טיפול תרופתי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

חייב להשתחרר

טיפול תרופתי

הודעהעל ידי חייב להשתחרר » 24 אוגוסט 2009 02:07

שלום
ראיתי פסיכי צבאי שהתעקש שאני יקח כדורים נגד דיכאונות\חרדות......אמר שהוא לא משחרר אותי וסירבתי והוא אמר לי לחשוב על זה. חזרתי אליו אחרי שבוע ואמרתי לא שהחלתטי שאני לא מעוניין ורק להשתחרר יעזור לי.

האם אני בדרך הנכונה? ואיך אפשר לשחק על זה לטובתי? אולי להגיד לו שאני רוצה לנסות.. כמובן שאני לא יקח ... ואחרי חודש-חודשיים להגיד שאני לא רוצה יותר, להראות התדרדות במצב ולהתעקש להשתחרר?

אני צריך עצות.. אני מאוד מודאג וחייב להשתחרר כבר!
תודה מראש!
הכוכב מפלוגה א
יצירת קשר:

Re: טיפול תרופתי

הודעהעל ידי הכוכב מפלוגה א » 24 אוגוסט 2009 23:38

חייב להשתחרר כתב:שלום
ראיתי פסיכי צבאי שהתעקש שאני יקח כדורים נגד דיכאונות\חרדות......אמר שהוא לא משחרר אותי וסירבתי והוא אמר לי לחשוב על זה. חזרתי אליו אחרי שבוע ואמרתי לא שהחלתטי שאני לא מעוניין ורק להשתחרר יעזור לי.

האם אני בדרך הנכונה? ואיך אפשר לשחק על זה לטובתי? אולי להגיד לו שאני רוצה לנסות.. כמובן שאני לא יקח ... ואחרי חודש-חודשיים להגיד שאני לא רוצה יותר, להראות התדרדות במצב ולהתעקש להשתחרר?

אני צריך עצות.. אני מאוד מודאג וחייב להשתחרר כבר!
תודה מראש!

אל תיקח את התרופות. גם אם תיקח הוא לא יאמין לך. תשב לו על הראש, תציג דיכאון קליני ונטיות אובדניות.
MSMS
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MSMS » 25 אוגוסט 2009 00:55

אדם שלוקח תרופות הוא אחד כזה שרוצה לעזור לעצמו ונמצא בכל זאת בפוקוס מסויים.
הקב"ן אמור לקבל ממך רושם של אחד שלא אכפת לו כלום והוא לא הוא לך לטפל בעצמו.
משיח NOW !
חייב להשתחרר

הודעהעל ידי חייב להשתחרר » 25 אוגוסט 2009 03:22

אני עוד חודש לא הולך להיות באותו בסיס... בבסיס שאני נמצא בו כרגע... הסיכוי שישחררו אותי קלוש

ברגע שאני מגיע לבסיס החדש...אני כמובן יראה את הקבן ישר.. ומה אם אני יגיד שאני לא מוכן להמשיך את הטיפול ואני רק רוצה שחררור.. האם זה אפשרי\רעיון טוב? אני פשוט יראה התדרדרות במצב ובשום פנים לא יהיה מוכן "לקחת" יותר את הכדורים...
armynomore
יצירת קשר:

הודעהעל ידי armynomore » 25 אוגוסט 2009 13:21

אל תיקח תרופות!!!! זה רעל! כמויות התופעות לוואי שיש להן הן מזוויעות וזה רק לרעתך!

מה שכן, אתה יכול לומר שאתה נגד תרופות. זה מה שאני עשיתי. אבל אני באמת נגד... מגיל 12 לא נגעתי אפילו באקמול.
אבל תגיד שאתה נגד תרופות פסיכיאטריות כי אתה יודע שיש לזה המון תופעות לוואי ואתה לא מאמין גם בתרופות נפשיות.
"המוותר לעולם לא מנצח, ואילו המנצח לעולם לא מוותר" -נפוליאון היל
אז להילחם ולנצח!!!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים