח
שהיו נותנים לי לדחות..

אז יש מצב שאתה תוכל לעזור לי בזה?
שקרן דפוק

הודעהעל ידי שקרן דפוק » 22 אוקטובר 2009 09:48

אורח כתב:
בבא שקרניתא כתב:שלום לך בני אוהבי היקר דע לך כי אין ייאוש בעולם ...

אוקי אני יגיד לך.
א. תודה רבה על המענה :).
ב. אני רוצה לדחות את הצבא. רק בשביל שאוכל לעשות מסלול מכינה.
עכשיו זה מגיע לי. יש לי את הזכות אבל הצבא לא נותן לי.. ואין לי מה לעשות.. הם אומרים שהגשתי בקשה מאוחרת
אבל אני יודע שזה לא היה מאוחר.. בקיצר יש למי לפנות?
כי אני חושב שזו טעות במערכת שלהם.. אם רק היה לי עם מי לדבר הייתי מסביר את מצבי ואני 100% בטוח
שהיו נותנים לי לדחות..

אז יש מצב שאתה תוכל לעזור לי בזה?

שוב - למשוך זמן אתה יכול למשל ע"י אישפוז אבל אין לי רעיון איך אתה מקבל גם מכינה ...

ניסית להתקשר אל הזונות ולשאול עם מי אתה יכול לדבר בנושא? אם תהיה תקיף ודורשני מספיק -תבוא לבק"ום ותגיד שאתה חייב לדבר עם מפקד לשכת הגיוס או שאתה לא מתפנה אולי זה יעבוד ... אני לא ממש יודע מה לומר לך - תחשוב על פתרונות יצרתים . אם תרצה פשוט לא לעשות צבא , זה כבר סיפור אחר ועדיף שתחליט עכשיו אם אתה רוצה או לא ולא אחר כך כי אחר קשה זה רק קשה יותר .

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 15 אורחים