מיואש ורוצה לצאת מחיל חימוש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח
יצירת קשר:

מיואש ורוצה לצאת מחיל חימוש

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 22:54

קודם כל זה קצת חופר אז למי שיש כוח שיקרא למי שלא מוזמן לצאת.

טוב אז התגייסתי לפני כ-3 חודשים לצבא ועשיתי טירונות בחוות השומר למי שמכיר, ולא בתור נעק מקא"ם אלא בתור חייל רגיל וטירונות 02 רגילה.
שבוע לקראת סוף סיום הטירונות מביאים לכולם לראות קצין מיון, אז כמו כולם קיבלתי לראות קצין מיון, ושם הוא שואל אותי מה אני רוצה מה אני מעדיף וכך וכך ואני בשלי או מ.צ או שב"ס או שח"מ.
להפתעתי שאני מסיים את הטירונות אני רואה צו סיפוח לחיל חימוש בבה"ד 20 בצריפין ומה אני יגיד לכם חשכו עיניי! הם רוצים שאני יעשה קורס.
טוב באתי לשמה זה היה יום ראשון אחרי שבת טובה והתחלתי כמובן לעשות בעיות סירובי פקודות ואני לא רוצה להיות שם וכו', ככה במשך שבועיים באתי לשם וחזרתי לבית מתי שמתחשק לי, כלומר באתי בבוקר חזרתי לבית בצהריים באתי בערב ישנתי שם וחזרתי לבית בבוקר וככה..
אחרי השבועיים האלה נשפטתי וקיבלתי 14 יום ריתוק שמזה ברחתי ונפקדתי עוד שבוע, אחרי שבוע חזרתי וזה יוצא 3 שבועות נפקדות + בריחה מריתוק של 14 יום.
וכמובן על זה קיבלתי 20 יום בכלא 4. בתאריך 26.7 השתחררתי מהכלא ומאז אני נפקד התיכנון לחזור ב-23 לחודש שזה יהיה כבר 28 יום נפקדות ולהיכנס עוד פעם לכלא.
אבל עוד כמה אני יצטרך להיכנס לכלא כדי לצאת מחימוש כמה כמה ?
אני לא יהיה 3 שנים מכונאי רכב או מרכבה או מה שהם חושבים שהם יכניסו אותי.

למישהו יש עצה מה יש לעשות אני כבר מיואש מהתחת ומיואש מהצבא.
ומה אני יגיד לכם שהתגייסתי הייתי גאה ללכת עם המדים עכשיו אני מתבייש ללכת איתם.
פשוט צבא מטומטם ומפגר שאחד שהיה לו מוטיבציה גבוהה לשרת עכשיו זה כבר לא כל כך.
ועוד דבר שיש לי לציין אני לא רוצה לצאת מהצבא! אני רוצה לעשות צבא! רק לא בחיל חימוש רק לצאת משמה.
נערך לאחרונה על ידי אורח ב 13 אוגוסט 2009 23:13, נערך פעם 1 בסך הכל.
אורח

Re: מיואש ורוצה לצאת מחיל חימוש

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 22:56

קב"ן = פרופיל 45 נפשי = יציאה מחימוש. קרא את טרגט 21.
אורח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 23:11

אורח כתב:קב"ן = פרופיל 45 נפשי = יציאה מחימוש. קרא את טרגט 21.

אני רוצה לצאת משם וללכת לשח"מ או שב"ס, פרופיל 45 לא יאפשר לי ללכת לשם.
וחוץ מזה לא נותנים לי לראות קב"ן כי הם יודעים שזה אחת הדרכים שלך לצאת משמה, פשוט שמים עליך זין.
מי שמכיר את בה"ד 20 יודע טוב מאוד על מה אני מדבר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 23:39

אני הייתי בבה"ד 20, ותבקש קב"ן, הם חייבים לתת לך אותו תוך 14 יום[לפי החוק היבש, כמובן]. אם לא נותנים, תעשה הצגה ותכנס לנוהל התאבדות ואז יהיו חייבים לתת לך קב"ן תוך יום-יומיים. זאת הדרך היחידה לצאת מחימוש. או שפשוט לסיים קורס מסגרות שזה שכונה רצח ורק 3 שבועות וסדיר חארטה.
אורח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 23:44

אורח כתב:אני הייתי בבה"ד 20, ותבקש קב"ן, הם חייבים לתת לך אותו תוך 14 יום[לפי החוק היבש, כמובן]. אם לא נותנים, תעשה הצגה ותכנס לנוהל התאבדות ואז יהיו חייבים לתת לך קב"ן תוך יום-יומיים. זאת הדרך היחידה לצאת מחימוש. או שפשוט לסיים קורס מסגרות שזה שכונה רצח ורק 3 שבועות וסדיר חארטה.

אני לא הולך לעשות שם שום קורס!
יתהפך העולם 6 פעמים אני לא עושה שם קורס ולא משנה איזה קורס!

הבעיה שאין לי מתי לבקש קב"ן, יש לי קשיי הסתגלות ואני לא מסוגל להישאר בבסיס יותר מיום-יום וחצי כי אני משתגע אני לא מסוגל :x

אז ככה ש.. לא יודע מה לעשות
TLK

הודעהעל ידי TLK » 13 אוגוסט 2009 23:49

אחי,אני יכול להגיד לך שפשוט אל תבנה על הקב''נים בבה''ד 20.
עשיתי שם קורס לפני שנה,והיו לי כמה חברים שניסו לצאת מהקורס והלכו לקב''ן (נראה לי אז הייתה קבנית) והיא פשוט שמה עליהם זין.

אני לא ממש מבין בזה,אבל אולי תנסה ללכת לברה''ן או לראות קב''ן דרך הכלא.
בהצלחה.
אורח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח » 13 אוגוסט 2009 23:55

TLK כתב:אחי,אני יכול להגיד לך שפשוט אל תבנה על הקב''נים בבה''ד 20.
עשיתי שם קורס לפני שנה,והיו לי כמה חברים שניסו לצאת מהקורס והלכו לקב''ן (נראה לי אז הייתה קבנית) והיא פשוט שמה עליהם זין.

אני לא ממש מבין בזה,אבל אולי תנסה ללכת לברה''ן או לראות קב''ן דרך הכלא.
בהצלחה.

לא, אני לא בונה עליהם תאמין לי.
פשוט אני מקווה שאחרי כמה פעמים כלא הם בעצמם יגידו אין טעם להשאיר אותו והוא לא מביא תועלת ואני יפלט בחזרה לבקו"ם.
או שאני יראה גחלת בכלא.
וקב"ן דרך הכלא יותר גרוע מבה"ד 20 תאמין לי.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אוגוסט 2009 12:37

אני נמצא באותו מצב שלך. הדרך היחידה לצאת מבה"ד 20 זה או פרופיל 45 נפשי/רפואי, או פטור מעל 180 יום מנעליים גבוהות, או פטור משמנים ודלקיםפ שאותו מקבלים מרופא ע-ו-ר (ולא רופא ריאות !!), או טופס 55 לקרבי.
מי שמגיע לבה"ד 20 פשוט חייל מסכן שעתידו הוא פרופיל 21 (לא שזה רע, כן?).
אל תבנה על יציאה מבה"ד 20 דרך כלא, הם לא סופרים אנשים כמוך ואתה תצטרך לצבור דפוק שלי 150 יום לפחות בשביל לצאת משם, ולא דפוק של נפקדות פלוס כלא, אלא 150 יום מינימום בכלא !
אתה תצטרך לעשות הצגה שלמה לקב"ן כדי שיפנה אותך לפסיכיאטר, ובהנחה והוא אומר לך שהוא מפנה אותך לפסיכיאטר, תדרוש שזה לא יהיה הפסיכיאטר בבה"ד 20 !
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 14 אוגוסט 2009 15:52

למה אתה עושה להם את הבעיות האלה במקום להלחם על התפקידים שאתה רוצה?? אם יש לך מספיק נתונים בשביל זה אין שום סיבה שלא יקבלו אותך אם לא תתעקש. לפי דעתי טעית בגדול בדרך. תנסה לתקן זאת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 14 אוגוסט 2009 18:30

נתונים גבוהים ומוטיבציה זה לא פרמטרים שמדברים בבה"ד 20 על מנת לצאת משם... תאמין לי !!!
משוחרר עם נסיון

הודעהעל ידי משוחרר עם נסיון » 15 אוגוסט 2009 09:32

עד כמה שאתה מזכיר אותי...... ;)
תשמה:
כלא - סוג של פתרון אבל זה פתרון די טיפשי. אתה צריך מעכשיו להיות יותר דיפלומטי ובירוקרתי בצבא.מה זאת אומרת? - תוציא גימלים! תוציא פתורים! וכו' כי אחרת צבא ידפוק אותך וידפוק חזק יותר אם אתה לא תדפוק בחזרה.
לגבי חיל החימוש - חיל הכי חרא בצבא ! אם הם הכניסו אותך אחי לבה"ד 20 הלך אליך ...לך לקב"ן !! ותפסיק להיות בסרט שהם יתנו לך מה שאתה רוצה... הצבא יעשה ממך מכונאי טנק ולא ישאל אותך תאמין לי... לך לקב"ן תוציא 45 . דרך אגב אם יהיה לך 45 תהיה כנרא עובד כללי או משהו בסגנון שזה גם מי יודע מה מעניין...במקומך הייתי יוצא על 21 בכלל... כי בעצם כבר אין עם מה לשחק .......
אורח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2009 20:16

טוב אז בהנחה שאני "נכנס" לקורס

אני פשוט ישב בכיתה ויעשה למדריכה את המוות זאת אומרת ישן בכיתה יתחיל לצעוק פיתאום יקרע את הדפים של החומרי לימוד יתחיל להפוך שולחנות וכיסאות באמצע השיעור

מה כבר יעשו לי ?

לפי מה שאני טוען אני לא מסוגל לשבת בכיתה אז זה בעיה
מה יעשו לי לי כבר ?
יראו אני בנאדם בעייתי הם עדיין יתעקשו ?
לא נראה לי

מה אתם אומרים ??
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2009 20:41

תקשיב, ותקשיב לי טוב.
תהיה חכם.
אתה תעשה את הקורס שלך, כי אתה צריך לצאת מנקודת הנחה שלאן שלא תגיע אחרי הקורס, המקום הזה יהיה בהרב יותר קל מבחינת הפסילה של המקצוע שלך. בבה"ד 20 זה כמעט ובלתי אפשרי.
תעשה ת'קורס, ואז בסדיר תפסול אותו עם פרופיל 45.
אורח
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2009 20:45

אורח כתב:תקשיב, ותקשיב לי טוב.
תהיה חכם.
אתה תעשה את הקורס שלך, כי אתה צריך לצאת מנקודת הנחה שלאן שלא תגיע אחרי הקורס, המקום הזה יהיה בהרב יותר קל מבחינת הפסילה של המקצוע שלך. בבה"ד 20 זה כמעט ובלתי אפשרי.

לא לא לא אני לא עושה שום קורס!
אני לא אתן להם לנצח !!

אני לא ישבתי בכלא לחינם ואני לא הולך לשבת עכשיו אחרי שאני חוזר מהנפקדות עוד פעם לכלא ולחינם!!
לא זה פשוט לא הולך להיות ככה!
אני לא ביזבזתי את הזמן שלי בישיבה בכלא בשביל שבסוף אני יכנס בכל מקרה לקורס.

אני ישרוף להם את הבה"ד אחרי שאני אצא מהכלא ואני יהפוך להם את המקום :x
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2009 16:49

45 נפשי לא מוציא מחימוש -> אחראי ניהול מלאי = מחסנאי חימוש.

