צריך עזרה לצאת מהצבא....

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

nan
יצירת קשר:

צריך עזרה לצאת מהצבא....

הודעהעל ידי nan » 27 יולי 2009 21:24

שלום.
אני התגייסתי לפני כמה חודשים אני בהתחלה לא הייתי מאלו שרצו לצאת מהצבא אני בכלל חייל מצטיין בטירונות +המלצות לצאת לקצונה.במשך הזמן שלי התעררו לי הבעיות הרפואיות יותר מאשר היו לי לפני הצבא מפה לשפ שלחו אותי לרופאים מומחים שאמרו לי שאני לא יכול להיות איפה שאני ולא התיחסו לזה כבלתי את הרופא יחידה שלי וזה לא עזר פניתי לכל העולם בצבא וכמובן....לא עזר ולא קיבלתי תרופה למחלה שלי אחרי שבועיים קיבלתי מכתב נגררת שבו רשום שיש לי ת"ש 5!!!וכמובן רציתי לקבול על זה שלא אמרו לי את זה כמה חודשים ואמרו לי שפעם מי שהיה לו אסתמה הוא קיבל ת"ש 5 אבל מבטלים את זה לפחות לפי מה שאמרו בקצין העיר...
מכל הבאלגן הזה היו לי כאבים בחזה התעלפתי בבית ולקחו אותי לבית חולים שאני שילמתי עליו ואמרו לי שאני חייב לראות קבן דחוף כי זה לא יכול להמשיך ככה הגעתי לקב"ן בתל השומר ומכיוון שלא היה לי לי תור הגעתי למחרת ואמרו לי שאני בדיכאון ואני צריך לדבר על זה בהמשך עם הקפ"ס אצלי ביחידה...
הבנתי שכלום לא יעזור עם הצבא הזה לא אכפת לו אפילו מחיילים מצטיינים שאמורים ללכת לקצונה(לא שאני כבר רוצה לללכת)אני כבר ממש לא מרגיש טוב לא יודע מה אני רוצה לעשות עם עמצי אני לא יוצא הרבה זמן ואמרתי אז גם לקב"ן אבל הוא לא ממש שם עלי פס ואמר לי לחזור לבסיס הוא שאל אותי אם אני רוצה להתאבד אמרתי לו שלא אני לא רוצה שיהיה בעיות אצלי בבית ואני לא יתאבד בגלל צבא.יש לי בת דודה שנרצחה בצבא.
אני לא קרבי עקב בעיות רפואיות כרגע אני בנפקדות כבר 10 יום מה אני יכול לעשות אני רוצה ללכת לפסיכולוג שיעזור לי.
אמרו לי שאני לא יכול לקחת תרופות לכלא שאני לא יתאבד אבל יש לי תורופות ממש חשובות מה אני אוכל לעשות בנושא?
תומך שיחרור
יצירת קשר:

Re: צריך עזרה לצאת מהצבא....

הודעהעל ידי תומך שיחרור » 27 יולי 2009 22:41

סיפורך נגע לליבי
בד"כ אנשים שסתם באים לבקש עצות איך להשתמט אני לא פוצה פה
אם יש סיבה אמיתית בכיף
ועכשיו:
1)כנס לגוגל
2)חפש ערך: טרגט 21
3)שנן בעל פה
4)לך לקב"ן
5)הפגן ידע וכישורי משחק
6)חשוב חיובי ובהצלחה!
Jack_Flash
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Jack_Flash » 28 יולי 2009 03:00

תומך שיחרור כתב:סיפורך נגע לליבי
בד"כ אנשים שסתם באים לבקש עצות איך להשתמט אני לא פוצה פה
אם יש סיבה אמיתית בכיף
ועכשיו:
1)כנס לגוגל
2)חפש ערך: טרגט 21
3)שנן בעל פה
4)לך לקב"ן
5)הפגן ידע וכישורי משחק
6)חשוב חיובי ובהצלחה!

ת'כלס. 8-)
I said I know, it's only rock 'n' roll but I like it! Like it, yes, I do. Oh, well, I like it, I like it, I like it
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוגוסט 2009 03:45

שמע באמת תקרא את זה זה טוב...
וחברה תנו לו עוד כמה עצות שיעזור לו אנשים שיצאו ויודעים איך זה...
PaRadox
יצירת קשר:

הודעהעל ידי PaRadox » 01 אוגוסט 2009 09:37

חבל שלא ענית תשובה חיובית לקב"ן בקשר להתאבדות. הקב"ן עם כל הכבוד לא יכול לשחרר אותך אם אין לך מחלת נפש כלשהיא, הצהרת לו שהכל בסדר, איך אתה מצפה שהוא ישחרר אותך, שהוא ילך נגד החוקים?
אם אתה רוצה לצאת, תצטרך לצאת דרך החוקים של הצבא.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוגוסט 2009 14:04

יופי ואז הוא התאשפז מה אתה רציני?
תקרא תטרגט21

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים