חדש פה:) קצת עצות..

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

rani21
יצירת קשר:

חדש פה:) קצת עצות..

הודעהעל ידי rani21 » 27 יולי 2009 13:19

שלום לכולםם..
אז ככה, סיימתי יג' יד' במקצוע הנדסאי מכונות, וזה הוביל אותי לחימוש.. טוב או לא טוב לא נתווכח (כי ברור שלא טוב חח),
עשיתי קורס קד"צ של שבועיים בבה"ד 20 ואחרי זה טירונות גם בבה"ד 20 של כ-3 שבועות..
עכשיו ככה.. בטירונות התחלתי לדאוג לתנאים שלי, אני בתהליכים לחייל בודד, שכמעט מאושר כבר, סיוע כלכלי כבר קיבלתי, 120 בחוגר, ואישור עבודה הוצאתי כבר בטירונות, אני גר אצל המנהל שלי מהעבודה ואני בחובות רציניים לגורמים לא רישמיים..
שובצתי לצהלים לחמשושים בסדנה.. ברור שאמרתי לעצמי שאין מצב שזה יקרה! למזלי המשקית ת''ש ממש עזרה לי וחוץ מהאישור עבודה בזמן הטירונות וגם הסיוע כלכלי, היא אפילו הצליחה לשנות לי את השיבוץ ברגע האחרון מצהלים, לנחשונים! (אני מרמת גן).
היום היה היום הראשון שלי שם ורק חתמתי על טופס טיולים, בעיקרון אני חייב לעבוד כל יום כמה שיותר ובתפקיד שאני נמצא בו וגם המרחק יחסית של הבסיס החדש מהבית שלי הוא די רחוק אני רוצה לצאת משם.. הפרופיל שלי הוא 64, הורדתי בגלל מיגרנות.
אני רוצה להוריד פרופיל ל45 כדי לפסול מקצוע ולשרת יותר קרוב ולעבוד יותר כדי להחזיק את עצמי!
מה אתם מייעצים לי לעשות?
תודה רבה לכל העוזרים! ;)
rani21
יצירת קשר:

Re: חדש פה:) קצת עצות..

הודעהעל ידי rani21 » 29 יולי 2009 09:04

אף אחד?
MSMS
יצירת קשר:

Re: חדש פה:) קצת עצות..

הודעהעל ידי MSMS » 29 יולי 2009 09:51

הדרך ל45 היא בדיוק כמו הדרך ל21. ללכת לקב"ן, פשוט ככה.. משם בתוך השיחות יתכן שתגיע להורדת פרופילים או להקלות מסויימות.
אם אתה רוצה תיעזר במסמך טרגט21. זה יתן לך קצת מושג איך צריך להיות מול הקב"ן.
משיח NOW !

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים