צריך עזרה - סירוב לשיבוץ - כלא - לא נותנים לי לראות קב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח

צריך עזרה - סירוב לשיבוץ - כלא - לא נותנים לי לראות קב"ן

הודעהעל ידי אורח » 14 ספטמבר 2009 06:54

שלום, התגייסתי לפני חצי שנה. התחלתי טירונות 03 והוציאו אותי באמצע על ידי המלצת קב"ן למפקדים, עקב קשיים רבים ועמוקים שהיו לי שם. נתנו לי כמה אופציות והחלטתי ללכת לקורס חובשים במטרה שאחרי הקורס לפחות בסדיר אני לא יסבול בשירות מקשיים כאלה ואחרים שהם בין היתר נפשיים, רפואיים ובעיות קשות בבית. סבלתי המון בקורס מכל הבחינות אבל הנה סיימתי אותו והייתי בטוח שעכשיו הכל יהיה בסדר. התברר שטעיתי. אתמול הוצבתי למז"י לשיבוץ שלי ורצו לשבץ אותי לאיזה אוגמ"ר מרוחק על הגבול עם לבנון באיזה מרפאה שכוחת אל. סירבתי לשיבוץ בטענה שאני רוצה לראות קב"ן לפני. אמרו לי שרק אחרי השיבוץ אני אוכל לראות קב"ן ואמרתי שבכל זאת אני רוצה לראות קב"ן לפני והעלו אותי למשפט ושם נקבעו לי 10 ימי מחבוש בפועל. כרגע אמרו לי שאין מקום בכלא, ללכת הביתה לחזור היום ככה אמרו לי שיהיה עד שיתפנה מקום בכלא. מה אני אמור לעשות? אני עובד עצות. אני לא ישן בלילות כולי פחדים ומחשבות קשות אניבאמת צריך עזרה נפשית והם לא נותנים לי....מה עלי לעשות?
אורח

Re: צריך עזרה - סירוב לשיבוץ - כלא - לא נותנים לי לראות קב"ן

הודעהעל ידי אורח » 14 ספטמבר 2009 09:31

תבקש קב"ן ביותר תקיפות. תבכה של אם צריך, תאיים בהתאבדות... אל תלך לשם לפני שתראה קב"ן.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ספטמבר 2009 09:40

עשיתי את כל זה בכיתי לשופטת אמרתי לקצין מיון שאני יפגע בעצמי אם אני לא יראה קב”ן הם פשוט זורקים עליו ובינתיים אני בהמתנה כי אין מקום בכלא. אין איזה שהוא פרק זמן שחייבים לתת קב”ן? ואני אפילו לא מדבר על מצבי חירום שמי יודע מה אני יעשה לעצמי במצבי יאוש מסויימים. אני חייב עזרה
Briton
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Briton » 14 ספטמבר 2009 10:31

אתה יכול לפנות לברה"ן תל השומר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ספטמבר 2009 10:53

אולי תתן צ'אנס לבסיס המרוחק הזה? זה לא קרבי ואולי יהיה לך טוב שם.
Briton
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Briton » 14 ספטמבר 2009 11:40

אז יהיה לו יותר קשה לצאת גם.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ספטמבר 2009 11:47

חבר שלי משרת שם והוא סובל כל יום. הטא יותר חזק נפשית אז הוא שורד. אני פשוט ישרף שם מבחינה נפשית וזה גם כמעט בלתי אפשרי לצאת משם.
איך אני יכול לראות קב"ן?? אני פשוט בהמתנה במזי עד שיהיה מקום בכלא ואף אחד לא יודע בכלל שאני כאן לא אומרים לי מה איפה מתי ולאן ללכת...מה לעשות אני באמת מרגיש חסר אונים בא לי לבכות...
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 ספטמבר 2009 15:59

אחי, אם אתה רציני, תפוס את הרגליים שלך ולך למיון עם ההורים או עם חבר טוב\חברה, תגיד להם שיאמרו שאתה מאיים להתאבד ושאתה נמצא במצב נפשי לא טוב. יכניסו אותך לפסיכי, תהיי קיצוני ותאיים בהתאבדות ותגיד שהצבא גומר אותך ואין לך כח לקום בבוקר [לך ע"פ טרגט 21]. הפסיכי יפנה אותך לקב"ן בדחיפות וזה גם ייתן לך פתח לצאת מהצבא ולא רק מהבסיס המגעיל ההוא שם בצפון.

תהיי רציני ואל תהיה עצלן, לך אפילו עכשיו למיון הקרוב אלייך!!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 15 אורחים