פרופיל 24

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

מלודי

פרופיל 24

הודעהעל ידי מלודי » 17 ספטמבר 2009 14:59

קודם כל אני רוצה להודות על הפורום ועל האתר- קראתי הרבה דברים שעזרו לי עם הפגישה אצל הפסיכיאטרית הצבאית (למרות שהיא נמשכה רק 5 דקות, וחיכיתי להן 4 שעות על מדרגת מתכת בשמש. זונה)
אחרי הפגישה הזו לקחו אותי כנראה למי שאחראי על הועדה רפואית (שהייתה אמורה להתקיים ב22 החודש), ונתן לי לחתום על ערעור פרופיל- ממע כרגע הפרופיל שלי הוא 24= דחייה ל שלושה חודשים עד שאמסור את המידע הרפואי שחסר להם

לפני כמה שבועות התאשפזתי בבי"ח בגלל כאבי בטן, וכל בדיקה שעו לי לא מצאו כלום, אגב הכאבים עדיין נמשכים. אם שום רופא לא ימצא כלום, אין סיבה שהם יורידו לי את הפרופיל ל21... השאלה לי היא איזה סעיפים כן יורידו לי פרופיל (יש לי כבר על ראייה ועבר של אנמיה קלה)
האם כדאי לי לא לאכול טוב תקופה קצרה כדי לחזור לאנמיה, לעשות בדיקות דם, לשלוח להם ואז לחזור למיטיבי?
כאבי ראש, כאבי גב.. דברים שאי אפשר להוכיח כל כך, מורידים פרופיל? אני צריכה ללכת לרופא מקצועי בשביל להוציא סעיף שלהם?
אלרגיה- יש לי אלרגיה, כרגע לא יודעים למה עדיין, אבל יש לי תור לרופא. שוב, האמת מוריד פרופיל?
ושאלה אחרונה (חפרתי)- תת משקל לבנות- כמה? אני לא מתכוונת להפוך לאנורקסית, אבל אני שוקלת 51, ופעם שמעתי שמועה שתת משקל זה 49 ומקבלים על זה פטור מיידי

תודה מראש :)
Mari

Re: פרופיל 24

הודעהעל ידי Mari » 17 ספטמבר 2009 22:49

דבר אחד אני יכולה להגיד לך מנסיון - על תת-משקל לא מקבלים פטור (אולי רק אלה, שבאמת אנורקסיות או בולימיות). אני שוקלת 40 ק''ג, והגובה שלי 165, והם עדיין חשבו שאני כשירה לשירות. אז הלכתי בדרך הקב''ן.
מלודי

הודעהעל ידי מלודי » 18 ספטמבר 2009 00:39

וואו איזה מוזר, אני שמעתי מכמה חברות שהיו גבוליות, וכן רצו להתגייס, והיו צריכים להלחם כדי שלא ישחררו אותן מיידי
אבל מילא, גם ככה זה לא שאני אצליח להוריד משמעותית במשקל. אוהבת לאכול חח:)
Briton
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Briton » 18 ספטמבר 2009 12:37

יש איזו מגבלה אבל אני לא יודע איך זה הולך. אני יודע שלפחות לגברים, על עודף משקל אפשר להשתחרר (אני מכיר אחד כזה לפחות שהתנדב בסוף).

קודם כל, תבדקי למה כואבת לך הבטן. אולי זה מהתרגשות לקראת פארק המשחקים של הצבא?
שנית, אני מתאר לעצמי שבעניין האלרגיה זה תלוי בעצמה שלה ובסוג. זה לא אוטומטי. גם ככה חלק גדול מהגברים בארץ סובלים מאלרגיה לאבק וכאלה עם בעיות באף.
Erayo
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Erayo » 18 ספטמבר 2009 12:58

תת משקל פוסל מיחידות קרביות ואם המצב באמת חמור אז יכול להיות שגם משחררים, אני לא בטוח לגבי המספרים אבל תחפשי באתר, אני זוכר שראיתי על זה משהו.
בקשר לאלרגיות, הן בהחלט יכולות להוריד פרופיל ואם הן מסוכנות (נניח אלרגיה כרונית לאבק) אז אפשר גם להשתחרר.
אם את עוד לא יודעת למה את אלרגית אז אני מניח שזה לא משהו רציני שישחררו עליו, אולי יורידו פרופיל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים