בנוגע לפטור רפואי..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

דני

בנוגע לפטור רפואי..

הודעהעל ידי דני » 30 אוגוסט 2009 20:51

אוקיי..תחילת הסיפור שלי בבעיית גב שחוויתי בתיכון..בעיה זו גרמה לי להעדר מהרבה מאוד ימים בבית הספר אבל בכל זאת סיימתי את כל הבגרויות בציונים טובים..
בחיים לא חשבתי לא לעשות צבא, והשקעתי בכל המיונים שהלכתי אליהם.
התקבלתי ליחידה במודיעין.
כבר בתחילת הטירונות(למרות שהיא 02)לא יכולתי לסבול את כאבי הגב שצצו לי,ולישון במיטה הצבאית הקשה עליי מאוד וגרם להחמרה בכאבים.
קיבלתי המון פטורים והמון גימלים, מה שגרם לאי הסמכתי בטירונות.
בינתיים קיבלתי הפניה לאורטופד ובכל זאת הכריחו אותי לחזור שוב ושוב לבסיס אחרי כל כמה גימלים..
כאשר הגב נתפס לי אף אמרו לי שאני נפקד..
בפעם האחרונה שהייתי בבסיס לאחר סט הגימלים האחרון,אמרו לי שהרופא לא נמצא..התעקשתי לקבל רופא אבל המפקדת שלי התעקשה שאני אשן בבסיס(למרות שאני לא יכול פיזית).
רבנו לפחות חצי שעה שבה הגעתי למסקנה שאם אני לא יוצא מהבסיס, אני אצטרך לישון בבסיס ולפצוע את הגב שלי עוד יותר.
ברחתי מהבסיס, כדי לקבל טיפול רפואי הולם.
כרגע אני נפקד ואין לי מושג מה לעשות..הצבא הראה לי שהוא כולו מערכת אטומה ועגומה.
כל פעם שאני חוזר לבסיס,מההליכות המרובות, הישיבות המרובות על כיסאות לא נוחים\רצפה,אני חוזר הביתה עם כאבי גב יותר חמורים.
אין לי מושג מה לעשות,מן הסתם שאני רוצה להשתחרר - ולא מכיוון שאני באתי באידיאולוגיה של לא לשרת,אלא משום שכאבי הגב שלי לא מאפשרים לי לשרת כראוי כרגע,אבל לצבא לא אכפת.

כל עזרה תתקבל בברכה..תודה רבה..
הכוכב מפלוגה א
יצירת קשר:

Re: בנוגע לפטור רפואי..

הודעהעל ידי הכוכב מפלוגה א » 30 אוגוסט 2009 21:35

למה שלא תלך למיון לדוגמה ותראה שם רופא? נראה שיש לך בעיית גב חמורה והוא יכול לטפל בך וגם לכתוב חוות דעת לצבא.
דני

Re: בנוגע לפטור רפואי..

הודעהעל ידי דני » 30 אוגוסט 2009 21:44

הבעיה היא שכדי לפתור את העניין, אני חייב לקבל CT או MRI במיון,מה שלאו דווקא יתנו לי.
מבחינת טיפול, יש לי בעיות בדיסקים(בלטים\פריצות וכו') שאין להם ממש טיפול...רוב העניין הוא מיטה אורטופדית, לא ללכת הרבה וכו'.
אני פשוט חשבתי שבגלל שהטירונות היא 02, יהיה לי שם שכונה,ולא שקלתי את הכל לפני הגיוס..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים