שאלות לגבי התקנות החדשות של קה"ס 43, וכמה שאלות כלליות

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

eshkav
יצירת קשר:

שאלות לגבי התקנות החדשות של קה"ס 43, וכמה שאלות כלליות

הודעהעל ידי eshkav » 15 אוקטובר 2009 14:42

כן, אני יודע שהפורום עוזר בעיקר למי שרוצה לצאת מהצבא, אבל אני הייתי מקווה מאזרחים טובים שיעזרו גם למי שקשה אבל לא רוצה לצאת מהצבא.
לפי קבן האוגדה שלנו, יש תקנה חדשה שמקבלים קה"ס 43 רק לאחר 3 חודשים שנמצאים עם קה"ס 42. מישהו שמע על זה משהו?
וגם לפי מה שהבנתי, קה"ס 43 כבר לא מוציא אוטומטית חייל ליומיות, אשמח אם מישהו יוכל לאשר/לשלול את הטענה.
וגם שאלה למנוסים כאן, אם חייל בפגישה עם קבן או פסיכיאטר צבאי אומר שהוא לא רוצה לצאת מהצבא, יש סיכוי שיוציאו אותו גם אם הוא לא רוצה? למשל אם הצהיר על רצון להתאבד?
תודה אנשים טובים.
אורח

Re: שאלות לגבי התקנות החדשות של קה"ס 43, וכמה שאלות כלליות

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2009 09:27

אין לי מושג לגבי הקה"ס, אבל אם מישהו באמת במצב קשה, ואת זה 'מרוויחים' ע"י הרובד הלא-מילולי, הכוונה לישיבה מול
הקב"ן, טון וצורת הדיבור, התנהגות-הבעות פנים וכו', ופחות מהכיוון המילולי אז הוא יקבל קשיי הסתגלות גבוהים מיידית.
אבל אני לא בטוח.

לגבי "וגם שאלה למנוסים כאן, אם חייל בפגישה עם קבן או פסיכיאטר צבאי אומר שהוא לא רוצה לצאת מהצבא, יש סיכוי שיוציאו אותו גם אם הוא לא רוצה? למשל אם הצהיר על רצון להתאבד?"

אם מישהו בכלל יכול להצהיר, זה מראה לקב"ן/פסיכיאטר שהוא לא במצב קשה כ"כ, ובעיקר- מי שמצהיר להתאבד
בדר"כ הקב"נים לא מסתכלים על זה ברצינות ממש, הם לא אוהבים שמאיימים ולא מאמינים למי שמאיים במילים,
פחות מילים יותר התנהלות!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 26 אורחים