21 = חופש מוחלט מהאח הגדול.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2009 20:04

מנסיון אישי בבהד 20

תעשה קורס - תגיע לסדיר ותמשיך עם התהליך שם
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 אוגוסט 2009 20:18

אורח כתב:
אורח כתב:תקשיב, ותקשיב לי טוב.
תהיה חכם.

לא לא לא אני לא עושה שום קורס!
אני לא אתן להם לנצח !!

אני לא ישבתי בכלא לחינם ואני לא הולך לשבת עכשיו אחרי שאני חוזר מהנפקדות עוד פעם לכלא ולחינם!!
לא זה פשוט לא הולך להיות ככה!
אני לא ביזבזתי את הזמן שלי בישיבה בכלא בשביל שבסוף אני יכנס בכל מקרה לקורס.

אני ישרוף להם את הבה"ד אחרי שאני אצא מהכלא ואני יהפוך להם את המקום :x

אתה תשרוף להם? אתה נשמע ממש כמו מישהו מפגר... האיומים שלך עושים רושם על החברים שלך?

כל עצה שנותנים לך אתה לא רוצה ליישם אז תעשה מה שאתה מבין ואז נראה מי ידפוק את מי... אתה את חיל חימוש או חיל חימוש אותך. אני שם את הכסף על חיל החימוש.
הכוכב מפלוגה א
יצירת קשר:

הודעהעל ידי הכוכב מפלוגה א » 30 אוגוסט 2009 21:31

אורח כתב:קודם כל זה קצת חופר אז למי שיש כוח שיקרא למי שלא מוזמן לצאת.

טוב אז התגייסתי לפני כ-3 חודשים לצבא ועשיתי טירונות בחוות השומר למי שמכיר, ולא בתור נעק מקא"ם אלא בתור חייל רגיל וטירונות 02 רגילה.
שבוע לקראת סוף סיום הטירונות מביאים לכולם לראות קצין מיון, אז כמו כולם קיבלתי לראות קצין מיון, ושם הוא שואל אותי מה אני רוצה מה אני מעדיף וכך וכך ואני בשלי או מ.צ או שב"ס או שח"מ.
להפתעתי שאני מסיים את הטירונות אני רואה צו סיפוח לחיל חימוש בבה"ד 20 בצריפין ומה אני יגיד לכם חשכו עיניי! הם רוצים שאני יעשה קורס.
טוב באתי לשמה זה היה יום ראשון אחרי שבת טובה והתחלתי כמובן לעשות בעיות סירובי פקודות ואני לא רוצה להיות שם וכו', ככה במשך שבועיים באתי לשם וחזרתי לבית מתי שמתחשק לי, כלומר באתי בבוקר חזרתי לבית בצהריים באתי בערב ישנתי שם וחזרתי לבית בבוקר וככה..
אחרי השבועיים האלה נשפטתי וקיבלתי 14 יום ריתוק שמזה ברחתי ונפקדתי עוד שבוע, אחרי שבוע חזרתי וזה יוצא 3 שבועות נפקדות + בריחה מריתוק של 14 יום.
וכמובן על זה קיבלתי 20 יום בכלא 4. בתאריך 26.7 השתחררתי מהכלא ומאז אני נפקד התיכנון לחזור ב-23 לחודש שזה יהיה כבר 28 יום נפקדות ולהיכנס עוד פעם לכלא.
אבל עוד כמה אני יצטרך להיכנס לכלא כדי לצאת מחימוש כמה כמה ?
אני לא יהיה 3 שנים מכונאי רכב או מרכבה או מה שהם חושבים שהם יכניסו אותי.

למישהו יש עצה מה יש לעשות אני כבר מיואש מהתחת ומיואש מהצבא.
ומה אני יגיד לכם שהתגייסתי הייתי גאה ללכת עם המדים עכשיו אני מתבייש ללכת איתם.
פשוט צבא מטומטם ומפגר שאחד שהיה לו מוטיבציה גבוהה לשרת עכשיו זה כבר לא כל כך.
ועוד דבר שיש לי לציין אני לא רוצה לצאת מהצבא! אני רוצה לעשות צבא! רק לא בחיל חימוש רק לצאת משמה.

צא מהצבא!! אתה עכשיו עריק? לך מיד למיון ותראה שם פסיכיאטר. לאחר מכן תקבל הפניה דחופה (!!!) מאותו הפסיכיאטר על מנת לראות פסיכיאטר צבאי. לך עם ההפניה הזאת לברה"ן ותוציא 21 עוד בעריקות! אז תסגיר את עצמך, תקבל כמה ימים בכלא ואז אתה חופשי !!!
חחחחחחחחחח

הודעהעל ידי חחחחחחחחחח » 19 ספטמבר 2011 16:10

חחחחחחחחחחחחחחחחח אז ככה תקשיבו אני גם לא עושה קורסים בחיל החימוש אני כרגע ממתין לכלא ל20 יום, תקשיב אחשלי אני בול כמוך רוצה לצאת רק מחימוש לא רוצה לצאת מהצבא לא עושה שום קורס שמה אל תעשה גם ישלי חברים שעברו ואם אתה רוצה אני יתן לך לדבר איתם הם רק סובלים תקשיב על הקבנית שמה אל תבנה מנסיון אישי שלי איתה שבסוף השיחה הפכתי לה תחדר וגם על זה קיבלתי ת20 יום כלא אם אתה רוצה להישאר עם הפרופיל שלך ולצאת אחר לשב"ס וכאלה תאמין לי רק בעיות אני גם הולך בשיטה הזאתי גם בעיות וגם אולי רפואי יכול פטור נעלים וכל אלה מבטיח לך ששלוש שנים הם לא ישאירו אותך אני רואה מחברים שלי שלאט לאט יוצאים שבוע שעבר יצאו 3 חברים שלי לבקום ולפני חודש יצאו 4 לאט לאט יוצאים קצת סבלנות הרבה כוח וים בלאגן ואתה בחוץ מבטיח
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ספטמבר 2011 16:14

אה ועוד משהו אני רואה שיש פה הרבה שמבלבלים תמוח שתעבור תקרוס אז מהיחידה יותר קל לצאת חחחחחחח אל תאמין לו נראה לי שהוא איזה נגד או משהו חחחחחחחח בקיצור תקשיב יש גם אפשרות מהיחידה הבאה שלך שתעבור תקורס אתה תצא אבל מבה"ד 20 יותר קל לצאת ככה אתה פוסל קורסים והכל טוב ישלי 2 חברים שעברו והזדינו ולקח לשתיהם כל אחד 7 חודשים לצאת מהמקום שהם היו בוא ותאמין לי לא שווה לך להגיע לזה אחד הגיע לשיזפון ואחד הגיע לחברון זה שבחברון עבר תקורס הכי קל שמה אחראי ניהול מלאי ולקח לו 7 חודשים לצאת משמה אז תבין לבד מה שווה לך ולחברים שלי עוד היה על מה לצאת אלרגיה לאבק חמורה ואסטמה לך אני מאמין שאין תדברים האלה אז לך יהיה הרבה יותר קשה לצאת
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 ספטמבר 2011 17:48

חחחחחחחחחח כתב:חחחחחחחחחחחחחחחחח אז ככה תקשיבו אני גם לא עושה קורסים בחיל החימוש אני כרגע ממתין לכלא ל20 יום, תקשיב אחשלי אני בול כמוך רוצה לצאת רק מחימוש לא רוצה לצאת מהצבא לא עושה שום קורס שמה אל תעשה גם ישלי חברים שעברו ואם אתה רוצה אני יתן לך לדבר איתם הם רק סובלים תקשיב על הקבנית שמה אל תבנה מנסיון אישי שלי איתה שבסוף השיחה הפכתי לה תחדר וגם על זה קיבלתי ת20 יום כלא אם אתה רוצה להישאר עם הפרופיל שלך ולצאת אחר לשב"ס וכאלה תאמין לי רק בעיות אני גם הולך בשיטה הזאתי גם בעיות וגם אולי רפואי יכול פטור נעלים וכל אלה מבטיח לך ששלוש שנים הם לא ישאירו אותך אני רואה מחברים שלי שלאט לאט יוצאים שבוע שעבר יצאו 3 חברים שלי לבקום ולפני חודש יצאו 4 לאט לאט יוצאים קצת סבלנות הרבה כוח וים בלאגן ואתה בחוץ מבטיח

