עזרה בקשר לבעיה כ"מלש"ב..."

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

עזרה בקשר לבעיה כ"מלש"ב..."

הודעהעל ידי אורח » 24 ספטמבר 2009 22:11

שלום,זהו לא השרשור הראשון שלי.
כאמור אני מלש"ב אשר התחיל תהליך צו ראשון באי ודאות האם להתגייס או לא.
ראשית רציתי להוריד פרופיל כדאי לוודא שאני לא אגיע ללוחמה,לכן הבאתי בפני הצבא כל אישור שיכולתי למצוא..
הצבא החליט לשחרר אותי לפטור זמני של מספר חודשים בגלל שימוש זמני בכדורים אשר מקבילים ולא מאפשרים את גיוסי.
עם הזמן ההחלטה והפחד מהגיוס הביאו לשינוי נורא קיצוני אצלי ולהדרדרות של המצב הנפשי שלי.
החלטתי שאני כן רוצה להשיג את הפטור הזה,פניתי לפסיכיאטר אזרחי אשר אמר שהוא חושש ואינו בטוח האם אני צריך להתגייס,כך גם רשם בחוות ד"וח שנשלחה לצבא.
בעקבות המכתב הצבא הזמין אותי לבדיקת כשירותי במדור ברה"נ,ניגשתי לקב"ן ואיך שנכנסתי לחדר קיבלתי רגליים שוק,לא מספיק שאני בן אדם ביישן וסגור היא דאגה לתקוף אותי ודיברה בצורה מאיימת.
לא יצא לי להגיד הרבה,אך כנראה שהיא ראתה שאני במצוקה והעבירה בסיכום שלה למפקד משהו שאומר שהפרופיל שלי הוא 64 עם סעיף נפשי.
בעקבות האישורים שהבאתי בתחילת התהליך הצבא ביקש ממני להיבדק וכאמור שלח אלי מספר זימונים לבדיקה אך בפועל הגיעה אך ורק זימון אחד.
לא התייצבתי לבדיקה ועברה כמעט חצי שנה,בזמן הזה לא ביקרתי את הפסיכיאטר שוב מפני שהוא עזב את הארץ.
הלכתי לפסיכיאטר אחר אשר לא הבינה מה אני עושה אצלה,וכאשר ציינתי שזה קשור לצבא דאגה להזכיר לי מספר פעמים שהיא שם בשביל טיפול ולא בשביל לרשום חוות דעת לצבא שאני לא כשיר לשירות,ציינתי שאני רוצה טיפול ולכן הוציאה עבורי מרשם לכדורים שנרכשו ואך נלקחו אך לא עזרו... ומאז לא חזרתי אלייה.

בשבוע האחרון קיבלתי לתא הדואר שלי מכתב בו כתוב שבגלל אי התייצבותי לסיכום תהליכים הוצא נגדי צו מעצר של משטרת ישראל. וגם מצויין שעלי לגשת מיידת ללשכה.

חברים אני באמת נורא מודאג מכך וזה די גומר עלי,אני חושב על זה כל דקה ודקה ופשוט לא יודע מה לעשות.
אני חייב שתכווינו אותי מפני שאני לא מבין בעניין דבר,אך מה שאני יודע שאני רוצה לצאת מהמסגרת הזאת מבלי להיכנס אלייה !

אשמח ליעוץ,תודה מראש.
אורח

Re: עזרה בקשר לבעיה כ"מלש"ב..."

הודעהעל ידי אורח » 25 ספטמבר 2009 15:53

. . . מישהו ?
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 25 ספטמבר 2009 17:04

בכל מקום שתגיע אליו בצבא, כולל בכלא, אתה רשאי לבקש לראות קב"ן. פסיכיאטר אזרחי יכול להמליץ על שחרור ויכול לעזור אך אתה תהיה חייב לעבור בדיקה אצל קב"ן שהוא פסיכיאטר צבאי. לפי מה שספרת במצב שלך הצבא עוד לא מודע לבעיה שלך במלואה ועדיף שתדבר עם גורמים צבאיים ולא אזרחיים.
עדיף לשתף פעולה כי אם תגיע למעצר וישפטו אותך אז גם לא בטוח שירצו להקשיב לך ובכלל, למה להכנס לכלא כשלא צריך...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 25 ספטמבר 2009 20:36

זה אומר שעלי לנסוע ללשכה בהזדמנות הראשונה שיש לי.
כיצד ניתן לבקש פגישה נוספת עם פסיכיאטר צבאי ? למי אני צריך לפנות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 ספטמבר 2009 23:50

אני רואה שלאנשים נורא קשה לעזור פה...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 25 אורחים