מדור ברה"ן תל השומר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מיואשת.

מדור ברה"ן תל השומר

הודעהעל ידי מיואשת. » 15 אוקטובר 2009 15:33

שלום,רציתי לדעת איך אני מגיעה למדור ברה"ן בתל השומר..כי לא ממש הבנתי איך להגיע לשם משיחה איתם בטלפון/=
המצב הוא כזה=אני עריקה ויש בידי חוו"ד מפסיכיאטר,בחוו"ד שלי יש המלצה מפורשת על שחרורי מהצבא על 21 עקב מצבי הנפשי. הבנתי שאני יכולה להגיע לשם כל יום ולקבל בדיקה אצל קב"ן/פסיכיאטר צבאי שנמצא שם..
מישהו היה שם?איך זה הולך? האם בכלל שווה לי להגיע עד לשם או שינפנפו אותי בטענה שאין להם איך לעזור(בדכ המ שהצבא נוהג להגיד)
עוד שאלה,אני צריכה להגיע לשם על מדים? כי אני די חוששת מהעניין,מה הסיכוי שלא יעצרו אותי שם
אורח

Re: מדור ברה"ן תל השומר

הודעהעל ידי אורח » 15 אוקטובר 2009 15:37

על מדים - תחנה מרכזית תל אביב קומה 7 של דן - 35
ארלוזורוב - קו 70 של דן

יש אולי עוד קווים לא יודע. תרדי בבקו"ם (תחנה אחרונה) ותפני שמאלה (כאשר את פונה להכנס לבקו"ם).
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 אוקטובר 2009 17:48

לרדת במסוף של תל השומר (קציר), שנקרא גם שער צפון.
ולפנות שמאלה לפני הש.ג, כיוון שלמקרפר יש שער בנפרד.
כשאת כבר בפנים תמשיכי ישר עד לבניין הראשון עם המדרגות משמאלך.
בהצלחה.
מיואשת.

הודעהעל ידי מיואשת. » 15 אוקטובר 2009 22:36

תודה..ואחרי שהבנתי איך להגיע לשם, מה עם שאר השאלות?חחח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2009 03:09

מיואשת. כתב:תודה..ואחרי שהבנתי איך להגיע לשם, מה עם שאר השאלות?חחח

מצטרף
מיואשת

הודעהעל ידי מיואשת » 16 אוקטובר 2009 12:34

מישו..?????? :( :?: :?: :?:
F the IDF!

הודעהעל ידי F the IDF! » 17 אוקטובר 2009 19:52

אני הגעתי לשם כשהייתי נפקד, אבל זה לא משנה אם אתה נפקד או עריק, אין סיכוי בעולם שיעצרו אותך שם. זה לא האינטרס שלהם. האינטרס שלהם זה לקבל אותך ולברר מה בדיוק הבעיה שלך, הם לא יטרחו לקרוא למ"צ. לפי דעתי את לא חייבת להגיע על מדים, רק תדאגי שיהיה עלייך חוגר כי הש"ג לא יכניס אותך בלי כמובן. אני אישית הגעתי על מדים, רק ליתר בטחון. ואפילו אם יהיו בעיות עם זה שאת לא על מדים תמיד תוכלי לחזור לשם על מדים לא?

כשאני הגעתי לשם הם אכן נפנפו אותי בטענה שאני אהיה עריק בקרוב ולא יוכלו לטפל בי. אבל זה סתם תירוץ כי כנראה לא נראיתי להם יותר מדי בדיכאון או משהו. הכל תלוי במשחק שלך, הכל. אני לא שחקן טוב כל כך אבל אפילו שישבתי מול הקב"ן כולי מכווץ על הכיסא ונראה כאילו לא ישנתי חודשיים זה לא הזיז לו במיוחד. אני הייתי אצל מישהו בשם גיא הלפרט, הוא חתיכת בן אדם אדיש שמציע לך "כלים להתמודד עם המצב שלך" למרות שטענתי ששום דבר לא יעזור ושאני חייב לצאת. אחרי זה הסגרתי את עצמי והייתי במעצר במשך 18 יום. הגעתי אליו גם אחרי זה כי קבעו לי מעקב של קב"ן אבל אפילו אחרי 5 פגישות איתו עדיין לא הזיז לו אפילו טיפה וכל מה שהוא הציע לי זה "לדבר על זה" ואמר שאין לו כל סמכות לשחרר אותי.

כרגע אני בנפקדות השניה שלי ואני פשוט מתכנן על הגחל"ת בכלא, לדעתי זה הפתרון היחידי אם הקב"ן מנפנף אותך פעם אחרי פעם. אחרי הכל הוא יכול למשוך את הפגישות האלה עד השחרור. מקווה שאצלך יהיה סיפור יותר מוצלח :D
מקווה שעזרתי איכשהו.
מריו

הודעהעל ידי מריו » 03 יולי 2017 02:32

אני עריק ולא ראיתי פסיכאטר ואני רוצה לראות קבן
אני יכול לראות ?

ויש לי מלא תיקים פלילים
אורח

הודעהעל ידי אורח » 12 נובמבר 2017 14:32

שלום מישהו אולי יודע מה המספר פקס של בהרן תל השומר זה דחוף!!!!!!!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 20 אורחים