נפקדות..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

הודוש
יצירת קשר:

נפקדות..

הודעהעל ידי הודוש » 18 אוגוסט 2009 22:10

אז ככה.... ברחתי משמירה תלונה על דיגום (לא ממשטרה הצבאית אלא מ'זה שאחראי על הרס"ר) ונפקדות שבוע..
וש לי תנאי 14 יום

מה עדיך ללכת מחר ולהשפט או כבר לחזור יוום ראאשון כי ממילא יתנו לי 21 יום אז מ'זה משנה עוד יומיים להיות בבית..?

ושמעתי שאין מקום בכלא אז יש מצב לריתוק בבסיס לא? אני חיה בסרט אה..

נגיד קבעו לי 21 יום כלא יש מצב לערער על זה? לומר שאני מחכה לועדה אי התאמה ומטופלת אצל קבן אולי יביאו לי הקלות?
Jack_Flash
יצירת קשר:

Re: נפקדות..

הודעהעל ידי Jack_Flash » 19 אוגוסט 2009 01:39

אוי ויי זמיר. דיוס מיו.
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
הודוש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הודוש » 19 אוגוסט 2009 12:31

מישהו?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 אוגוסט 2009 12:44

Jack_Flash כתב:אוי ויי זמיר. דיוס מיו.

:D :D :D
משוחרר עם נסיון

הודעהעל ידי משוחרר עם נסיון » 19 אוגוסט 2009 13:03

תשמע אף אחד לא יכול לענות לך במדוייק מה יהיה ומה כדי לעשות....זה תלוי בבסיס שלך ...אם זה בסיס פתוח יש מצב תקבל ריתוק+תוספת לתנאי שלך,אם זה גדוד כנרא תקבל מעצר לאיזה שבוע + ....
מה שאני הייתי עושה במצב שלך כדי לא לצאת פראייר מכל העניין ולא לקחת סיכון מיותר זה להיות נפקד 45 יום לפחות, כלומר, עריק ואז לבוא למ"צ...שם תקבל 21 יום כלא ( על-פי רוב זהו העונש ).... או תדבר עם מפקדיך ( בנימוס כמובן..) על זה שאתה רוצה לחזור ולקחת את עצמך בידיים ושתעשה תפקידך לצד הטוב ביותר....אז יש סיכוי גדול שתקבל ריתוק של שבוע כי לא יהיה להם טעם להכניס אותך לכלא ובכלל, אף בסיס לא מעוניין שחייליו יהיו בכלא אם חייל עושה את תפקידו....עדיף להם שיהיה בריתוק וכך לא יעבדו כח עבודה...

ועל תעשה כאלה שטויות בעתיד. עדיף לקבל תלונה על דיגום להישפט ולקבל שבוע ריתוק ואז לדפוק אותם בחזרה עם גימלים, פתורים ...
ולך תדע...גם אם הביאו לך תלונה אין זה אומר שיהיה גרוע במשפט......... ;)
"בצבא על תהיה צודק....תהיה חכם"
:geek:
ועוד דבר גם אם יהיה לך דפוק בפזם שלך , ואם הדפוק נכלל בחצי שנה הראשונה שלך בצבא אז לקראת סוף השירות צבאי מבטלים לך את הדפוק....
הודוש
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הודוש » 19 אוגוסט 2009 17:44

אני בת =)

יש לי תנאי 14 יום. זאת אומרת אם אהיה עריקה בטוח אכנס ליותר מ21 יום כי גם אהיה עריקה וגם אני ע ל תנאי אז יוסיפו לי על ה14 תנאי ואם אהיה עריקה זה יוצא שאכנס לכלא בסוכות בחגים ואני רוצה להיות בבית בסוכות..

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 7 אורחים