חתיכת מטומטם, גם מקפיץ שרשורים מלפני שנתיים, וגם מתנהג כמו מפגר בחיל החימוש, אז תשב 20 יום בכלא ותחזור לחימוש ואז מה? כלום לא ישתנה. אחרי חודשיים של כלא בטח יוציאו אותך מחימוש אבל לאן? לתפקיד מחורבן אחר כי הנתונים שלך בטח על הפנים, ובסוף כל התקופה של הכלא והבלאגן אתה תשלים = תעשה שירות של 3 שנים + 3 חודשים.
על מי אתה עובד תגיד לי?
אדיר

הודעהעל ידי אדיר » 31 דצמבר 2013 21:36

תקרא את זה ותפנים : לא יעזור לך כלום לא כלא לא נפקדות לא קב"ן ולא סירבי קורס אתה חייב לסיים קורס ולא משנה איזה תתפזר מהבה"ד ואז תשפוט אים התפקיד מתאים לך או לא עצה שלי אל תקשיב לכל הסיפורים של כל המפגרים שמציעים לך לעשות בעיות הצבא יודע להתמודד איתם טוב מאוד יש לו את כל הניסיון ולא הוא ישב בכלא כאשר תעשה נפקדות או תסרב את הקורס שזה הדבר הכי מטומטם מבחינת החייל בסוף זה לא מועיל לך החייל אחרי סיום הקורס ופיזור ביחידה אתה נכנס לקצין החימוש לראיון ואחרי תקופה ביחידה תראה אים ובמידה ולא תתחבר לתפקיד זה לא סוף העולם יש אפשרות לרשום מכתב לקצין החימוש לפרט שהתפקיד לא תואם את הכישורים שלך וכי אתה מתקשה לשרת דבר שגורם לך להיות ממורמר הקצין חימוש יעלה אותך לוועדה בשם ועדה אינטגרטיבית ויפסלו את המקצוע מכאן דרכך נסללה החוצה מחיל החימוש לתפקידים לא חימושיים בהצלחה
katya

הודעהעל ידי katya » 01 ינואר 2014 19:06

אדיר כתב:תקרא את זה ותפנים : לא יעזור לך כלום לא כלא לא נפקדות לא קב"ן ולא סירבי קורס אתה חייב לסיים קורס ולא משנה איזה תתפזר מהבה"ד ואז תשפוט אים התפקיד מתאים לך או לא עצה שלי אל תקשיב לכל הסיפורים של כל המפגרים שמציעים לך לעשות בעיות הצבא יודע להתמודד איתם טוב מאוד יש לו את כל הניסיון ולא הוא ישב בכלא כאשר תעשה נפקדות או תסרב את הקורס שזה הדבר הכי מטומטם מבחינת החייל בסוף זה לא מועיל לך החייל אחרי סיום הקורס ופיזור ביחידה אתה נכנס לקצין החימוש לראיון ואחרי תקופה ביחידה תראה אים ובמידה ולא תתחבר לתפקיד זה לא סוף העולם יש אפשרות לרשום מכתב לקצין החימוש לפרט שהתפקיד לא תואם את הכישורים שלך וכי אתה מתקשה לשרת דבר שגורם לך להיות ממורמר הקצין חימוש יעלה אותך לוועדה בשם ועדה אינטגרטיבית ויפסלו את המקצוע מכאן דרכך נסללה החוצה מחיל החימוש לתפקידים לא חימושיים בהצלחה

באמת אחי,?
גם דרך מפגרת וגם להקפיץ אשכול מלפני 4 שנים?

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים